support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autokozmetika Osviežovače vzduchu California Scents – svieža a trvácna vôňa do auta, domácnosti alebo kancelárie logo interier

Osviežovače vzduchu California Scents – svieža a trvácna vôňa do auta, domácnosti alebo kancelárie

15.Feb.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ponuka rôznych osviežovačov do auta je naozaj veľmi pestrá. Paradoxne, vybrať kvalitnú, príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu do auta môže byť o to väčším problémom. Na trhu sa objavujú rôzne vône do auta, pričom niektoré obsahujú aj látky, ktoré môžu byť pri vdychovaní škodlivé. Rovnako nepoteší, ak náplň z vône do auta vytečie a poleptá plasty palubnej dosky. Nič podobné sa vám však nestane s vôňami do auta California Scents, ktoré patria medzi to najlepšie v tomto segmente.

Výber vône nemusí byť iba o kúpení si „voňavého stromčeka“ na benzínovej pumpe. Aróma do auta je dôležitá pre každého, kto sa v aute vozí a správny výber vône môže ľahko navodiť príjemnú atmosféru nielen šoférovi, ale aj jeho spolucestujúcim. Naopak nevhodne zvolená vôňa, či príliš intenzívna, alebo „umelá“ vôňa môže spôsobiť napríklad bolesti hlavy. Je teda dôležité nielen vybrať vôňu do auta, ktorá sa nám bude páčiť, ale aj takú, ktorá nie je zdraviu škodlivá, či príliš intenzívna. Skvelou investíciou bude v tomto prípade kúpa vône do auta značka California Scents, ktorá sa vás svojimi vlastnosťami hneď získa. Vône California Scents pochádzajú z USA a na tamojšom trhu si získali priazeň miliónov motoristov, ktorým aróma v interiéri auta nie je ľahostajná.

Osviežujúce a trvácne vône do auta California Scents


Vône do auta California Scents sú balené v atraktívnych hliníkových nádobkách, ktoré sa veľmi jednoducho otvárajú. Vo vnútri nádobky sú umiestnené tri vložky s arómou, ktoré sú schopné rozvoňať interiér vášho auta na niekoľko týždňov. Svieže vône California Scents sú známe svojou trvácnosťou, ak aj vôňa po niekoľkých týždňoch zoslabne, stačí dovnútra nakvapkať zopár kvapiek horúcej vody, čím vôňu na nejaký čas opäť oživíte. Vďaka pevnému obalu nehrozí vyliatie tekutiny a teda ani poškodenie plastov v interiéri.

Čo je však najdôležitejšie, vône California Scents sú prírodného pôvodu, nie sú zdraviu škodlivé a navyše aromatické látky sú biologicky odbúrateľné. Ako sme spomínali vône California Scents sú dodávané v pekných hliníkových nádobkách, umiestniť ju budete môcť napríklad pod sedadlo, či do niektorého z priečinkov palubnej dosky. Svoje uplatnenie si však tieto vône nájdu aj v domácnostiach, či kanceláriách.

Hlavné VÝHODY vôní do auta California Scents :
- dlhotrvajúca svieža vôňa
- pevné hliníkové balenie
- aromatické látky na prírodnej báze
- nie sú zdraviu škodlivé
- široká paleta rôznych vôní
- vhodné do auta, bytu, či kancelárie


Vône do auta California Scents - dlhotrvajúce aromatické osviežovače vzduchu


vône do auta osviežovače vzduchu arómy california scents

Vône do auta California Scents do domácnosti, kancelárie alebo iných interiérov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Osviežovač vzduchu California Scents - vôňa do auta:california scents logo

Váš názor na trvácne a zdraviu neškodné aromatické vône California Scents do rôznych interiérov ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy California Scents, tak navštívte našu podstránku:

CALIFORNIA SCENTS


Viac informácií k autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKA


Viac informácií k doplnkom do interiéru auta Vám radi poskytneme. Interiérové autodoplnky nájdete na našej podstránke:

AUTODOPLNKY PRE INTERIÉRVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18240x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt