support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

OSRAM NIGHT RACER a X-RACER – silné žiarovky pre motorkárov

OSRAM NIGHT RACER a X-RACER – silné žiarovky pre motorkárov

16.Sep.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

OSRAM Night Racer a OSRAM X-Racer, nové výkonné žiarovky pre motocykle, predstavujú špičkové osvetlenie na dvoch kolesách.

Night Racer ožaruje cestu ešte viac a do väčšej vzdialenosti ako klasické žiarovky, takže je s ním možné oveľa skôr zaznamenať prekážky na ceste.

X-Racer v sebe kombinuje perfektné prevedenie aj funkciu - namodralé biele svetlo mu dodáva pozoruhodný xenónový vzhľad a zvýrazňuje kontrast lepšie ako štandardné halogénové žiarovky.

Dobré osvetlenie je pre motocyklistov nesmierne dôležité. Nebezpečenstvo pre ne predstavujú výmole - ai tie najmenšie prekážky na ceste. Za denného svetla vidí motocyklista v primeranej rýchlosti všetky možné prekážky v dostatočnom predstihu. V noci však o tom, či v poriadku docestuje, rozhoduje ich predné svetlo.

OSRAM teraz ponúka dve nové motocyklové žiarovky, ktoré zvyšujú bezpečnosť motorkárov.

Viac svetla na ceste Model Night Racer spoločnosti OSRAM predstavuje novú výkonnú motocyklovú žiarovku, ktorá svojím mimoriadne kompaktným vláknom prináša na ceste až o 90% viac svetla a vytvára až o 35 metrov dlhší kužeľ než štandardné žiarovky. S modelom Night Racer je preto možné zaznamenať prekážky ďaleko pred sebou. Vodič má viac času i za vysokej rýchlosti. Patentovaná technológia modrého krúžku znižuje rozptyl svetla napríklad v hmle. Navyše je vďaka nemu kužeľ svetla lepšie sústredený na vozovku. Svetlo žiarovky je až o 10% belšie a prirodzenejšie, a preto toľko nenamáha oči. Xenónový vzhľad i bezpečnosť Model X-Racer spoločnosti OSRAM zaujme naozaj každého. Vďaka farebnej teplote 4000 Kelvinov a modrému krytiu celej žiarovky vyvíja namodralé biele svetlo blízke dennému osvetleniu a podobnej xenónovej výbojke. Okrem neobvyklého vzhľadu však model X-Racer prispieva aj k vyššej bezpečnosti na cestách. Odlišné sfarbené svetlo nie je jednoduché prehliadnuť. Ostatní motoristi môžu rozpoznať motocyklistov rýchlejšie, čo znižuje riziko nehody. Pre motorkárov, ktorí si potrpia na netradičný vzhľad aj na zvýšenú bezpečnosť, je model X-Racer jasnou voľbou.

Skvelé balenia Aby spoločnosť OSRAM ešte zvýraznila súvislosť svojich produktov s motorkami, predáva sa v kompaktnom balení v tvare motorkárske prilby. V tejto podobe tvoria balenia ideálnu schránku na náhradnú žiarovku. V krajinách, v ktorých sa musia nielen svietiť aj cez deň, ale aj voziť náhradnú žiarovku, sa jedná o ideálne príslušenstvo. Okrem tvaru helmy je naviac balenie označené známkou spoločnosti Schuberth, jedným z popredných výrobcov heliem, z čoho je zrejmé, že modely Night Racer a X-Racer sú pripravené presne na mieru práve motocyklistom. Na trh vstupujú v praktickom dvojitom balení. V ňom sú pripravené dve žiarovky a voľné miesto na náhradnú žiarovku. Žiarovku v prednom svetle tak môžete vymeniť a pritom mať po ruke aj náhradné.

Modely Night Racer a X-Racer majú osvedčenie, vďaka ktorému sa môžu používať na verejných komunikáciách po celej Európe. Sú k dostaniu vo verzii H4 a H7. Poznáte ich ľahko podľa strieborného krytu a namodrej žiarovky - tie v čelnom svetle skutočne nikto neprehliadne. Aktualizácia ponuky žiaroviek značky Osram prináša taktiež ďalšie novinky a hlavne exkluzívne ceny na všetky produkty.

V našom tuning webshope môžete vyberať z týchto radov výrobkov OSRAM:

• Xenónové výbojky OSRAM XENARC
• Xenónové výbojky OSRAM Cool Blue XENARC
• žiarovky OSRAM STANDARD
• žiarovky OSRAM NIGHT BREAKER - o 90% viac svetla, o 10% svetlejšie
• žiarovky OSRAM SILVERSTAR - o 50% viac svetla
• žiarovky OSRAM LIGHT @ DAY - 3x dlhšia životnosť
• žiarovky OSRAM COOL BLUE - studená modrá
• žiarovky OSRAM SUPER - o 30% viac svetla
• žiarovky OSRAM SUPER ALLSEASON - do každého počasia
• žiarovky pre americké japonské autá
• žiarovky OSRAM RALLYE - vyšší výkon
• žiarovky OSRAM GIGANT HEAVY DUTY - zvýšená otrasuvzdornosť
• žiarovky OSRAM Diadem - do tuningových smeroviek
• žiarovky pre motocykle OSRAM NIGHT RACER - o 90% viac svetla, o 10% svetlejšie
• žiarovky pre motocykle OSRAM X-RACER - o 20% jasnejšie svetlo


osram ziarovky x racer night racer

Žiarovky OSRAM si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Viac informácií k iným žiarovkám Vám radi poskytneme. Žiarovky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

ŽIAROVKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14189x    hodnotenie: 24/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt