support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ziarovky Osram Night Breaker Plus – silné, silnejšie, trvácne žiarovky do vášho auta logo ziarovky

Osram Night Breaker Plus – silné, silnejšie, trvácne žiarovky do vášho auta

12.Apr.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Bez ohľadu na to, či je dané auto sériové alebo upravené, ak sa pohybuje v cestnej premávke, musí dodržať určité „pravidlá“. Jedným z najdôležitejších, navyše podložených zákonom SR je fakt, že svietiť sa musí celý deň. Podstata je tá, že predné svetlomety sú prvkom, bez ktorých sa žiadne auto nezaobíde. Existuje obrovské množstvo stylingových, či iných svetlometov, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale taktiež zefektívňujú silu svietenia, ktorá je dôležitá najmä pri jazde v noci. Na trhu je taktiež dostupné veľké množstvo najrôznejších druhov žiaroviek, ktorých priorita je zlepšenie viditeľnosti, no často krát je výsledkom len bohapusté klamstvo. Istotou je nemecký výrobca Osram, ktorý prichádza s vylepšenou žiarovkou Night Breaker Plus.

Žiarovky Osram Night Breaker Plus – to je nový modelový rad žiaroviek určený do bežnej premávky. Hlavnou charakteristikou týchto nových žiaroviek je neobyčajne vysoký svetelný výkon a až o 50 percent vyššia prevádzková životnosť. Žiarovky Night Breaker Plus smerujú o 90 percent viac svetla na vozovku než štandardné žiarovky a vytvorený svetelný kužeľ je o 35 metrov dlhší.

Okrem toho sa žiarovky Night Breaker Plus vyznačujú, oproti predchádzajúcej sérii, výrazne dlhšou životnosťou, čo samozrejme prináša úsporu času a peňazí.

Medzi kľúčové vlastnosti žiaroviek Osram Night Breaker Plus patrí predĺžená životnosť v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Optimalizácia výrobných procesov, zlepšený výber použitých materiálov, inovované zapaľovacie vlákna a vyšší podiel inertných plynov zvýšili ich prevádzkovú dobu až o 50 percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom Night Breaker. Medzi ďalšie významné plus tohto nového modelu patria taktiež pozlátené kontakty, ktoré zabezpečujú výrazne lepšiu elektrickú vodivosť.

Osvetlenie predstavuje rozhodujúci bezpečnostný faktor cestnej premávky – čím skôr je vodič schopný rozoznať chodcov, cyklistov, zvieratá, dopravné značky, diery vo vozovke alebo iné prekážky, tým viac času mu ostáva na správnu reakciu. Žiarovky Night Breaker PLUS zlepšujú osvetlenie vozovky nielen pred vozidlom, ale aj smerom k pravému okraju cesty. Tým je zabezpečená výrazne lepšia viditeľnosť dopravných značiek. Okrem toho sa tieto žiarovky vyznačujú sviežim bielym svetlom, preto je jazda v noci menej únavná. Zlepšené vnímanie kontrastov navyše uľahčuje rozpoznanie vodorovného dopravného značenia na znečistenej vozovke. A to všetko bez obmedzovania účastníkov premávky v protismere!

Žiarovky Osram Night Breaker Plus je možné použiť do všetkých hlavných svetlometov motorových vozidiel a to vo variantoch H1, H3, H4, H7 a H11.

Osram Night Breaker Plus - VÝHODY:
- Výrazne lepšia svietivosť oproti konkurenčným žiarovkám – až o 90 percent!
- O 35 metrov dlhší svetelný kužeľ, resp. dosah svetla
- Vďaka použitým modernejším materiálom, výrazne vyššia životnosť až o 50 percent
- Pozlátené kontakty pre lepšiu elektrickú vodivosť
- Intenzívne biele svetlo
- Výrazne lepšie osvetlenie krajnice vozovky


žiarovky osram night breaker plus

Žiarovky OSRAM NIGHT BREAKER PLUS si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)osram logo

Nemecká firma Osram vznikla už v roku 1906 a od samého začiatku sa venovala výrobe osvetlenia – bola súčasťou korporácie Siemens a jedným z dvoch najvýznamnejších výrobcov osvetlenia na svete. Firma sídli v nemeckom Mníchove a pobočky má roztrúsené po celom svete – V Nemecku, Francúzsku, Slovensku, Litve, Číne, Indonézií a Argentíne. Firma sa angažuje do výroby všemožných druhov osvetlenia, od LEDiek, cez automobilové žiarovky, osvetlenia rôznych stavieb a zariadení, až po osvetlenie domácností.

Váš názor na tieto nové modely žiaroviek NIGHT BREAKER PLUS od spoločnosti OSRAM ?Viac informácií k iným žiarovkám Vám radi poskytneme. Žiarovky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

ŽIAROVKY


Viac informácií k značke OSRAM vám radi poskytneme. Žiarovky OSRAM pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OSRAM


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 31031x    hodnotenie: 31/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt