support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Mattig Opel Vectra B logo

Firma Mattig vyparádila auto Opel Vectra B

19.Feb.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu novinku, tentoraz opäť z nemeckej produkcie. Na nový rok 2005 pripravil známy úpravca MATTIG nový „bodykit“, teda sadu spojlerov pre všetky modely OPEL Vectra B sedan.

preview
Opel Vectra prvej generácie, teda známe „áčko“, uvedený na trh v roku 1988 bol novým automobilom s novým menom, ktorý mal európskych vodičov nechať zabudnúť na svojho postaršieho predchodcu Opel Ascona. Druhá generácia Opelu Vectra označovaného ako "B" bola predstavená prvý krát v zime roku 1995 ako modelový rok 1996 s dvoma variantmi karosérie (4-dverový sedan a 5-dverový liftback) a s odstupom času sa zdalo, že táto Vectra stála na počiatku rady modelov z nemeckého Rüsselsheimu, ktoré boli natoľko dobré, aby napravili nelichotivú povesť tejto európskej divízie koncernu General Motors. Verzia liftback má podľa mnohých stále atraktívny a aktuálny dizajn, ktorý nie je až tak okukaný ako 4-dverové sedany Vectry B. Vectra B a najmä sedanová verzia bola v mnohých testoch chválená za veľmi dobré jazdné vlastnosti a aj po rokoch sa zdá, že podvozok bol navrhnutý dobre.

Firma MATTIG si je tejto skutočnosti dobre vedomá, vie, že veľa vodičov a najmä entuziastov a fanúšikov tuningu si vyberalo a stále vyberá toto auto na svoje individuálne úpravy práve kvôli svojim dobrým základným vlastnostiam už od série. Preto si zapísala už minulý rok do svojho vývojového kalendára termín na návrh a výrobu kompletného prestavbového kitu spojlerov a iných doplnkov pre „sedanové béčko“ Vectry. No a čo sa zrodilo po niekoľkých mesiacoch vám tu chceme teraz prvý krát prezentovať.

Zopár prvých fotografií nového a kompletne upraveného auta OPEL Vectra B sedan máme pre vás tu:V našej ponuke máme nasledovné produkty pre vás:

Popis doplnkuMOC s DPH
preview
predné mračítka na svetlá: 910,-Sk / sada (2 ks)
preview
predná športová maska od r.v. 1999: 3.244,-Sk / ks
preview
predný nárazník: 9.290,-Sk / ks
preview
športové zrkadlá (7 verzií): od 1.190,-Sk / sada (2 ks)
preview
univerzálne prahové nadstavce: 6.813,-Sk / sada (2ks)
preview
zadné krídlo UNI (nenastaviteľné): 9.190-Sk / ks
preview
zadný nárazník (s výrezom pre ŠPZ): 8.670-Sk / ks
preview
zadný kryt na pôvodný výrez ŠPZ: 1.290-Sk / ks
preview
zadné kryty na svetlá: 1.592,-Sk / sada (2 ks)
preview
zadný nárazník (bez výrezu pre ŠPZ): 8.670,-Sk / ks


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Mattig sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Všetko od firmy Mattig si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny cenník výrokov od firmy MATTIG si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.preview
Firma MATTIG bola založená v roku 1949, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a plastov pre najmä nemecké značky ako AUDI, BMW, OPEL a VW. Svojou takmer 60 ročnou históriou patrí definitívne medzi prvých pionierov nemeckej, ba dokonca európskej tuningovej scény a tým aj svojím menom samozrejme ručí za kvalitu svojich výrobkov. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Dnes firma MATTIG vyrába spojlery pre takmer každé auto na európskom trhu.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy MATTIG:

preview
preview
preview


Firma sídli v mestečku Hauzenberg, východne od mesta Passau v nemeckom Bavorsku. Celkový počet zamestnancov činí 43 osôb, väčšina z nich sa venuje predaju, exportu a administratíve. MATTIG skladuje svoje výrobky všetky vo vlastných priestoroch, samotná výroba sa ale uskutočňuje v zahraničí. Preto sú všetky MATTIG výrobky cenovo dostupné aj pre širokú masu. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3
Značka: AUDI / Model: TT


Značka: VW / Model: Polo 9N
Značka: BMW / Model: 3 E90


Značka: OPEL / Model: Astra H
Značka: RENAULT / Model: Megane II


Značka: SEAT / Model: Cordoba
Značka: VW / Model: Golf 5...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Čo ešte také firma Mattig svojimi produktami vytunila? Napr. toto:Kompletná ponuka firmy Mattig je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu MATTIG 2005. Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 400 stranách môže byť Vaša len za 260,- Sk. Objednajte si ju a radi vám ju poštou zašleme.

Objednať si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy Mattig si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa Vám páči upravená Opel Vectra od firmy Mattig? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

MATTIG


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Mattig vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21861x    hodnotenie: 56/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt