support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

OMP nové katalógy pre rok 2008 !

OMP nové katalógy pre rok 2008 !

21.Feb.2008
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Začiatok roka je pre každú firmu nesmierne dôležitý. Je to zlomové obdobie, v ktorom sa ukáže, ako sa bude ten daný rok vyvíjať a či v ňom bude firma úspešná. Prvé mesiace v roku sú tak vhodnou príležitosťou k predstaveniu nových a čerstvých produktov. Vie to aj talianska firma vyrábajúca autopríslušenstvo, ktorá si hovorí OMP. Tá pre nás v januári začatého roku 2008 pripravila rad noviniek, o ktoré by sa s vami rada podelila.

JANUÁROVÝ NEWSLETTER


OMP tuning racing
Nový KARTING katalóg 2008

Inovácia a technológia charakterizujú tieto najnovšie produkty, ktoré vznikli v spolupráci s prestížnymi tímami a ktoré predstavujú najbohatší možný výber. Nový KARTING katalóg je dostupný na 52 stranách v anglickom aj talianskom jazyku. Spomedzi toľkého množstva nových produktov, chceme zvlášť poukázať na oblek Champ kart vyrobený z odolnej Cordura® tkaniny, ochranné rukavice Otto kart s koženou výstuhou dlane a topánky Max kart z brúsenej kože a s podrážkou so vzorom pneumatiky. Špeciálnu pozornosť kladieme na službu „made to measure“ venovanú tímom a dodávateľom, ktorí potrebujú protipožiarne obleky šité na mieru. Pozitívom je tiež široká škála iných doplnkov a oblečenia, ako napríklad nepremokavé obleky, ochranné vesty s karbónovými vláknami, dýchateľné helmy, jednoducho všetko, čo pretekár potrebuje.

Nový TUNING katalóg 2008

Katalóg je písaný v taliančine aj v angličtine a jeho rozsah je pekných 76 strán. Zahrňuje všetko potrebné pre nadšencov tuningu.

Spomedzi toľkého množstva nových produktov do pozornosti dávame predovšetkým športovú sedačku Strada, kožené športové volanty Cromo a Asso, koberce a poťahy bezpečnostných pásov DB/454. Veľa strán nového TUNING katalógu je venovaných technickým záležitostiam, akými sú napríklad ochranné klietky, brzdové kotúče a doštičky, podvozkové komponenty, vzduchové filtre, výfukové potrubia a samozrejme sekcia venovaná športovému oblečeniu.

OMP tuning racing
Nový katalóg „do vrecka“ 2008

Po prvý krát firma OMP predstavuje katalóg vo „vreckovej“ veľkosti, s rozmermi 21x14,5 cm, taktiež v talianskom a anglickom jazyku. Tento sto stranový katalóg obsahuje všetky produkty ´08 z kategórií tuning, racing, karting a tiež športového oblečenia. Ku každému výrobku je stručný popis a malé náhľady zobrazujúce farebné prevedenia, homologizácie, dostupné veľkosti a iné potrebné informácie.

Spustená je vynovená verzia oficiálnej web stránky našej firmy

Nová OMP web stránka sa vyznačuje prepracovaným, sviežejším dizajnom a dômyselnejším umiestnením odkazov, vďaka ktorým sa užívatelia dostanú ku všetkým záložkám a funkciám stránky. Hneď v úvode sú štyri najdôležitejšie tlačítka – odkazy na sekcie Tuning, Karting, Racing a Sportswear. Pribudla tiež funkcia hľadania, vďaka ktorej je užívateľom umožnené lepšie vyhľadávanie produktov, obrázkov, náčrtov, resp. schém a certifikátov pre ochranné klietky, brzdové kotúče a výfukové systémy. V sekcii „Katalógy“ si môžu užívatelia po prvý krát virtuálne pozrieť tlačené verzie katalógov, približovať si jednotlivé stránky, sťahovať ich vo formáte PDF či vytlačiť.

Sekcia „Novinky“ je sama o sebe taká malá web stránka. Všetky produkty v nej sú totižto rozdelené do kategórií, ktoré obsahujú bohatý popis, obrázky a detailné fotografie. V niekoľkých nasledujúcich týždňoch spustíme novú sekciu „Made to measure“ s našou krajčírskou službou, ktorá umožní našim zákazníkom objednať si presne to, čo im vyhovuje, na mieru šité obleky.

OMP tuning racing
Sekcia Noviniek bude obnovovaná pravidelne, rovnako, ako tomu bolo minulý rok. Obsahovať bude taktiež pravidelný mesačný newsletter, ktorý bude dostupný pre našich priaznivcov.

Virtuálne katalógy OMP

Po prvý krát, v sekcii „Katalógy“, si môžu užívatelia nájsť a doslova prelistovať virtuálnu podobu tlačených katalógov Racing, Karting, Tuning, Sportswear, resp. športového oblečenia a taktiež najnovšiu ponuku brzdových komponentov. Jednotlivé stránky je možné približovať, tlačiť, otáčať a dokonca aj uložiť vo formáte PDF. Predstavujeme vám úplne novú cestu prezentácie produktov OMP.

Racing – OMP partnerom 2008 Svetového šampionátu Rally

Jazdci Toni Gardemeister/T. Tumimen a Per-Gunnar Andersson/ J. Andersson budú jazdiť pre stajňu Suzuki Sx4 WRC v nadchádzajúcom šampionáte Rally. Pre Suzuki to bude vôbec prvé účinkovanie v seriály WRC. Tím Suzuki sa preto rozhodol navštíviť našu firmu, aby pre svojich jazdcov zabezpečil ohňovzdorné obleky, helmy (model Jet 4 Intercom), športové sedadlá HTE a šesťbodové bezpečnostné pásy.


Fotogaléria OMP tuning doplnkov:Ak chcete ešte viac informácií ohľadne cien doplnkov OMP a vyhľadať produkt podľa kódu OMP prideleného pre konkrétny výrobok, tak navštívte stránku OMP. Podľa kódu nájdete v našom cenníku, ktorý je uvedený nižšie, patričnú cenu:

OMP katalóg podľa typov komponentov


Aktuálny cenník + aplikačný zoznam výrobkov od firmy OMP si stiahnite tu :

preview
download
[ 1,1 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Najnovší katalóg od firmy OMP Racing na stiahnutie (PDF dokument):

preview
download
[ 26,8 MB ]


Čo hovoríte na výrobky OMP? Aké podľa vás sú? Prosím, hlasujte:Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

OMP


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9199x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt