support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo toyota Offroad tlmiče Heavy Track All Terrain pre SUV a štvorkolky od KONI logo podvozky

Offroad tlmiče Heavy Track All Terrain pre SUV a štvorkolky od KONI

09.Jul.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Holandský výrobca kvalitných podvozkových systémov firma Koni sa neorientuje len na osobné vozy, ale vyvíja taktiež podvozkové diely - tlmiče pre offroady, SUV a štvorkolky. Dnes vám chceme predstaviť modelovú radu offroad tlmičov – KONI Heavy Track.

Tuningové či stylingové úpravy sa netýkajú len osobných vozidiel, ale veľká pozornosť sa venuje taktiež autám typu SUV a veľkým offroadom. Tie väčšinu svojho života prežijú v nespevnenom teréne, častokrát v naozaj extrémnych podmienkach a práve z tohto dôvodu je potrebné, aby všetky použité komponenty vydržali čo najdlhšie.

Tlmiče Koni Heavy Track sú vyvíjané pre terénne vozidlá s náhonom na všetky štyri kolesá, ako aj pre vozy SUV a testované sú v tých najextrémnejších podmienkach. Či už jazdíte po spevnenej ceste alebo mimo nej, tlmiče Heavy Track zabezpečujú vysoký stupeň stability, optimálnu trakciu a s tým rastúcu radosť z jazdy. Aj keď sa na ceste objavia na prvý pohľad neprekonateľné prekážky, tlmiče Heavy Track garantujú nielen dlhú výdrž, ale taktiež výraznú stabilitu. V závislosti od požiadaviek majiteľa terénneho vozidla, je možné nastaviť tlmenie odskoku presne podľa jeho požiadaviek. Výrazne nakláňanie vysokých vozidiel SUV je taktiež obmedzené vďaka tlmičom Heavy Track.

Žiaruvzdorné a vysoko odolné materiály použité na výrobu týchto tlmičov Heavy Track garantujú bezpečnosť a výnimočne dlhú životnosť.

Charakteristikou produktov KONI sú kvalitné a odolné materiály a špecifické výrobné postupy spolu s dobre stráženým know-how.

Hlavné výhody tlmičov Koni Heavy Track::
- Navrhnuté pre použitie na vozidlách SUV s AWD pohonom
- Odolávajú mrazom, vysokým teplotám, piesku, prachu, štrku, atď.
- Použité väčšie množstvo oleja pre ešte efektívnejšie fungovanie tlmičov
- Nastaviteľná rýchlosť pohybu piestu
- Časovo nenáročná montáž

TLMIČE KONI HEAVY TRACK


tlmiče koni offroad heavy track

tlmiče koni offroad heavy track

tlmiče koni offroad heavy track

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo
Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumbthumbthumb


Váš názor na tieto športové tlmiče KONI HEAVY TRACK All Terrain pre offroad autá? Nech sa páči, hlasujte:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18472x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt