support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo renault cobra technology & lifestyle logo opel

Hliníkové ochranné rámy s podsvietením pre Renault Traffic od Cobra Technology

05.Dec.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle pripravila novú sadu hliníkových rámov pre Renault Traffic. Vozidlá tejto kategórie slúžia predovšetkým na pracovné účely a či už by ste sa s nimi chystali iba do mesta alebo aj do ľahšieho terénu, takéto ochranné doplnky sa vždy zídu. Navyše, teraz si ich môžete ozdobiť štýlovým podsvietením v rôznych farbách.

Cobra Technology & Lifestyle rozširuje ponuku o ochranné rámy pre Renault Traffic a Opel Vivaro


Hliníkové ochranné rámy si svoje uplatnenie nachádzajú predovšetkým pri terénnych vozidlách. Nie je to však pravidlom a tento ochranný prvok môžete dnes aplikovať už pomaly na akékoľvek auto. Stačí iba presne tvarovaný diel a pripravené úchyty pre správnu montáž. Firma Cobra Technology & Lifestyle sa už roky venuje vývoju a výrobe práve týchto ochranných prvkov a ponúka ich k celej palete modelov rôznych značiek. Spolupracuje pritom viac než 30 automobilkami.

Svoju ponuku výrobca pravidelne aktualizuje a aj práve preto sú ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle dostupné aj pre nový Renault Traffic.

K dispozícii je súprava s predným rámom, o ktorý je možné pripevniť aj dodatočné osvetlenie. Myslíme tým nielen svetlá do hmly, ale aj štýlové farebné podsvietenie. Predný hliníkový rám spoľahlivo ochráni túto časť karosérie, ak by ste ale mali záujem o ešte väčšiu ochranu vozidla, k dispozícii je aj zadná hliníková ochranná rúra. Tá pomôže predísť najmä rôznym menším poškodeniam, ktoré môžu vzniknúť napríklad pri neopatrnom cúvaní, či manipulácii s nákladom. Treťou možnosťou je opatriť prednú časť decentnou hliníkovou rúrou, do ktorej sú vkusne vsadené LED pásiky pre denné svietenie.

Okrem samotných hliníkových ochranných prvkov môžete však Renault Traffic vďaka Cobra Technology & Lifestyle, ako sme už spomenuli vyššie, ozvláštniť aj farebným podsvietením. Prednú, bočnú ale aj zadnú časť auta je možné zvýrazniť bielym, žltým, modrým, červeným alebo zeleným podsvietením. Pripomeňme, že všetky ochranné prvky od Cobra Technology & Lifestyle sú schválené podľa predpisov EÚ a produktom nechýba certifikácia TUV. Doplnky pre Renault Traffic sú taktiež vhodné aj pre príbuzný model Opel Vivaro.

Hliníkové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Renault Traffic a Opel Vivaro


hlinikove ochranne ramy osvetlenie renault traffic opel vivaro cobra technology & lifestyle

Hliníkové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Renault Traffic a Opel Vivaro si môžete objednať tu.

Do poznámky v objednávke prosíme uviesť značku, model auta, počet kusov a o aký produkt máte záujem.

katalog
Hliníkové ochranné rámy a štýlové osvetlenie od COBRA TECHNOLOGY&LIFESTYLE
Cena s DPH: na dopyt / ksV roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu Renault Traffic od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Renault vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

RENAULT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Opel vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

OPEL tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Erik Dobos

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4173x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt