support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo suzuki cobra technology & lifestyle logo suzuki

Ochranné nerez rámy aj s LED osvetlením od Cobra Technology pre Suzuki Vitara

27.Oct.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Suzuki sa s novou generáciou modelu Vitara vôbec neponáhľalo. Nedočkavci však mali tento rok dôvod na radosť. Nové Suzuki Vitara bolo predstavené, predaje sú zahájené a prvé predajné čísla nie sú vôbec zlé. Novinka bude zjavne pokračovať v úspechoch svojich predchodcov. Ak by ste si ju ale chceli vylepšiť, nie je vôbec problém. Spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle už pre tento model ponúka sadu oceľových rámov.

Oceľové rámy sú vhodné aj pre bežné autá a prinášajú so sebou celý rad výhod. Niektorým sa takto upravené auto iba páči, iní zase ocenia aj praktickú stránku tohto doplnku. V prípade predného rámu ide o výbornú ochranu tejto časti, ktorú oceníte nielen pri prejazde terénom, ale napríklad aj pri tesnom parkovaní.

Ochranné oceľové rámy pre Suzuki Vitara pomôžu aj v mestskej premávke


Modelu Suzuki Vitara dodáva tento doplnok odolnejší vzhľad. Zároveň je to skvelá možnosť ako na vozidlo upevniť dodatočné osvetlenie, ktoré spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle k týmto doplnkom ponúka.

Pre model Suzuki Vitara sú dostupné presne tvarované rámy vyhotovené zo 60 mm hrubých oceľových rúr. Tie sú povrchovo upravené tak, aby boli dokonale chránené pred koróziou. Zároveň sú pochrómované, čo im dodáva prestížny vzhľad. K dispozícii je verzia rámu s dodatočným osvetlením a aj bez neho.

Ďalším doplnkom pre nové Suzuki Vitara je bočný ochranný rám, ktorý si môžete nechať vybaviť dodatočným podsvietením. To najmä v tme vytvára veľmi zaujímavý efekt, s ktorým zaručene upútate pozornosť. Bočný ochranný rám uľahčuje nastupovanie a zároveň pri prejazde terénom pomáha chrániť originálne prahy vozidla.

Ak sa vám nepáči chrómová verzia, ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle môžete mať aj so sivým titánovým či matným čiernym povrchom. Dodajme, že všetky diely od Cobra Technology & Lifestyle majú bezpečnostný certifikát a sú schválené pre použitie v premávke.

ocelove ochranne ramy osvetlenie suzuki vitara cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy osvetlenie suzuki vitara cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy osvetlenie suzuki vitara cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy osvetlenie suzuki vitara cobra technology & lifestyle

cennik ocelove ochranne ramy osvetlenie suzuki vitara cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre novú generáciu Suzuki Vitara si môžete objednať tu.

Do poznámky v objednávke prosíme uviesť značku, model auta, a o aký produkt máte záujem + počet kusov.

katalog
Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie od COBRA TECHNOLOGY&LIFESTYLE
Cena s DPH: podľa cenníka (tabuľka tu vyššie)Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Ako sa vám páčia oceľové ochranné rámy s možnosťou osvetlenia pre Suzuki Vitara od Cobra Technology & Lifestyle ?
Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Suzuki vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SUZUKI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4981x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt