support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes cobra technology & lifestyle logo mercedes

Cobra Technology & Lifestyle predstavila ochranné rámy pre Mercedes triedy V a Vito

30.May.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle uvádza do svojej ponuky ochranné doplnky aj pre najnovší prírastok od automobilky Mercedes v triede úžitkových vozidiel. Model triedy V resp. Vito bol predstavený iba minulý rok a aj u nás si už získava svojich priaznivcov. Pozrite si, ako ho môžete vylepšiť o praktické ochranné doplnky z hliníka.

Vozidlá ako sú Mercedes triedy V alebo Vito obvykle slúžia svojim majiteľom na prácu a ich vzhľadová stránka nie je práve maximálnou prioritou. To však vôbec neznamená, že vzhľad dodávky nemôžete ešte vylepšiť. Ideálnou voľbou môžu byť ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle, ktorá sa na tento typ produktov špecializuje už niekoľko rokov. Pre Mercedes triedy V pripravila táto spoločnosť celý rad chrómových ochranných doplnkov pre prednú, bočnú, ale aj zadnú časť.

Cobra Technology & Lifestyle: spoľahlivá ochrana pre Mercedes triedy V a Vito


Ochranné rámy a lišty si svoje uplatnenie nájdu aj pri takomto type vozidla. Nielenže dobre vyzerajú, ale postarajú sa o spoľahlivú ochranu jednotlivých častí karosérie. Zísť sa vám to môže napríklad pri prejazde ľahším terénom, ale aj v meste, kde je často problémom parkovanie, či manévrovanie v úzkych priestoroch.

Čo si teda v Cobra Technology & Lifestyle pripravili pre Mercedes triedy V? Ide predovšetkým o predný ochranných rám, ktorý je vyrobený z rúrok hrubých 60 mm. Dostupný je pritom v troch prevedeniach - chrómovom, titánovom a matnom čiernom. Rám je možné ďalej doplniť o dodatočné osvetlenie.

Ďalším doplnkom, po ktorom môžete siahnuť sú bočné ochranné lišty, ktoré sa vyznačujú integrovanými stúpačkami pre pohodlnejšie nastupovanie. Tie sú opatrené navyše protišmykovou vrstvou, takže samotné nastupovanie či vystupovanie bude ešte bezpečnejšie. Bočné ochranné prvky je možné doplniť o elegantné LED osvetlenie, ktoré sa aktivuje po otvorení dverí.

Výrobca myslel aj na ochranu zadnej časti. Konkrétne je pripravená 60 mm hrubá rúra, ktorá sa umiestňuje tesne pod nakladaciu hranu batožinového priestoru. Rovnako aj tento doplnok je dostupný v troch rôznych prevedeniach - chrómovom, titánovom a matnom čiernom.

Dodajme, že všetky ochranné doplnky od Cobra Technology & Lifestyle sú homologizované a schválené pre použitie v cestnej premávke. Ochranné rámy od tohto výrobcu splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Hliníkové ochranné rámy s možnosťou osvetlenia pre Mercedes-Benz triedy V a Vito


hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

cennik hlinikove ochranne ramy osvetlenie mercedes benz v vito cobra technology & lifestyle

Hliníkové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Mercedes-Benz triedy V a Vito si môžete objednať tu.

Do poznámky v objednávke prosíme uviesť značku, model auta, a o aký produkt máte záujem + počet kusov

katalog
Hliníkové ochranné rámy a štýlové osvetlenie od COBRA TECHNOLOGY&LIFESTYLE
Cena s DPH: od 359,-€ / ksCobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na ochranné rámy s možnosťou osvetlenia od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Erik Dobos
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2257x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt