support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo citroen Nerezové ochranné rámy pre dodávky,vany Citroen Jumpy / Spacetourer a Peugeot Traveler logo peugeot

Nerezové ochranné rámy pre dodávky,vany Citroen Jumpy / Spacetourer a Peugeot Traveler

26.Nov.2016
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle reaguje na uvedenie nových vanov Citroen a Peugeot. Pre obe novinky prináša ochranné rámy z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré týmto vanom prinášajú vyššiu odolnosť.

Modely Peugeot Traveller, Expert, Citroen Jumpy a Spacetourer sú horúcimi novinkami v segmente úžitkových vozidiel. Ide o príbuzné modely, ktoré sú dostupné ako v osobnom, tak aj úžitkovom prevedení. Pre všetky tieto verzie prináša spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle ochranné oceľové rámy pre prednú a bočnú časť.

Bočné a predné ochranné rámy z ocele pre Peugeot Traveller/Expert a Citroen Jumpy/Spacetourer


Predné oceľové rámy Cobra Technology & Lifestyle oceníte najmä pri jazdách po meste a prejazde ľahším terénom. Rám chráni nielen prednú masku a chladič, ale aj spodnú časť nárazníka. Ďalšou výhodou je, že takýto rám môžete doplniť o prídavné osvetlenie. Ochranný rám má hrúbku 60 mm a štandardne je dodávaný v pochrómovanom lesklom prevedení. Za príplatok je však možné nechať rám nalakovať.

Bočné ochranné rámy pre Peugeot Traveller/Expert a Citroen Jumpy/Spacetourer spoľahlivo ochránia bočné prahy a vďaka tvarovaným stúpačkám vám uľahčia nastupovanie a vystupovanie. Aj v tomto prípade ide o ideálny spôsob ochrany, ktorý uvedeným modelom dodá zároveň štýlový a odolnejší vzhľad. Bočné rámy majú hrúbku 60 mm a sú dostupné aj s dodatočným LED osvetlením, ktoré týmto dodávkam dodá na elegancii.

Dodajme, že ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle sú k dispozícii pre všetky varianty týchto modelov, teda aj pre verzie s predĺženým rázvorom. Všetky rámy prešli dôkladným testovaním, sú schválené pre použitie v cestnej premávke a nechýba im TUV certifikát.

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

cennik ocelove ochranne ramy cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Peugeot Traveller/Expert a Citroen Jumpy/Spacetourer si môžeš objednať tu.

katalog
Oceľové ochranné rámy a doplnky od COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE
Cena s DPH: na dopyt (tabuľka tu vyššie)Pokiaľ aj ty chceš takéto ochranné rámy pre svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Tvoj názor na nerez-oceľové ochranné rámy s možnosťou LED predných pomocných svetiel pre Peugeot Traveller/Expert a Citroen Jumpy/Spacetourer od Cobra Technology & Lifestyle ?


Ak chceš ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštív našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky PEUGEOT ti radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdeš tu:

PEUGEOT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky CITROEN ti radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdeš tu:

CITROEN tuning


Volajte, píšte alebo skypujte.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky a kontrola: Erik Dobos
Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4734x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt