support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo opel Ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle pre Opel Mokka X logo opel

Ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle pre Opel Mokka X

30.Jan.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
Mestské crossovery sú stále populárnejšie a k tejto vlne sa pridáva aj automobilka Opel s modelom Mokka X. Ten ponúka vyšší podvozok a odolnejšie nárazníky. Opel Mokka X je podľa výrobcu pripravený nielen na všetky mestské nástrahy ale aj ľahší terén. Ak by ste chceli vzhľad modelu Mokka X vylepšiť prípadne zvýšiť jeho odolnosť, siahnuť môžete po predných a bočných ochranných rámoch Cobra Technology & Lifestyle.

Oceľové rámy ochránia predné aj bočné partie modelu Opel Mokka X


Základným ochranným prvkom Cobra Technology & Lifestyle je predný oceľový rám s rúrkami o priemere 60 mm. K rámu je možné doobjednať aj dodatočné osvetlenie. Tvarovanie rámu je navrhnuté tak, aby pokrývalo nižšiu časť predného nárazníka, čo výrazne zlepšuje možnosti prejazdu terénom a ochranu týchto partií pri parkovaní. Oceľový rám je pritom možné nalakovať matnou čiernou, prípadne využiť základné chrómové prevedenie.

Bočné partie ochráni rám s priemerom 80 mm, ktorý je navyše doplnený o stúpačky. Vďaka tomuto prvku budú mať všetci členovia posádky jednoduchšie a pohodlnejšie nastupovanie. Stúpačky sú pokryté protišmykovým materiálom. Aj v tomto prípade platí, že rám je možné vybaviť štýlovým podsvietením.

Bočný ochranný rám od Cobra Technology & Lifestyle je k dispozícii v základnom chrómovom či matnom čiernom prevedení. Uvedené ochranné doplnky sú presne tvarované pre Opel Mokka X, vďaka čomu je zabezpečená jednoduchá montáž a ich maximálna účinnosť.

Všetky ochranné doplnky Cobra Technology & Lifestyle majú typové schválenie a sú vhodné na použitie v cestnej premávke. Ochranné rámy vyhovujú aj z pohľadu crash testov.

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

cennik ocelove ochranne ramy opel mokka x cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Opel Mokka X si môžeš objednať tu.

katalog
Oceľové ochranné rámy a doplnky od COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE pre OPEL MOKKA X
Cena s DPH: podľa cenníka (tabuľka tu vyššie)Chceš aj ty takéto ochranné rámy pre svoje auto? Kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Už od založenia sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia firmy rýchlo rozširovala svoj sortiment, aby mohla dodávať príslušenstvo pre viac typov áut. Aj dnes má firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Od klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme uskutočňovaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Tvoj názor na ochranné rámy s možnosťou osvetlenia od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasuj:


Ak chceš ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštív našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky OPEL ti radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdeš tu:

OPEL tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Erik Dobos
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3456x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt