support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Nové ochranné rámy pre Mercedes triedy X od Cobra Technology & Lifestyle logo mercedes

Nové ochranné rámy pre Mercedes triedy X od Cobra Technology & Lifestyle

19.May.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
Mercedes vstupuje do triedy pick-up celkom novým modelom, ktorý má potenciál zaujať aj európskych zákazníkov. Nová trieda X sľubuje vysokú mieru variability a praktickosti popri zachovaní adekvátneho komfortu, na aký sme pri Mercedese už zvyknutý. Nový pick-up s trojcípou hviezdou na prednej maske si navyše môžete vylepšiť o ochranné rámy.

Vyššia odolnosť aj atraktívnejší vzhľad pre Mercedes triedy X vďaka ochranným rámom


Autá kategórie pick-up sú spravidla využívané na tvrdú a ťažkú prácu. Mercedes sa však rozhodol trochu kombinovať. Okrem perfektných úžitkových vlastností totiž trieda X ponúkne aj celý rad rôznych luxusných prvkov a tiež komfort na vysokej úrovni. Nezabudlo sa samozrejme ani na odolnosť, no v tomto smere zachádza spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle ešte ďalej. Do svojej ponuky totiž uvádza set ochranných rámov presne prispôsobených tomuto modelu.

Ochranné rámy pre Mercedes triedy X sú vyhotovené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a spĺňajú všetky európske normy pre používanie na verejných komunikáciách. Pre prednú časť je k dispozícii kompletný rám s hrúbkou 60 mm siahajúci až po prednú masku. Tento rám je navyše možné vybaviť dodatočnými reflektormi. Dostupná je však aj jednoduchá predná lišta s hrúbkou 48 mm, ktorá pri prejazde prevýšeniami spoľahlivo ochráni spodnú časť predného nárazníka.

V ponuke Cobra Technology & Lifestyle nechýbajú ani bočné ochranné rámy, ktoré vďaka tvarovaným stúpačkám uľahčia vám aj posádke nastupovanie a vystupovanie. Tieto bočné rámy majú hrúbku 60 mm a dopriať si ich môžete aj s dodatočným LED osvetlením, ktoré je namontované na spodnej časti rámu a vytvára zaujímavý svetelný efekt.

Na záver ešte dodajme, že v Cobra Technology & Lifestyle vám k Mercedesu triedy X ponúknu aj rám zadnej úložnej plochy, vďaka ktorému tento pick-up pôsobí ešte robustnejšie. Na tento zadný rám je možné domontovať prídavné osvetlenie, ktoré vám uľahčí manipuláciu s prepravovanými vecami za tmy. Zostáva už iba dodať, že všetky tieto ochranné rámy prešli dôkladným testovaním a nechýba im ani TUV certifikát.

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

cennik ocelove ochranne ramy mercedes x cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy pre Mercedes X si môžeš objednať tu. Ku objednávke je potrebné prirátať dopravné z Nemecka

katalog
Oceľové ochranné rámy od COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE pre Mercedes X
Cena s DPH: podľa cenníka (tabuľka tu vyššie)Chceš aj ty takéto ochranné rámy pre svoje auto? Kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Už od založenia sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia firmy rýchlo rozširovala svoj sortiment, aby mohla dodávať príslušenstvo pre viac typov áut. Aj dnes má firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Od klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme uskutočňovaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdeš v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahneš tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Ak chceš ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštív našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky MERCEDES ti radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdeš tu:

MERCEDES tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Erik Dobos
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1470x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt