support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo honda Ochranné rámy pre Hondu HR-V (2016-) od Cobra Technology & Lifestyle logo honda

Ochranné rámy pre Hondu HR-V (2016-) od Cobra Technology & Lifestyle

02.Apr.2016
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle prichádza s novou súpravou ochranných oceľových rámov pre aktuálnu generáciu Hondy HR-V. Karosériu tohto kompaktného SUV môžete ochrániť štýlovými doplnkami, akým je predný rám či bočné prahy.

Nová Honda HR-V sa začala predávať už aj na Slovensku a tento model má rozhodne potenciál na úspešné pokračovanie v šľapajach svojich predchodcov. Hoci si Honda HR-V trúfa aj na ľahší terén, väčšina majiteľov tieto vozidlá používa na bežných, prevažne mestských cestách. Aj tu hrozí poškodenie najmä pri parkovaní a manévrovaní v úzkych priestoroch.

Ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle sa zídu v meste aj v ľahšom teréne


Ak chce svoje auto ochrániť pred preliačinami a podobným poškodením, ideálnym riešením sú ochranné rámy od Cobra Technology & Lifestyle. Ide o štýlový ale aj veľmi praktický doplnok.

Ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Predný rám má hrúbku 80 mm, pričom k dispozícii je aj verzia s dodatočným osvetlením. Takýto rám je spoľahlivou ochranou prednej masky a spodnej hrany nárazníka. Tento doplnok oceníte v meste ale aj ľahšom teréne pri prejazde prevýšenými miestami.

Druhým doplnkom je 80 mm ochranný rám bočných prahov, ktorý má pre uľahčenie nastupovania vytvarované protišmykové miesta. Druhou možnosťou v ponuke Cobra Technology & Lifestyle je plochý bočný rám vyrobený z kvalitného hliníka.

Jednou z výhod ochranných doplnkov Cobra Technology & Lifestyle pre Hondu HR-V je aj to, že toto dodatočné príslušenstvo je dostupné vo viacerých prevedeniach. Rámy sú k dispozícii s pochrómovaným, titánovým či matným čiernym povrchom. Okrem toho im nechýba dôležité EC schválenie, vďaka ktorému sa nemusíte obávať pokút či odobratého technického preukazu pri prípadnej kontrole. Doplnky od Cobra Technology & Lifestyle sú plne schválené pre premávku. Samozrejmosťou je 2-ročná záruka.

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

ocelove ochranne ramy honda hrv cobra technology & lifestyle

cennik ocelove ochranne ramy vw transporter t6 cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre Honda HR-V (2016-) si môžete objednať tu.

katalog
Oceľové ochranné rámy a doplnky od COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE pre HONDA HR-V (2016-)
Cena s DPH: podľa cenníka (tabuľka tu vyššie)Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky HONDA vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

HONDA tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2810x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt