support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autokozmetika Nanoprotech spreje nielen pre spoľahlivú ochranu a údržbu auta logo motor

Nanoprotech spreje nielen pre spoľahlivú ochranu a údržbu auta

30.Aug.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ochranné spreje môžu výrazne zefektívniť fungovanie strojov a ich pohyblivých častí. Zároveň často plnia aj mazaciu funkciu a takéto prípravky by určite nemali chýbať v žiadnej autodielni. Predstavíme vám nové spreje Nanoprotech, ktoré fungujú na báze moderných nanotechnológií a vyznačujú sa vysokou kvalitou. Svoje využitie si nájdu pri údržbe áut, motoriek ale aj v domácnosti.

Pri údržbe rôznych mechanizmov je určite potrebné myslieť aj na ochranu ich jednotlivých komponentov a najmä pohyblivých častí. ich opotrebením sa môže znižovať účinnosť zariadenia, čo môže viesť k zhoršeniu vlastností. Platí to tak isto aj pri motoroch a pri rôznych častiach motorových vozidiel. Na trhu existuje množstvo sprejov určených na mazanie a ochranu strojov, medzi tie najmodernejšie môžeme radiť spreje Nanoprotech. Pri ich vývoji a výrobe sú využívané najmodernejšie nanotechnológie, vďaka čomu sú zabezpečené ich výborné a dlhotrvajúce vlastnosti.

Spreje Nanoprotech sú dostupné vo viacerých variantoch


Pri výbere ochranného spreja je určite dôležité vybrať kvalitu. Prečo? Kvalitné spreje sa vyznačujú predovšetkým dlhšou trvácnosťou po nanesení. Tak je to aj pri sprejoch Nanoprotech. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu poskytujú výborné ochranné, antikorózne, vodeodpudivé, mazacie a penetračné vlastnosti. Sprej sa vďaka drobným čiastočkám dostane aj do tých najmenších otvorov, kde môže pôsobiť.

Nanoprotech sprej teda ochráni pred hrdzou, vlhkosťou, oxidáciou či skratom. Roztok zo spreja zabezpečí ochranu napríklad aj citlivým častiam riadiacej jednotky, zabraňuje skratom a zamŕzaniu kontaktov. Jednou z výhod spreja Nanoprotech je aj dlhá účinnosť, po aplikácii výrobca garantuje až 365 dní. Aby boli spreje Nanoprotech ešte účinnejšie, v ponuke je viacero farebných verzií, pričom každá je špeciálne zameraná na iný spôsob ochrany.

Žltý sprej Nanoprotech ochráni pred vlhkosťou, oxidáciou a skratmi. Červený Nanoprotech Anticor vyniká svojimi mazacími a konzervačnými schopnosťami. Modrý sprej Nanoprotech je určený pre ochranu elektrických zariadení a zakonzervovanie. Zelený sprej Nanoprotech Home sa postará o účinnú antikoróznu ochranu. Oranžový variant Nanoprotech Bicykle je určený predovšetkým cyklistom a uľahčí im starostlivosť o jednotlivé časti bicykla. Nanoprotech je v súčasnosti dostupný formou spreja v 150 ml balení.

Hlavné výhody ochranných sprejov Nanoprotech:
- Kvalitné zloženie
- Výborné ochranné vlastnosti
- Dostupné viaceré špeciálne verzie
- Účinné mazacie vlastnosti
- Ochráni pred hrdzou, vlhkosťou a skratmi
- Dlhodobá účinnosť


ochranne spreje antikorozne vodeodpudive mazacie penetracne zlty cerveny modry zeleny oranzovy sprej nanoprotech

Tieto ochranné spreje od firmy Nanoprotech si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Videoukážka využitia NANOPROTECH spreja:NANOPROTECH sprej použiteľný prakticky na čokoľvek:Ochrana bicykla s NANOPROTECH sprejom:NANOPROTECH sprej ako antikorózia proti poveternostným podmienkam:Ako sa vám pozdávajú ochranné spreje od firmy Nanoprotech ? Hlasujte tu:


Ostatné články zamerané na autokozmetiku nájdete v zozname našich článkov tu:

AUTOKOZMETIKA


Zoznam článkov na tému motor a motorový tuning nájdete tu:

MOTOR


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4591x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt