support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo elektrony Ochranné lemy diskov - In.Pro. Wheels protector - štýlová ochrana elektrónov logo elektrony

Ochranné lemy diskov - In.Pro. Wheels protector - štýlová ochrana elektrónov

24.Mar.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Diskom a pneumatikám by sa pri úprave auta malo venovať dostatok času, pretože už neraz sme sa presvedčili, že zliatinové disky (elektróny) vytvárajú auto – alebo ako sa hovorí „Kolesá robia auto“. Je totiž veľmi dôležité zvoliť správny dizajn elektrónových diskov a v neposlednom rade aj ich farbu! Existujú medzi nami aj ľudia, ktorí doslova zbožňujú disky v rôznych farebných kombináciách – napríklad čierne disky s červeným lemom. Všetci ale veľmi dobre vieme, koľko stojí nalakovanie diskov, navyše s takouto špecifickou požiadavkou, akou červený lem určite je. Nemecká stylingová firma In.Pro. pozná riešenie.

Nie často sme svedkami zaujímavých a hlavne chytrých riešení, čo sa týka úprav našich tátošov. Firma In.Pro. tentokrát poriadne prekvapila a určite potešila obrovské množstvo motoristov, ktorí sa chcú špecifickým spôsobom odlišovať. Dvojfarebné disky sa veľmi často nevidia, no odteraz ich môže mať takmer každý. A to vďaka farebnej ochranne lemov diskov!

Aby ste si nemysleli, že tieto farebné ochranné lemy diskov (Wheels Protector) slúžia len ako stylingový doplnok, ich hlavnou úlohou je ochrana diskov proti poškriabaniu alebo iným deštrukčným prvkom. Asi ani nie je potrebné zdôrazňovať, aká nákladná je povrchová oprava diskov. Preto sú tu In.Pro. Wheel Protector ako prvotriedna ochrana vašich diskov!

Tieto ochranné lemy diskov sú vyrábané z kvalitného plastu a to v troch farebných kombináciách – neutrálna sivá, žiarivá žltá a výrazná červená. Uchytenie týchto štýlovo-ochranných lemov sa uskutočňuje pomocou kvalitných kovových držiakov, ktoré sa k disku prichytia po vypustení cca polovice vzduchu z kolies. Po umiestnení úchytov a následnom dofúkaní pneumatík sa úchyty napevno prichytia k okraju disku.

Len si skúste predstaviť nádherné viaclúčové disky v čiernej farbe, s takýmto červeným lemom, ktorý ich nielenže dokonale skrášli, ale zároveň ich aj ochráni.

ochranný lem disku inpro wheel protector

Wheel Protector (ochranné lemy diskov) si môžete objednať tu.
Do poznámky prosíme uveďte rozmer vášho kolesa (disku) v palcoch. Ďalej uveďte o akú farbu ochranných lemov máte záujem.

katalog
Wheel Protector za 69,-€ochranný lem disku inpro wheel protector

ochranný lem disku inpro wheel protector

ochranný lem disku inpro wheel protector

IN PRO Wheels protector (ochrana diskov kolies) - inštalácia (návod) montáže:

...loading video...


Aktuálny cenník výrobkov od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 430 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Aktuálny katalóg od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 47,5 MB ]
In.Pro. logo

Majú autá duše? Môže byť karoséria eroticky príťažlivá? Môže byť 80 km otvorenej diaľnice lepšie, než opera? Prečo naše ženy začínajú žiarliť na našu prácu po 22. rokoch?

V roku 1978 v Nemecku, okná na automobiloch boli otvárané a zatvárané manuálne – periodicky! Elektricky ovládané okná boli len pre „vyššiu“ skupinu šoférov. Avšak bol to problém, ktorý sa dal jednoducho vyriešiť.

„Elektrické okná pre každého, určené pre každý typ auta“. S touto ideou prišiel Jörg Knoblich, koncept orientovaný na zákazníka sa stal realitou – okamih narodenia firmy In.Pro.

Dnes, po vyše dvadsiatich rokoch a viac ako 120 000 kitov elektrických okien, prispievajú na pohodlí celej posádky auta. Spolu s elektricky ovládanými oknami prišli aj iné užitočné doplnky v interiéry, komforte, bezpečnosti a ochrany vozidla.

Na začiatku boli obavy z predaja týchto automobilových prvkov a doplnkov, distribuovaných firmou In.Pro., no štatistika predaja z minulého roka hovorí za všetko – 12 miliónov eur. V roku 1996 prišla certifikácia ISO a nové výrobné priestory o celkovej rozlohe 3,400 m2. Dnes firma In.Pro. zamestnáva vyše 40 ľudí a v jej vlastníctve je aj reklamná agentúra.

Nový 196-stranový katalóg je pripravený pre oči verejnosti. Tešiť sa môžete na nové, inovatívne produkty, ktoré sa stanu skutočnou lahôdkou. História je niekde blízko svojho konca a elektricky ovládané okná budú vždy súčasťou tohto príbehu. S tým môžete počítať!

Váš názor na ochranné lemy diskov kolies od firmy IN.PRO.? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Viac informácií ku elektrónom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o diskoch nájdete tu:

ELEKTRÓNY, DISKY a KOLESÁ


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy IN.PRO., tak navštívte našu podstránku:

IN.PRO.


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 28610x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt