support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nový disk Multispoke od nemeckej firmy JE Design

Nový disk Multispoke od nemeckej firmy JE Design

10.Dec.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Je Design vykročil do nového roku opäť s niečím novým. Tentoraz sa nejedná o aerodynamické plasty ale exkluzívne „kolieska“. „Multispoke“, tak bol pomenovaný šestnásť lúčový dizajn týchto diskov. V ponuke sú vo veľkosti od 17 do 19 palcov a v matne striebornom (CSS) alebo chrómovom (SLC) prevedení. Ceny začínajú pri liberálnych 7.960,-Sk s DPH / ks vo veľkosti 7x17“. Je Design si potrpí na vysokej kvalite svojich výrobkov a preto dbali mimoriadne na kvalitné spracovanie povrchovej úpravy diskov, čo zabezpečuje ich dlhodobo pekný vzhľad. Firma si preto bez obáv mohla dovoliť garantovať klientom trojročnú záruku na pochrómovanú vrstvu Multispoku. Disk sa vyrába v dvoch rozstupoch (PCD) a to 5x100 s zálisom (ET) 35 (napr. VW Golf 4, Seat Leon atď.) a 5x112 s ET 45 (Audi A4, VW Golf 5, Seat Altea atď.). S týmito parametrami je možné vyplniť takmer dokonale prázdny priestor pod blatníkmi sériových áut a to bez dodatočne nutných modifikácii (falcovanie alebo rozširovanie) blatníkov.

Už zvedavý na obrázky? Všetky nájdete tu v našej galérii:Mulstispoke je skrátka svojimi rozmermi viac-menej aplikovateľný na každý model z VW Group (Audi, Seat, Škoda a VW), ktorý má 5-dierové upevnenie kolies. Na vnútornej strane disku Multispoke bol kladený dôraz aj na dostatočne voľný „pracovný“ priestor pre športové a atypické brzdové systémy, ktoré sa často krát už od výroby montujú do áut ako napr. Seat Leon Cupra R alebo Ausi S3, kde športové a najmä väčšie strmene a kotúče značky Brembo vykonávajú svoju robotu.

Multispoke máme v ponuke pre vás v nasledovných veľkostiach:

Popis doplnkuMOC s DPH
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 7x17“ ET 35, PCD 5x100: 7.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 7,5x18“ ET 35, PCD 5x100: 9.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „chrom-look“ / 7,5x18“ ET 35, PCD 5x100: 12.760,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 8x19“ ET 35, PCD 5x100: 11.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „chrom-look“ / 8x19“ ET 35, PCD 5x100: 14.760,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 7x17“ ET 45, PCD 5x112: 7.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 7,5x18“ ET 45, PCD 5x112: 9.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „chrom-look“ / 7,5x18“ ET 45, PCD 5x112: 12.760,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „shadow-silver“ / 8x19“ ET 45, PCD 5x112: 11.960,-Sk / ks
- JE-DESIGN Multispoke „chrom-look“ / 8x19“ ET 45, PCD 5x112: 14.760,-Sk / ks

Ostatné disky z produkcie JE DESIGN nájdete tu:


Dúfame, že sa tieto disky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom exteriérového resp. optického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy JE Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch môže jednať o náročnejšie aplikácie, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník diskov a spojlerov JE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 352 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy JE Design si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma JE DESIGN sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou tuningových doplnkov pre koncernové značky AUDI, SEAT a VW. Ťažisko je najmä v oblasti dizajnových aerodynamických exteriérových úprav vo forme rôznych spojlerov a plastov. Tieto firma vyrába buď z PU RIM (tvrdený polyuretán) alebo ABS-plastu (vákuovo vstrekované a lisované plasty). Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom na vysokú kvalitu výroby a využitie CAD-CAM technológie výroby plastov, JE DESIGN začal prednedávnom vyvíjať aj aerodynamické produkty pre iných známych úpravcov na svetovom trhu.

Kráte videá k autám SEAT Ibiza a SEAT Leon Cupra R v úprave JE DESIGN (formát: „WMV“):

preview
download
[ 2809 KB ]
preview
download
[ 1346 KB ]
História spoločnosti:

Firma JE DESIGN bola založená v roku 1990 pánom Jochenom Eckeltom v nemeckom meste Heilbron. Do roku 1994 sa firma venovala výlučne značke VW. Od roku 1995 pribudla do sortimentu výroby aj značka AUDI a od roku 1996 sa k tomu pripojili aj autá SEAT. 1997 sa JE DESIGN presťahoval do susedného mesta Heilbronn-Horkheim, lebo dopyt neustále rástol a bolo potrebné vybudovať nové výrobné priestory. V roku 1998 prezentovala firma prvý krát na tuningovej výstave ESSEN Motor Show svoj prvý vlastne vyvinutý ľahko zliatinový dvojdielny disk pod menom „VISAGE“. Od začiatku nového milénia sa firma rozhodla zobrať do svojho repertoáru aj výrobu výfukov a jeho častí ako aj interiérových doplnkov a vývoj elektronických riadiacich jednotiek na zvyšovanie výkonu áut.

preview
Od roku 2000 sa firma JE DESIGN zúčastňuje na „Yokohama Tuner Grand Prix“ pretekoch na známom Hockenheim ringu, kde testujú niektoré zo svojich produktoch v tvrdom závodnom nasadení. Taktiež pravidelne vystavujú svoje produkty a aktuálne novinky na medzinárodných výstavách ako napr. SPEED & DESIGN v holandskom Ultrechte, AUTO-SALON v Ženeve, Bruseli a Paríži, AUTOZUM v Salzburgu a samozrejme v nemeckom Essen na MOTOR SHOW. Dnes je firma rozložená na vyše 3.000 štvorcových metroch zastavanej plochy v hospodárskej zóne Leingarten, neďaleko Stuttgartu. Tím sa skladá z 11-tich osôb, ktorý okrem výroby riadi aj celosvetovú distribúciu. JE DESIGN má dnes zastúpenia v Švajčiarsku, Rakúsku, Švédsku, Nórsku, Belgicku, Francúzsku, Anglicku, Španielsku, Japonsku, Austrálii, USA a rade iných krajín.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3 / Typ: 8P
Značka: AUDI / Model: A4 / Typ: 8E


Značka: AUDI / Model: A8 / Typ: 4E
Značka: SEAT / Model: Altea / Typ: 5P


Značka: SEAT / Model: Ibiza / Typ: 6L + Facelift
Značka: SEAT / Model: Leon / Typ: 1M


Značka: VW / Model: Lupo / Typ: 6X
Značka: VW / Model: Passat / Typ: 3B + 3BG


Značka: VW / Model: Polo / Typ: 6N + Facelift


...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka firmy JE Design je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia aktuálneho katalógu JE DESIGN 2004 / 2005. Tento katalóg na takmer 50 stranách môže byť Váš len za 99,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy JE Design si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na disky a spolery JE DESIGN? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak vám cudzie jazyky nerobia veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

JE DESIGN


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy JE Design vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10801x    hodnotenie: 17/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt