support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nový katalóg Autostyle 2007 !

29.Mar.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

autostyle_katalog_2007
Tiež je pre vás vaše auto členom rodiny a vy mu chcete dopriať len to najlepšie? Tiež vám nesedia bežné a lacné doplnky pre autá, ktoré jednak dobre nevyzerajú, a ešte k tomu materiály z ktorých sú vyrobené, za veľa nestoja? V tom prípade by vám nemal chýbať tento poriadne tučný katalóg dielov od Autostyle, ktorý vám jednoducho pomôže nájsť ten správny diel pre vaše auto, aby ste ho spravili na pohľad nielen krajším ale aj výkonnejším.

Ako aj predchádzajúcich 10 vydaní, aj toto jedenáste vydanie je preplnené štýlovými dielmi v najnovšom dizajne. Nájdete tam rôzne plasty, spojlery, predné masky, športové spätné zrkadlá a iné exteriérové doplnky na takmer všetky značky a typy vozidiel.

Ďalej tam nájdete rôznu svetelnú techniku, od predných lámp v štýle „angel eyes“ cez podsvietenie podvozka až po diódové zadné lampy. Interiér taktiež nesmieme pri tuningu zabudnúť. V najnovšom katalógu Autostyle preto nájdete aj doplnky do interiéru, ako napríklad športové škrupinové sedadlá, športové volanty, radiace páky, pedále a mnoho, mnoho ďalšieho.

Čo by to bolo za tunerský katalóg, keby sa tam nenašli diely, ktoré zlepšia jazdné vlastnosti vášho miláčika, však? V tomto katalógu si môžte nalistovať tlmiče, športové pružiny, dorazy, či hotové podvozkové kity, rôzne rozpery, stabilizátory, brzdové kotúče a platničky a ostatné dielce a komponenty patriace k podvozku.

Samozrejme, výfukové systémy, koncovky výfukov a kopec hliníkových diskov. To všetko, ale i veľa iného nájdete v tomto jedenástom vydaní katalógu firmy Autostyle. Tak ak chcete pre vaše auto vybrať čosi ozaj štýlové, vyberte to pohodlne z katalógu Autostyle.

Kompletná ponuka je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg AUTOSTYLE 2007 si môžete kúpiť u nás len za 269,-Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

800 stranový katalóg AUTOSTYLE 2007:

preview
katalog
Objednávka katalóguCelý sortiment Autostyle si môžete nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký je váš názor na vzhľad a kvalitu doplnkov značky AUTOSTYLE? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom značky Autostyle, tak navštívte našu podstránku:

Autostyle tuning


Viac informácií k novému katalógu AUTOSTYLE ako aj jeho celkovému obsahu vám radi poskytneme.


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13288x    hodnotenie: 151/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt