support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Caractere Audi A3 Sportback logo

Nové šaty od Caractere pre Audi A6

02.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Značka Audi, dosiahla v predaji za rok 2004 naozaj rekordný nárast. V roku 2004 sa na Slovensku predalo 796 vozidiel Audi, čo predstavuje nárast o 48% oproti uplynulému roku 2003. Najpredávanejším modelom sa stala novinka Audi A6, vo všetkých svojich verziách , s celkovým počtom 318 predaných vozidiel. Audi A6 je svetovým automobilom roka 2005. Slávnostné odovzdanie ocenenia sa uskutočnilo 16. februára 2005 v rámci Canadian International Auto Show v Toronte. Je to športová limuzína biznismenov. Ale iste že aj pre tých, ktorí chcú mať pocit luxusu a elegancie v jednom.

Audi A6 CARACTERE disponuje veľkými diskami obutých do nízkoprofilových pneumatík. Elegantný a jemný dizajn o aute ako takom, je zbytočné hovoriť a polemizovať. Caractere tomu prispôsobil aj svoj nezameniteľný štýl a výborne ladí s líniami samotnej „sériovky“. Samozrejme, že ide o ľahký tuning, nič zvláštne a radikálne. Úpravou však prešiel predný nárazník vo forme prídavného spodného spojlera, ďalej sa demontovali okrasné lišty a zahladili, a však ako alternatívou je aj „rozšírenie“ vzduchového otvoru k predným brzdám, za pomoci čiernej lišty. K celkovej zmene prednej časti auta dopomohla aj výmena sériovej masky za športovú s logo „RS6“. Zadok auta dostal dva nové diely. Jednak prídavný zadný spojler s výrezom pre „Duplex“ výfukové koncovky a druhým prírastkom sa stal decentný zadný prítlačný spojler resp. krídlo na kufor auta. Zmenou prešlo aj samotné výfukové potrubie a to vo forme jedinečných koncoviek výfuku. Všetky tieto výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Prvé exkluzívne obrázky upravenej A6-tky od Caractere nájde tu:V ponuke máme nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný spojler pod nárazník z polyuretánu: 23.590,-Sk / ks
- zadný spojler pod nárazník z polyuretánu: 28.290,-Sk / ks
- predná športová maska s logom „RS6“: 13.990,-Sk / ks
- predná športová maska s logom „RS6“ a senzormi PARK: 16.390,-Sk / ks
- zadné krídlo na kufor auta: 9.290,-Sk / ks
- logo „RS6“ (predné alebo zadné): 899,-Sk / ks


„Promo“ leták Audi A6 v úprave od Caractere si stiahnite tu:

preview
download
[ 246 Kb ]

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Caractere sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky spojlery od firmy Caractere si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Caractere sídli od počiatku svojho vzniku v Belgickom meste Werbomont, východne od hlavného mesta Brüssel, neďaleko nemeckých hraníc. Bola založená v roku 1992, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a doplnkov pre nemecké značky AUDI, PORSCHE a VW. Spočiatku mala firma iba troch zamestnancov, časom sa ale rozrástla na dnešných 18 členom tímu. Spoločnosť Caractere je dnes hrdá že má v tíme dokonca dvoch profesionálnych dizajnérov, ktorý sa neustále venujú novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako táto, ktoré dokážu extrémne rýchlo reagovať na uverejnenie nových modelov hore uvedených značiek áut, čo znamená, že prichádzajú na trh s dizajnovými konceptmi spojlerov pre danú novinku už po niekoľkých týždňoch po oficiálnom zverejnení. Takto sa firme Caractere podarilo už vyhotoviť doplnky už pre viac ako 25 typov a modelov áut zo stajne VW Group. Dôležitým krédom firmy nie je produkovať veľké masy spojlerov a doplnkov, ale sústrediť svoje schopnosti a možnosti na malosériovú a kusovú výrobu ale to v najvyššej možnej kvalite. Súčasne sa pohybujú výrobné kapacity okolo 25 kusov spojlerov denne. Dlhodobým cieľom spoločnosti Caractere bolo, je a bude dosiahnuť svojimi produktmi popredné miesta v dizajne a kvalitne tuningových doplnkov a to tak aby kvalita zodpovedala nadpriemerne trhovým požiadavkám a zároveň aj konkurenčným cenám.

Caractere company 1Caractere company 2


Zopár ďalšich úprav od firmy Caractere na rôznych autách nájdete v tejto galérii:Výrobky od firmy Caractere si môžete akúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na výrobky firmy Caractere?? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina, Angličtina alebo dokonca Francúzština nerobia problémy tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

CARACTERE


Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Caractere vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12470x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt