support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo nissan cobra technology & lifestyle logo nissan

Nissan Juke tuning Cobra Technology & Lifestyle – výzbroj pre štýlovú novinku

03.Feb.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecký špecialista na bezpečnostné prvky určené pre vozidlá SUV, prichádza v novom roku s veľmi zaujímavou novinkou. Pýtate sa prečo? Pretože je určená pre najnovší model z dielne Nissan-u, ktorý sa ešte ani nestihol poriadne na našom trhu ohriať a už sú preňho dostupné doplnkové diely. Bavíme sa tu o šikovnom a štýlovom crossoveri Nissan Juke.

Charakterizovať Nissan Juke v niekoľkých vetách je pomerne náročné. Mladší súrodenec veľmi populárneho modelu Qashqai poriadne ani nestihol rozdať predvádzacie jazdy a automobilka Nissan už prijala niekoľko tisíc objednávok na tento bezpochyby neortodoxný model. Či ste zástancami športových kupé alebo dizajnovo „bežných“ SUV, nad týmto autom sa jednoducho nedá nepozastaviť. Zo žiadneho uhla nepripomína v podstate žiadne doteraz vyrobené auto, konkrétne SUV a to práve vďaka svojmu netypickému dizajnu. Ladné a oblé krivky sa z exteriéru preniesli taktiež do interiéru, kde je stavebným kameňom oblúk. No nielen nezvyčajný a svieži dizajn je to lákavé na tomto aute.

Zaujímavý je aj najsilnejší ponúkaný motor, ktorý hostí predná kapota tohto zjavu. Jedná sa o preplňovanú benzínovú jednašestku s výkonom úctyhodných 188 koní (140 kW) a 240 Nm. Všetok výkon je prenášaný na kolesá prednej nápravy prostredníctvom šesť stupňového manuálu. Ak by ste chceli pohon 4x4, musíte siahnuť po bezstupňovej prevodovky CVT.

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE – NISSAN JUKE


Firma Cobra N+ si na tomto novom modeli zgustla a pripravila preňho radu doplnkov, ktoré výrazne zvýšia bezpečnosť nielen posádky, ale taktiež chodcov. Jedná sa o predný odpružený ochranný rám vyrobený zo 60 mm širokej nerezovej ocele.

Na požiadanie môže byť tento ochranný rám vybavený LED denným svietením alebo prídavnými diaľkovými svetlami.

Ak sa vám tento predný ochranný rám zdá ako príliš veľká modifikácia, dostupná je spodná ochranná trubica chrániaca predný nárazník pred poškodením.

Kompletný bezpečnostný balík od Cobra Technology & Lifestyle obsahuje taktiež bočné ochranné panely z 80 mm širokej trubice z nerezovej ocele. Bočný ochranný rám je opatrený plastovými vložkami umožňujúce ľahšie nastupovanie a vystupovanie.

Pre športovo-založených je k dispozícii aj koncový tlmič výfuku s dvoma koncovkami, ktorý výrazne zmení zvuk tohto SUV. Kapitolu uzatvárajú voliteľné disky modelovej rady Sahara, dostupné vo veľkostiach 19 a 20 palcov.

nissan juke tuning cobra technology & lifestyle

nissan juke tuning cobra technology & lifestyle

nissan juke tuning cobra technology & lifestyle

nissan juke tuning cobra technology & lifestyle

nissan juke tuning cobra technology & lifestyle

V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu Nissan Juke od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Nissan vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

NISSAN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8245x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt