support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

DIZAJNÉRSKA SÚŤAŽ S NISSANOM QASHQAI

28.Jul.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
Spoločnosť Nissan v spolupráci s webovou stránkou Designboom.com vyhlásila pre profesionálov, študentov, či nadšencov dizajnérstva medzinárodnú súťaž grafického dizajnu, v ktorej hľadá nové riešenia mestského parkovania tak, aby bolo modernejšie a inovatívnejšie.

Účastníci súťaže majú navrhnúť moderné parkovisko v spojení s motívom Nissan Qashqai. Návrhy môžu riešiť ľubovoľný aspekt mestského parkovania (podzemné, vonkajšie, v budovách, viacúrovňové, s kreatívnym využitím najrôznejších tvarov, farieb, materiálov, zvukov, rámp, symbolov, značiek, či označení, atď.), pričom každý návrh zaslaný do súťaže musí obsahovať záber modelu Qashqai alebo aspoň jeho časti (spätné zrkadlá, maska chladiča, kolesá, puklice a pod.). Musí byť viditeľný vo finálnom videostvárnení, v zábere objektu, na ilustrácii alebo obrázku znázorňujúcom návrh. Pre súťažné návrhy sú k dispozícii rôzne foto- a videosnímky modelu Qashqai, ktoré ho charakterizujú. Po zaregistrovaní sa do súťaže budú mať účastníci prístup do obrazového archívu, v ktorom nájdu obrázky a fotografie vozidla Nissan Qashqai.

Návrhy je možné predložiť po bezplatnej registrácii na stránke DESIGNBOOM vo forme videozáznamov, objektov alebo ilustrácií do 27. septembra 2009.

Porota zložená z vrcholných predstaviteľov spoločnosti Nissan v oblasti dizajnu pod vedením Shiro Nakamura, Senior Viceprezidenta a kreatívneho riaditeľa pre dizajn a značku Nissan Co. Ltd a Alfonsa Albaisa, Viceprezidenta pre Nissan dizajn v Európe a hosťujúce hviezdy dizajnérstva na čele s Alasdhairom Macgregor Hastiem, kreatívnym riaditeľom pre Európu, TBWA\ G1 udelí ceny za návrhy a štúdie, ktoré sú inovačné z hľadiska formálnych, resp. technických aspektov. Hlavnou výhrou za najlepší návrh je 5000 EUR, druhé miesto bude ohodnotené sumou 3000 EUR a tretie miesto sumou 2000 EUR.

Základným kritériom je, že projekty nesmú byť už vo výrobe, ani zverejnené. Publikované alebo už vystavené projekty sa do súťaže neprijímajú.

Súťažiaci musia zabezpečiť, aby obrázky, ľudia, miesta, hudba, monumenty použité v diele a podané do tejto súťaže neboli viazané autorskými právami alebo boli vlastníctvom účastníkov súťaže. Až do vyhlásenia výsledkov nesmú účastníci súťaže nikde zverejniť svoje súťažné práce.

Qashqai je prispôsobivé mestské vozidlo s osobitou eleganciou. Je schopné odolať čomukoľvek, čo si na neho mesto pripraví – Qashqai je totiž prvý „mestuodolný“ crossover.

Viac informácií o súťaži a podmienkach pre zapojenie sa do nej nájdete na stránke DESIGNBOOM

nissan qashqai

Viac informácií k tejto téme vám radi poskytneme.

Pokiaľ máte záujem o ďalšie články zo sekcie auto news, navštívte našu podstránku GLOBAL AUTO NEWS.

GLOBAL AUTO NEWSVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: MMDCEE

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3116x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt