support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ford cobra technology & lifestyle logo ford

Nerezové ochranné chróm rámy pre Ford Kuga (2017-) od Cobra-Technology & Lifestyle

10.Oct.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nový Ford Kuga prichádza na trh s jednoznačnou ambíciou pokračovať v úspechoch svojho predchodcu. Toto SUV s modrým oválom na prednej maske perfektne zabodovalo v boji o zákazníkov a nepochybujeme o tom, že aj druhá generácia bude podobne úspešná. Pre nový Ford Kuga je aktuálne dostupný aj set ochranných rámov od Cobra Technology & Lifestyle.

Oceľové ochranné rámy dodávajú Fordu Kuga „off road look“


Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle sa už roky špecializuje na výrobu a vývoj oceľových ochranných rámov, ktoré sú presne tvarované pre konkrétne modely. Výrobca svoju ponuku pravidelne rozširuje a dnes už v nej nájdete ochranné rámy pre väčšinu bežne dostupných modelov. Výnimkou teda nemôže byť ani nový Ford Kuga.

Nové oceľové ochranné rámy dodávajú Fordu Kuga ešte odolnejší vzhľad. Zlepšujú schopnosti pri prejazde terénom, keďže predný rám spoľahlivo zabezpečuje ochranu prednej maske spodnej strane predného nárazníka. Bočné rámy majú nielen ochrannú funkciu ale vďaka stúpačkám sa postarajú aj o jednoduchšie nastupovanie.

Predný ochranný rám sa vyznačuje hrúbkou 60 mm a je možné naň domontovať prídavné osvetlenie. Bočné rámy sa zasa môžu pochváliť hrúbkou 80 mm. Ochranný rám pre Ford Kuga je dostupný v chrómovom a matnom čiernom prevedení.

K ochranným rámom ponúka spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle ešte jednu dôležitú novinku. Tou sú prídavné LED svetlá Lazer s výkonom 42 W a perfektnými svetelnými vlastnosťami. Počítať môžete s dĺžkou svetelného lúča až 394 metrov, svietivosťou 3472 lm a životnosťou až 50 tisíc hodín svietenia. K svetlám sú dodávané aj úchyty na pripevnenie o ochranný rám. K dispozícii sú aj naďalej bežné štvorcové prídavné svetlá. Oba druhy svetiel sa vyznačujú homologizáciou.

Záverom dodajme, že rámy od Cobra Technology & Lifestyle sú plne homologizované a spĺňajú všetky európske smernice. Tento doplnok je schválený pre cestnú premávku.

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

ford kuga ochranné nerez rámy cobra technology & lifestyle

4 led pridavne svetla st4

cennik ocelove ochranne ramy ford kuga cobra technology & lifestyle

Oceľové ochranné rámy a štýlové osvetlenie pre FORD KUGA (2017-) si môžeš objednať tu.

Do poznámky v objednávke prosíme uviesť značku, model auta, r.v., a o aký produkt máš záujem + počet kusov.

katalog
Oceľové ochranné rámy a doplnky od COBRA TECHNOLOGY&LIFESTYLE pre Ford Kuga (2017-)
Cena s DPH: podľa cenníka (tabuľka tu vyššie)Cobra Technologie & Lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe. Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Tvoj názor na takto namontované ochranné rámy z nerezu pre Ford Kuga od Cobra Technology & Lifestyle ?


Ak chceš ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštív našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Ford ti radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdeš tu:

FORD tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3103x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt