support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vyfuky Nerezové výfuky od Fox Exhaust Systems pre Volkswagen, Subaru, Toyota, Ford a Porsche logo vyfuky

Nerezové výfuky od Fox Exhaust Systems pre Volkswagen, Subaru, Toyota, Ford a Porsche

10.Aug.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Osadenie športového výfuku je pri úpravách techniky takpovediac nutnosťou. Ide navyše o pomerne jednoduché a cenovo dostupné úpravy s vysokou efektivitou. Výkonnejšia výfuková sústava sa postará nielen o efektívnejšie odvádzanie splodín, ale prináša so sebou aj ďalšie pozitívne vlastnosti, ktoré ocení každý tuner. Dnes sa zameriame na kvalitné výfukové potrubia a komponenty od nemeckej spoločnosti Fox Exhaust Systems, ktorá si na domácom trhu vydobyla dominantnú pozíciu vo svojom segmente. Výfukové potrubia, stredové časti, klapky, koncovky a ostatné komponenty patriace k týmto partiám s logom Fox Exhaust System sú navrhované so zmyslom pre detail.

Výfukové sústavy a komponenty od Fox Exhaust Systems


Nemeckí odborníci na výfukové potrubia z Fox Exhaust Systems predstavili viacero zaujímavých noviniek, ktorými opäť rozšírili svoje portfólio. Výfukové sústavy vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele ponúkajú nielen pre najnovšie, ale aj pre staršie modely. Z bohatej ponuky si určite vyberiete vhodnú výfukovú sústavu aj pre svoje auto. Jednotlivé komponenty sú vyrábané s maximálnou precíznosťou tak, aby konkrétnemu modelu perfektne „sedeli“. Vďaka kvalitným materiálom sa obávať nemusíte ani o životnosť, takáto sústava bude na vašom aute to posledné, čo bude potrebovať výmenu. S kvalitnými výfukmi od Fox Exhaust Systems sa však dočkáte v prvom rade perfektného zvuku a o niečo vyššieho výkonu. Osadením vhodnej výfukovej koncovky zároveň dodáte svojmu autu iskru a šmrnc.

V portfóliu spoločnosti Fox Exhaust Systems nájdete nielen celé sety, ale aj jednotlivé výfukové diely pre konkrétne modely. Pri vývoji každej výfukovej sústavy berú tvorcovia ohľad na konkrétne potreby a zameranie jednotlivých modelov. Fox Exhaust Systems z vášho auta spraví ozajstnú cestnú beštiu s adekvátnym zvukom. Z ponuky si však určite vyberú aj umiernenejšie povahy, ktoré neočakávajú zvýšenie hlasitosti prejavu svojho vozidla. Nech už patríte do ktorejkoľvek z týchto skupín, výfuky Fox Exhaust Systems budú dobrou investíciou. Nové výfukové diely ponúka spoločnosť teraz aj pre modely Toyotu GT86/Subaru BRZ, Volkswagen Scirocco, Ford Fiesta a Porsche Boxster.

Priečny tlmič výfuku Fox Exhaust Systems pre Subaru BRZ/Toyota GT86


Toyota GT86 a jeho sesterský model Subaru BRZ sú príjemným oživením automobilovej scény. Ide o športovú dvojicu so zadným náhonom, atmosférickým motorom a celkom prijateľnou cenou. Toyota GT86 je nielen autom na vybláznenie sa, ale priam nabáda k ďalším úpravám. Na toto zareagovali aj vo Fox Exhaust Systems, kde predstavili viacero dielov výfukovej sústavy. Pre tento model si môžete dokúpiť špičkový priečny tlmič s dvojicou výrazných okrúhlych koncoviek s priemerom 100 mm. Ak by sa vám to málilo, v ponuke nájdete tiež typ 32 s rozmerom koncoviek 129x106. K dispozícii je pre tieto modely tiež stredový tlmič výfuku.

Výfukové diely aj pre VW Scirocco


V podobnom duchu sa nesie tiež ponuka pre športový hatchback Volkswagen Scirocco. Pri motorizáciách 1.4 TSI a 2.0 TDI (100/103 kW) si môžete zvoliť z množstva rôznych doplnkov od samostatných koncoviek s rozličnými povrchovými úpravami až po celé potrubie. Novinkou v ponuke sú zadné priečne tlmiče. Dostupné sú hneď dva varianty – výfuk s dvojicou koncoviek s rozmermi 129x106 mm, alebo s okrúhlou koncovkou s priemerom 70 mm. Obdobné produkty sú dostupné aj pre modely Scirocco vybavené agregátmi 2.0 TDI (125/130 kW) a 2.0 TFSI.

Koncová časť výfuku Fox Exhaust Systems aj pre starší Ford Fiesta


Jednu novinku si vo Fox Exhaust Systems pripravili aj pre Ford Fiesta predchádzajúcej generácie. Pre tento model je pripravený zadný tlmič výfukovej sústavy aj s prípojkou a koncovkou s priemerom 90 mm.

Fox Exhaust Systems ponúka výfuky aj pre Porsche Boxster 986


Vo Fox Exhaust Systems sa nezabudlo ani na starší športový model z dielní Porsche. Pre malé kupé Boxster s označením 986 je pripravená taktiež zadná časť, ktorá vyúsťuje stredovou dvojitou koncovkou. Tento diel s atraktívnym strieborným povrchom je dostupný pre všetky modely Boxster vyrábané s rokom výroby od 1999.

Novinky od Fox Exhaust Systems sú aj tento raz veľmi zaujímavé. Sympatické je, že spoločnosť nezabúda ani na staršie modely a svoju ponuku obohacuje o množstvo rôznych výfukových komponentov aj pre autá skoršieho roku výroby.

Hlavné výhody výfukov od Fox Exhaust Systems:
- vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
- vysoká kvalita spracovania
- dlhá životnosť
- dodajú vášmu autu poriadny zvuk
- štýlová úprava aj vďaka ozdobným koncovkám
- trojročná záruka od výrobcu


Výfuky od Fox Exhaust Systems pre Subaru BRZ/Toyota GT86


výfuk s priečnym tlmičom stredový tlmič výfuku subaru brz toyota gt86 fox exhaust systems

Stredový tlmič výfuku pre Subaru BRZ/Toyotu GT86:

katalog
Stredový tlmič výfuku pre Subaru BRZ/Toyotu GT86 za 239,-€/ksCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !

Výfuk s priečnym tlmičom a dvojicou koncoviek (129x106) pre Subaru BRZ/Toyotu GT86:

katalog
Výfuk s priečnym tlmičom a koncovkami pre Subaru BRZ/Toyotu GT86 za 649,-€/ksCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !

.....................................................................................................................................
.....................................................................................................................................

Zadné priečne tlmiče od Fox Exhaust Systems pre VW SCIROCCO II 1.4 TSI (90/118 kW) a 2.0 TDI (100/103 kW)


výfukové diely duplex výfuky tlmič výfuku volkswagen vw scirocco fox exhaust systems

Výfuk s priečnym tlmičom pre VW Scirocco II:

katalog
Výfuk s priečnym tlmičom pre VW Scirocco II 1.4 TSI a 2.0 TDI za 289,-€/ksCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !

Výfuk s priečnym tlmičom a dvojicou koncoviek pre VW Scirocco II:

katalog
Výfuk s priečnym tlmičom a koncovkami pre VW Scirocco II za 639,-€/ksCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !

.....................................................................................................................................
.....................................................................................................................................

Zadná časť výfuku - tlmič + prípojka od Fox Exhaust Systems pre Ford Fiesta V (2001+)


zadná časť výfuku tlmič prípojka ford fiesta v fox exhaust systems

Set zadnej časti výfuku - tlmič a prípojku pre Ford Fiesta V (2001+) od Fox Exhaust Systems si môžete objednať tu:

katalog
Set zadnej časti výfuku (tlmič, prípojka) pre Ford Fiesta V (2001+) za 489,-€/sadaCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !Ford Fiesta s namontovaným výfukom od Fox Exhaust Systems:Výfuk so stredovou dvojitou koncovkou od Fox Exhaust Systems pre Porsche Boxster 986 2.5l


výfuk zadná časť výfuku stredová dvojitá koncovka porsche boxster 986 fox exhaust systems

Výfuk so stredovou dvojitou koncovkou pre Porsche Boxster 986 2.5l od Fox Exhaust Systems si môžete objednať tu:

katalog
Výfuk so stredovou dvojitou koncovkou pre Porsche Boxster 986 2.5L za 1129,-€/ksCena je uvedená s DPH bez dopravy na Slovensko !Fox Exhaust Systems


Nemecká spoločnosť Fox Exhaust Systems sa už viac než 16 rokov venuje vývoju a výrobe kvalitných výfukov a ostatných výfukových komponentov. Firma spolupracuje s viacerými tuningovými dielňami a ich výrobky sú distribuované takmer po celom svete. V portfóliu tejto spoločnosti nájdete nielen výfukové sústavy, ale aj jednotlivé diely ako tlmiče, či koncovky. Podstatná časť výfukových komponentov je vyrábaná pre konkrétne modely, v ponuke sú však aj univerzálne diely. Pre úplnosť dodajme, že spoločnosť Fox Exhaust Systems sa zaoberá aj výrobou výfukových sústav pre nákladné vozidlá.

Ako sa vám pozdávajú tieto nerezové výfukové systémy od nemeckého výrobcu Fox Exhaust Systems ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k týmto výfukom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o športových výfukoch nájdete tu:

ŠPORTOVÉ VÝFUKY


Viac článkov súvisiacich s výrobkami od Fox Exhaust Systems nájdete na našej podstránke tu:

FOX EXHAUST SYSTEMS


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Porsche vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

PORSCHE tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Toyota vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

TOYOTA tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Subaru vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SUBARU tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Ford vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

FORD tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10884x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt