support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

NEODESIGN – kvalitný styling našich susedov od severu

NEODESIGN – kvalitný styling našich susedov od severu

09.Mar.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ako sme už neraz spomínali, stylingových firiem je na svete, resp. v Európe obrovské množstvo. Niekedy má človek až problém získať aspoň ako taký prehľad o ich produktoch. Aj z tohto dôvodu vám občas prinášame články, v ktorých predstavujeme niektoré stylingové firmy. Takýmto článkom je aj ten dnešný, v ktorom sa bližšie pozrieme na poľského producenta stylingových bodykitov, firmu NEODESIGN.

Firma NEODESIGN sídli v Poľskom meste Lublin a náplňou jej práce je vývoj a následná výroba stylingových bodykitov pre autá značiek Audi, BMW, Ford, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi Nissan, Opek Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Subaru a Volkswagen. Možno si poviete, no fajn, ďalší výrobca spojlerov. Na jednej strane máte pravdu, ale na strane druhej ide o skutočného profesionála vo svojom obore a nie len ďalšieho „tuzera“.

Firma NEODESIGN funguje už od roku 1999, najprv pod spoločnosťou Futura Ltd. Počnúc rokom 2003 sa NEODESIGN oddelil a stal sa nezávislým výrobcom kvalitných bodykitových dielov. O kvalite a vysokej úrovni jeho práce a výrobkov svedčí aj fakt, že v roku 2005 získala firma NEODESIGN certifikát kvality, nemecký TUV. Firma zamestnáva 15 dizajnérov, ktorí pracujú na výkresoch, digitálnych návrhoch a konceptoch nových dielov, ďalej 45 ľudí vyrábajúcich stylingové diely (zlievači, modelári, montážnici), a čo sa týka komunikácie s odberateľmi, tak zamestnáva aj marketingových zamestnancov. NEODESIGN sídli v dvoch veľkých továrňach, jedna sa nachádza priamo v meste Lublin, s rozlohou 750 m2 (kancelárie, vývojové centrum) a druhá, jedna z najmodernejších na svete, neďaleko mesta Lublin, s rozlohou 1500 m2 (výroba).

Dnes je firma NEODESIGN jedným z najväčších výrobcov stylingových dielov v Európe. Ich silnou stránkou je predovšetkým zaujímavý extravagantný dizajn, ktorý však pozná hranice medzi gýčom a štýlom.

neodesign logo


NEODESIGN sa nezaoberá len výrobou dielov z laminátu a plastu, ale veľké skúsenosti má aj v práci s materiálom zvaný karbón. Firma NEODESIGN používa aj niekoľko chytrých prvkov, aby dosiahla čo najvyššiu kvalitu svojich dielov.

Bodykity NEODESIGN sa napríklad vyrábajú s elastickou prímesou, aby po kontakte dielu so zemou alebo spomaľovačom (retardérom), sa nevytvorili trhliny či praskliny samotného bodykitu.

Zaujímavosťou pre potencionálnych klientov bude určite fakt, že firma NEODISGN má na svedomí stavbu oficiálneho demo auta pre poľský Electronic Arts Need For Speed Carbon. Je ním Subaru Impreza STi (2006) a takýto projekt sa už úspechom dá naozaj nazvať. V procese vzniku je aj Toyota Supra, ktorá bude disponovať výkonom neuveriteľných 1250 konských síl.

Pod firmou NEODESIGN funguje taktiež spoločnosť SPOILERFACTORY, ktorá pomáha začínajúcim tuningovým a stylingovým firmám dosiahnuť to, čo si zaumienia. To znamená profesionálne poradenstvo v otázkach dizajnu, modelingu, výroby atď, distribúcie produktov, pomoc pri ich výrobe atď.

skoda vw golf peugeot renault tuning neodesign


audi bmw mercedes tuning neodesign


ceny bodykitov neodesign


Neodesign bodykity si môžete objednať aj priamo tu:

Do poznámky uveďte o aké tuningové diely máte záujem. Prosíme uviesť obj.číslo, názov dielu a počet kusov:

katalog
NEODESIGN body-tuning dielyNeodesign bodykity si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na stylingové bodykity od NEODESIGN ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy NEODESIGN, tak navštívte našu podstránku:

NEODESIGN tuning


Ostatné články o spojleroch a bodikytoch nájdete v zozname našich článkov tu:

SPOJLERY, BODYKITY


Viac informácií k firme NEODESIGN Vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14183x    hodnotenie: 34/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt