support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo nissan Nastaviteľný športový podvozok pre Nissan 370Z od KONI Sport logo podvozky

Nastaviteľný športový podvozok pre Nissan 370Z od KONI Sport

06.Feb.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Azda ani netreba pripomínať, že kvalitný a správne naladený podvozok je základom každého auta, či sa jedná o upravený kus alebo o sériu. Každý jeden majiteľ auta by si mal vstúpiť do svedomia a uvedomiť si, že technický stav vozidla má prednosť pred všetkými ostatnými aspektami optického tuningu a stylingu. Holandský producent svetovo uznávaných športových podvozkov firma KONI Sport nám najnovšie prináša novinku v podobe nastaviteľných športových tlmičov pre príťažlivý Nissan 370Z.

Firma KONI Sport myslela na všetkých majiteľov úspešného a veľmi príťažlivého vozidla Nissan 370Z, ktorý plánujú posunúť jeho výzor a techniku na trochu inú úroveň a pripravila pre nich okamžite dostupné športové tlmiče s nastaviteľnou tuhosťou. Tlmiče sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré zaručia tomuto kitu dlhú životnosť a skvelý výkon v akýchkoľvek podmienkach. Vďaka možnosti nastavenia tuhosti tlmičov sa majiteľ môže sám rozhodnúť, na aký štýl má chuť a akým podmienkam chce prispôsobiť charakter podvozku svojho auta. Inovatívne nastaviteľné tlmiče KONI Sport dodajú autu výrazne lepšie jazdné vlastnosti čo sa týka stability a celkového výkonu oproti sériovým jednotkám.

Najhlavnejšie prednosti podvozkov KONI SPORT DYNAMIC DRIVE:
- Výrazne zlepšená ovládateľnosť na ceste
- Výrazne zlepšená športová charakteristika auta
- Priame a vyvážené riadenie bez nežiaducich výkyvov a nepresností
- Výrazne eliminované krútenie karosérie a podvozkových komponentov pri ostrejšej jazde
- Použité vysokokvalitné a trvácne materiály, ktoré svoje uplatnenie nachádzajú v profi motoršporte
- Koni Sport Kit Dynamic Drive dostupný pre takmer každé auto – podľa aplikačného listu


NISSAN 370Z A ŠPORTOVÉ TLMIČE KONI SPORT


nissan 370z koni sport podvozok

nissan 370z koni sport podvozok

nissan 370z koni sport podvozok

nissan 370z koni sport podvozok

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo
Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumbthumbthumb


Aký je váš názor na športové tlmiče a nastaviteľné podvozky značky KONI ? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Viac informácií k úpravám vozidiel značky Nissan nájdete na našej podstránke:

NISSAN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Zdeno Hladký
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18930x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt