support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo oleje Kvalitné syntetické a polosyntetické oleje Castrol pre benzínový či dieselový motor logo oleje

Kvalitné syntetické a polosyntetické oleje Castrol pre benzínový či dieselový motor

28.Feb.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Britská spoločnosť Castrol, ktorá sa už viac než storočie venuje motorovým olejom, uvádza na trh viacero noviniek, ktoré vynikajú svojimi vlastnosťami. Syntetické a polosyntetické oleje Castrol EDGE a Magnatec budú pre vaše auto skvelou voľbou pri najbližšej výmene oleja.

Motorové oleje Castrol sú medzi najlepšími na trhu


Výmena motorového oleja patrí medzi pravidelné a veľmi časté servisné úkony. Len ťažko by ste stretli motoristu, ktorý by nikdy nemusel nad výmenou uvažovať, prípadne sa zaujímať o to, aký motorový olej pre svoje auto vybrať. Výber motorového oleja je teda záležitosťou, ktorú skôr či neskôr zažije každý motorista. Často sa stretávame s otázkami, ako vlastne vybrať ten správny olej. Odpoveď je v tomto prípade pomerne jednoduchá. Treba presne dodržať výkonovú špecifikáciu danú výrobcom vozidla, aby nedošlo k poškodeniu, či nadmernému opotrebovávaniu motora. Samozrejmosťou je tiež starostlivé dodržanie výmenných intervalov a to najmä v prípade, ak motor vystavujete nadmernej záťaži, či jazdíte len v meste.

Vo svojom segmente patrí firma Castrol medzi popredných výrobcov a ich syntetické, či polosyntetické oleje možno s pokojným svedomím zaradiť medzi špičku. Nie je sa čomu čudovať, veď spoločnosť Castrol sa výrobe a vývoju motorových olejov a mazív venuje už od roku 1899. Ponuku motorových olejov Castrol tvoria dve hlavné línie, oleje EDGE a Magnatec, ktoré v sebe spájajú viacero unikátnych vlastností. Tie zabezpečia dokonalé premazanie pohyblivých častí motora, čím pozitívnym spôsobom môžu ovplyvniť celkovú životnosť motora. My vám teraz predstavíme našu rozšírenú ponuku kvalitných motorových olejov Castrol pre benzínové a dieselové motory.

Oleje Castrol EDGE a Castrol Magnatec budú vhodné aj pre vaše auto


Z ponuky môžeme odporučiť kvalitný ľahkobežný motorový olej Castrol EDGE SAE 5W-40, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre vznetové agregáty. Olej je vhodný pre motory so špecifikáciou API SJ/CF, ACEA A3, B3, Porsche, pričom ide o jeden z najlepších olejov pre moderné atmosférické a prepĺňané motory.

Za pozornosť stojí určite aj kvalitný syntetický olej Castrol EDGE Professional LongLife III 5W-30 s technológiou Fluid Strength Technology. Ten bol vyvinutý v spolupráci s koncernom Volkswagen a je teda vhodný pre použitie v benzínových aj dieselových agregátoch týchto modelov. Vďaka pokročilému spôsobu výroby dosahuje tento motorový olej až o 60% lepšie mazacie vlastnosti, než konkurenčné produkty.

Za pozornosť stojí aj syntetický olej Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF, ktorý je špeciálne určený pre vznetové agregáty a modely vybavené filtrom pevných častíc. Olej Castrol Magnatec Diesel so špecifikáciou API CF, či ACEA C3 je vhodný pre modely značiek BMW, Ford, Mercedes Benz či Volkswagen. Tento motorový olej sa vyznačuje špeciálnym druhom molekúl, ktoré zabezpečujú silnejšiu ochrannú vrstvu znižujúcu opotrebenie pohyblivých častíc a zároveň má viac chrániť motor počas chodu za studena. Práve prvé minúty po naštartovaní sú pre vznetové agregáty pomerne kritické a motor je vystavovaný vysokej záťaži.

Hlavné VÝHODY motorových olejov Castrol EDGE a Castrol Magnatec:
- unikátne výrobné postupy zabezpečujúce špičkovú kvalitu
- skvelé mazacie a ochranné vlastnosti
- široká ponuka rôznych motorových olejov pre všetky modely
- kvalitné oleje overené rokmi testovania v extrémnych podmienkach
- spolupráca priamo s automobilkami pre čo najlepšie výsledky
- kvalitný olej pozitívne vplýva na dlhšiu životnosť motora


Kvalitné motorové syntetické a polosyntetické oleje Castrol


motorové syntetické polosyntetické oleje mazanie castrol

Kvalitné motorové syntetické a polosyntetické oleje Castrol si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na motorové oleje Castrol pre kvalitné mazanie benzínových a dieselových motorov ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy Castrol, tak navštívte našu podstránku:

CASTROL


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov týkajúcich sa motorových olejov nájdete na našej podstránke:

MOTOROVÉ OLEJEVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9417x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt