support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Matador Miss Tuning Slovensko 2006 pri otvorení novej tuning sezóny !

Matador Miss Tuning Slovensko 2006 pri otvorení novej tuning sezóny !

28.Mar.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dátum podujatia: 26. marca 2006
Miesto konania: Výstavisko Incheba, Bratislava, SK

incheba_miss_tuning
V nedeľu 26.3.2006, na oficiálnom otvorení tuningovej sezóny sme sa mohli prvýkrát stretnúť naživo s finalistkami Matador Miss Tuning Slovensko 2006.

Aj keď počasie nebolo veľmi priaznivé, účastníkov bolo veľa. So svojimi upravenými autami sme mohli vidieť nielen priaznivcov zo Slovenska, ale tiež Čiech a Rakúska.

Missky sa predstavovali na hlavnom pódiu väčšinu „bieleho“ dňa. Účastníkom zrazu boli predstavené minuloročnou finalistkou Martinou Blechovou.

V druhej polovici zrazu sa bolo možné sa s finalistkami odfotiť a prípadne prehodiť pár slov.

Aj keď mali Misky program plný od rána do večera, našli si chvíľu čas, aby nám každá niečo o sebe prezradila. Každá z finalistiek súťaže Matador Miss Tuning Slovensko 2006 je sympatická a každá by si zaslúžila hlas - Váš hlas, ale je už iba na vás, ktorá vám „padne do oka“, a za ktorú budete hlasovať.


1. Katarína Holíková


preview
1. Katarína Holíková – dvadsaťročná študentka práva z Udiče. Páčia sa jej hlavne rýchle a drahé autá značky BMW alebo Porsche. Keby si mohla vybrať auto bolo by ním Porsche Cayene. Auto zatiaľ nevlastní, ale šoférovanie miluje celou svojou dušou. Ostatnými záľubami sú šport a angličtina. Aj keď ešte nemusela opravovať žiadne auto nerobilo by jej problém si obliecť montérky. Nakoľko má staršieho brata, už ako malá sa hrávala s autíčkami a autodráhou. A prečo by ste mali hlasovať pre túto Miss? Ako sa sama vyjadrila: „Budem dobre reprezentovať súťaž“.

2. Miriam Bundová


preview
2. Miriam Bundová – študentka SEŠ z Turian pri Martine má 19 rokov. Castingu sa zúčastnila v Žiline, má rada autá a šoférovanie ešte radšej, o čom svedčí aj to, že jazdiť skúšala už od 15-tich rokov. S vodičským preukazom potom nemala problém, keď testy urobila na plný počet bodov. Vzťah k autám má od svojich bratrancov a radosť z rýchlej jazdy po svojej mame. Práve preto sa jej páčia rýchle športiaky. Zrazy pre ňu nie sú ničím novým, už predtým než sa dostala do súťaže Miss Tuning, na nejaký zraz zavítala. Má rada adrenalínové športy a rada sa zabáva. Aj keď je pred fotoaparátom niekedy hanblivá rada sa s Vami na nejakom zraze odfotí.

3. Darina Balážová


preview
3. Darina Balážová – jedna z dvoch najvyšších finalistiek s výškou 172 cm má 19 rokov. Hovorí o sebe, že je súťaživým typom, čo môže potvrdiť aj fakt, že sa hlásila na Miss Slovensko, kde sa dostala do prvej 50-ky. Keby si mohla so sebou zobrať auto z Autosalónu bolo by to Porsche. Rada spoznáva nových ľudí, tancuje a športuje. Momentálne pracuje ako modelka a hosteska. Na otázku, prečo by sme mali hlasovať pre ňu, povedala s úsmevom na tvári: „Dlhé nohy sú pekné nohy“.

4. Michaela Rajtárová


preview
4. Michaela Rajtárová – študentka hotelovej akadémie z Veľkého Zálužia sa zúčastnila castingu v Bratislave. Páčia sa jej malé športové autá. Momentálne má Peugeot 206, ale pokukuje po verzii CC (Cabriolet Coupe). Šoférovať skúšala už predtým, ako dostala vodičský preukaz. Aj keď už má za sebou malú kolíziu v zime, neodradilo ju to a jazdí s takým istým nadšením ako doteraz. Na zrazoch sme sa s ňou už mohli niekoľkokrát stretnúť. Priznala sa, že za volantom je zdravo nervózna (napríklad keď má pred sebou pomalšieho šoféra). Pred objektívom sa radšej „našteľuje“ ako keby mala byť pristihnutá v nejakej zlej póze.

5. Radka Tocíková


preview
5. Radka Tocíková – (druhá najvyššia finalistka Miss Tuning). Casting absolvovala v Bratislave, a do súťaže ide s jasným cieľom vyhrať auto ;-) Najviac sa jej páčia Jaguar XK a Mercedes SL, ale ako sama povedala: „Uspokojila by som sa aj s Audi A8“. Aj keď nešoféruje často nemá problém si sadnúť za volant. Do opravy auta by sa nehrnula, hovorí, že na to sú chlapi. Na druhej strane však hovorí: „Keď žena vie o aute čo a ako, je to príťažlivé a sexy“.

6. Paulína Hampejsková


preview
6. Paulína Hampejsková – 22-ročná Bratislavčanka, sa zaujíma o šport, čítanie, cestovanie, tanec a samozrejme autá. Do súťaže Miss Tuning sa prihlásila s tým, že spozná nových ľudí a bude mať nové zážitky. Suzuki Swift a Renault 5 sú autá, ktoré sa jej najviac páčia. Z Autosalónu by si so sebou „zobrala“ Seat Ibizu. Svoje šance v tejto súťaži vidí 1:10. Vzťah k autám má už odmala, keď sa „musela“ hrávať so svojim bratom. Fotenie jej nerobí žiadny problém.

7. Michaela Bérešová


preview
7. Michaela Bérešová – momentálne študentka medicíny, má 21 rokov. Stávka s kamarátom, bol jedným z dôvodov prečo sa do súťaže prihlásila. Keď prišla na casting do Bratislavy nečakala, že by sa mohla dostať do finálovej 10-ky. Vodičský preukaz urobila na prvýkrát s plným počtom bodov. Keď bola malá spomína si, že mala malého angličáka. „Bolo to čierne Ferrari“, povedala. Autá sa jej páčia predovšetkým športové a tuningové. Hovorí, že hudbu má rada, ale v aute nemusí mať veľa reproduktorov, hlavne že bude hrať to, čo sa jej páči. Tým z vás, ktorí jej budete posielať hlasy, odkazuje: „Keď ma budete voliť, tak vás potom vyliečim ;-)“.

8. Eva Cifrová


preview
8. Eva Cifrová – aj keď má iba 23 rokov je najstaršou finalistkou Miss Tuning. S predvádzaním sa, či „nahodením“ správnej pózy nemá problém, nakoľko sa pohybuje v modelingu už niekoľko rokov. 90-60-89 takmer ideálne miery, priznala sa však, že aj napriek tomu chce schudnúť ešte 2 kilá. Vodičský preukaz má od 18-tich rokov. Rýchlu jazdu neodmietne, ale musí sedieť za volantom. Na otázku, či má vysnívane auto odpovedala stručne a výstižne: „Auto musí byť proste zaujímavé“.

9. Veronika Kalinková


preview
9. Veronika Kalinková – najmladšia finalistka Miss Tuning má 18 rokov a pochádza z Bratislavy. Okrem áut ju tiež zaujíma kreslenie, šport, tanec a spev. Svoje prihlásenie do tejto súťaže okomentovala ako náhodu. Z celej časti Miss Tuning sa teší na finále – ako inak. Priznala sa, že jej partner síce nemusí mať auto, ale je to výhoda. Prečo by ste mali hlasovať za túto Miss? „Lebo som najmladšia“.

10. Anna Stieranková


preview
10. Anna Stieranková – 22 ročná študentka VŠ manažmentu z Halíča. Anna šplhá vysoko, Ferrari v červenej farbe je jej srdcu najbližšie. Z celej súťaže Matador Miss Tuning Slovensko 2006 sa teší na Motokáry. Auto by opravovať nechcela, veď má na to chlapa. Je cieľavedomá a najavo to dáva hlasným: „Chcem vyhrať“. Upútať hlasujúcich chce príťažlivými fotkami – veď stačí sa pozrieť.


Prvá časť galérie z otvorenia tuning sezóny:
Druhá časť galérie z z otvorenia tuning sezóny:

Tu si môžete pozrieť články so súvisiacou témou:

intro_miss_tuning_2006 intro_autosalon_2006


Čo hovoríte na miniprofily a názory finalistiek? Nech sa páči, hlasujte:


Viac informácií k jednotlivým misskám ako aj bohatú fotogalériu a iné info nájdete na stránke nášho partnera:

Miss Tuning 2006


Viac informácií k akcii Miss Tuning Slovensko 2006 vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.crossrebel.com + archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Jakub Drgoň
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Foto: Catrin Agency, Jakub Drgoň
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 29184x    hodnotenie: 51/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt