support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Miss Tuning Slovensko 2006

Miss Tuning Slovensko 2006

24.Mar.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Súťaž Miss Tuning Slovensko má prvý ročník úspešne za sebou. Akcia, ktorá si už počas prvého ročníka získala široký okruh priaznivcov nielen medzi „tunermi“, ale tiež spomedzi širokej verejnosti. Tento rok sa môžeme tešiť na druhý ročník, ktorý bude ešte zaujímavejší a lákavejší, ako ten predošlý. Fotografie finalistiek sú už hotové, a od dnes (24.3.2006) si môžete už môcť pozrieť ich prezentácie na oficiálnej stránke www.misstuning.sk.

Tak, ako tomu bolo aj prvý ročník, podujatie zabezpečuje agentúra Catrin Agency. Najnovšie články a informácie budete môcť sledovať na stránke TUNING.sk. Sprievodné akcie sa už v plnom prúde začali a prvýkrát boli finalistky predstavené v časopise Autotuning. Tento rok bude celkový sprievodný program omnoho bohatší a bude nám spríjemňovať celú tuningovú sezónu.

Najbližšie môžeme finalistky vidieť na vlastné oči už v túto nedeľu t.j. 26.3.2006 na otvorení tuningovej sezóny v bratislavskej Inchebe v posledný deň autosalónu. Tu sa oficiálne spustí aj sms hlasovanie. (Hlasovať môžete na skrátené číslo 7778, SMS v tvare Miss1-10)

Program bude prebiehať počas celého dňa už od 10:00 ráno, keď sa finalistky budú voľne predstavovať v priestoroch Autosalónu. O 11:00 sa budú prezentovať médiám a účastníkom na hlavnom pódiu spolu s predstavením vybraných áut. Od 13:30 bude pre účastníkov asi najzaujímavejšia časť, keď sa budú voľne prezentovať v tuningovej sekcii autosalónu a budú pózovať spolu s autami pre fotografov.

Ďalším termínom pre Miss Tnunig Slovensko 2006 je semifinálové kolo, ktoré sa bude konať na Autotuning Zraze v Trenčíne 26.-27.5. 2006. Tu sa nám finalistky predstavia v kategórii pre pohľad najzaujímavejšej – prezentácia v plavkách. Okrem tejto kategórie budú samozrejme prebiehať aj iné ďalšie súťaže, v ktorých sa každá z finalistiek bude snažiť presadiť čo najlepšie.

Aby sme sa podelili o slovenské Miss Tuning aj v zahraničí, predvedú sa na českom tuningovom zraze: Matador Tuning párty Hradec Králové, ktorý sa bude konať 30.6. – 2.7. 2006. Tu sa takisto predvedú v plavkách a budú sa prezentovať generálnemu reklamnému partnerovi akcie, ktorým je Matador.

29.7.2006 stretneme finalistky pri „Show na motokárach“, ktorá sa bude konať v Dunajskej strede. Takže pokiaľ si chcete pozrieť nielen krásu finalistiek, ale taktiež ich šikovnosť budete mať jedinečnú možnosť práve na tejto akcii.

Finále budete môcť vidieť a zažiť na tohtoročnom druhom Autotuning zraze v Trenčíne, ktorý sa bude konať 1.-2. 9. 2006. Tu sa na oficiálnom ukončení tuningovej sezóny, budú vyhlasovať výsledky Matador Miss Tuning Slovensko 2006 a bude korunovaná výherkyňa Miss Tuning 2006, ktorá vyhrá hlavnú výhru v podobe osobného automobilu.

Počas celej tuningovej sezóny sa budeme môcť stretnúť s finalistkami na vybraných tuningových akciách, kde sa budú môcť prezentovať po štyroch. Tohtoročná tuningová sezóna bude teda obohatená o pekné „tuning“ dievčatá, ktoré budú bojovať o Vašu priazeň – priazeň krásy a tuningu. A pokiaľ by ste nejakú akciu náhodou premeškali, na stránke TUNING.sk vám budú poskytnuté vždy čerstvé a aktuálne informácie.


Finalistky Miss Tuning Slovensko 2006


1. Katarína Holíková

Katarína


Vek: 20
Výška: 169
Váha: 57
Miery: 89–65-89
Bydlisko: Udiča
preview
preview
preview


POPIS: – dvadsaťročná študentka práva z Udiče. Páčia sa jej hlavne rýchle a drahé autá značky BMW alebo Porsche. Keby si mohla vybrať auto bolo by ním Porsche Cayene. Auto zatiaľ nevlastní, ale šoférovanie miluje celou svojou dušou. Ostatnými záľubami sú šport a angličtina. Aj keď ešte nemusela opravovať žiadne auto nerobilo by jej problém si obliecť montérky. Nakoľko má staršieho brata, už ako malá sa hrávala s autíčkami a autodráhou. A prečo by ste mali hlasovať pre túto Miss? Ako sa sama vyjadrila: „Budem dobre reprezentovať súťaž“.


2. Miriam Bondová

Miriam


Vek: 19
Výška: 162
Váha: 50
Miery: 85–64-93
Bydlisko: Turany
preview
preview
preview


POPIS: – študentka SEŠ z Turian pri Martine má 19 rokov. Castingu sa zúčastnila v Žiline, má rada autá a šoférovanie ešte radšej, o čom svedčí aj to, že jazdiť skúšala už od 15-tich rokov. S vodičským preukazom potom nemala problém, keď testy urobila na plný počet bodov. Vzťah k autám má od svojich bratrancov a radosť z rýchlej jazdy po svojej mame. Práve preto sa jej páčia rýchle športiaky. Zrazy pre ňu nie sú ničím novým, už predtým než sa dostala do súťaže Miss Tuning, na nejaký zraz zavítala. Má rada adrenalínové športy a rada sa zabáva. Aj keď je pred fotoaparátom niekedy hanblivá rada sa s Vami na nejakom zraze odfotí.

3. Darina Balážová

Darina


Vek: 19
Výška: 172
Váha: 55
Miery: 92–62-93
Bydlisko: Dubnica / Váhom
preview
preview
preview


POPIS: – jedna z dvoch najvyšších finalistiek s výškou 172 cm má 19 rokov. Hovorí o sebe, že je súťaživým typom, čo môže potvrdiť aj fakt, že sa hlásila na Miss Slovensko, kde sa dostala do prvej 50-ky. Keby si mohla so sebou zobrať auto z Autosalónu bolo by to Porsche. Rada spoznáva nových ľudí, tancuje a športuje. Momentálne pracuje ako modelka a hosteska. Na otázku, prečo by sme mali hlasovať pre ňu, povedala s úsmevom na tvári: „Dlhé nohy sú pekné nohy“.


4. Michaela Rajtárová

Michaela


Vek: 19
Výška: 170
Váha: 53
Miery: 87–66-89
Bydlisko: Veľké Zálužie
preview
preview
preview


POPIS: – študentka hotelovej akadémie z Veľkého Zálužia sa zúčastnila castingu v Bratislave. Páčia sa jej malé športové autá. Momentálne má Peugeot 206, ale pokukuje po verzii CC (Cabriolet Coupe). Šoférovať skúšala už predtým, ako dostala vodičský preukaz. Aj keď už má za sebou malú kolíziu v zime, neodradilo ju to a jazdí s takým istým nadšením ako doteraz. Na zrazoch sme sa s ňou už mohli niekoľkokrát stretnúť. Priznala sa, že za volantom je zdravo nervózna (napríklad keď má pred sebou pomalšieho šoféra). Pred objektívom sa radšej „našteľuje“ ako keby mala byť pristihnutá v nejakej zlej póze.

5. Radka Tocíková

Radka


Vek: 22
Výška: 172
Váha: 50
Miery: 88–59-89
Bydlisko: Košice
preview
preview
preview


POPIS: – (druhá najvyššia finalistka Miss Tuning). Casting absolvovala v Bratislave, a do súťaže ide s jasným cieľom vyhrať auto ;-) Najviac sa jej páčia Jaguar XK a Mercedes SL, ale ako sama povedala: „Uspokojila by som sa aj s Audi A8“. Aj keď nešoféruje často nemá problém si sadnúť za volant. Do opravy auta by sa nehrnula, hovorí, že na to sú chlapi. Na druhej strane však hovorí: „Keď žena vie o aute čo a ako, je to príťažlivé a sexy“.


6. Paulína Hampejsková

Paulína


Vek: 22
Výška: 165
Váha: 49
Miery: 88–63-90
Bydlisko: Bratislava
preview
preview
preview


POPIS: – 22-ročná Bratislavčanka, sa zaujíma o šport, čítanie, cestovanie, tanec a samozrejme autá. Do súťaže Miss Tuning sa prihlásila s tým, že spozná nových ľudí a bude mať nové zážitky. Suzuki Swift a Renault 5 sú autá, ktoré sa jej najviac páčia. Z Autosalónu by si so sebou „zobrala“ Seat Ibizu. Svoje šance v tejto súťaži vidí 1:10. Vzťah k autám má už odmala, keď sa „musela“ hrávať so svojim bratom. Fotenie jej nerobí žiadny problém.


7. Michaela Bérešová

Michaela


Vek: 21
Výška: 166
Váha: 50
Miery: 83–64-87
Bydlisko: Šurany
preview
preview
preview


POPIS: – momentálne študentka medicíny, má 21 rokov. Stávka s kamarátom, bol jedným z dôvodov prečo sa do súťaže prihlásila. Keď prišla na casting do Bratislavy nečakala, že by sa mohla dostať do finálovej 10-ky. Vodičský preukaz urobila na prvýkrát s plným počtom bodov. Keď bola malá spomína si, že mala malého angličáka. „Bolo to čierne Ferrari“, povedala. Autá sa jej páčia predovšetkým športové a tuningové. Hovorí, že hudbu má rada, ale v aute nemusí mať veľa reproduktorov, hlavne že bude hrať to, čo sa jej páči. Tým z vás, ktorí jej budete posielať hlasy, odkazuje: „Keď ma budete voliť, tak vás potom vyliečim ;-)“.

8. Eva Cifrová

Eva


Vek: 23
Výška: 170
Váha: 48
Miery: 90–60-89
Bydlisko: Nitra
preview
preview
preview


POPIS: – aj keď má iba 23 rokov je najstaršou finalistkou Miss Tuning. S predvádzaním sa, či „nahodením“ správnej pózy nemá problém, nakoľko sa pohybuje v modelingu už niekoľko rokov. 90-60-89 takmer ideálne miery, priznala sa však, že aj napriek tomu chce schudnúť ešte 2 kilá. Vodičský preukaz má od 18-tich rokov. Rýchlu jazdu neodmietne, ale musí sedieť za volantom. Na otázku, či má vysnívane auto odpovedala stručne a výstižne: „Auto musí byť proste zaujímavé“.


9. Veronika Kalinková

Veronika


Vek: 18
Výška: 168
Váha: 50
Miery: 87–63-87
Bydlisko: Bratislava
preview
preview
preview


POPIS: – najmladšia finalistka Miss Tuning má 18 rokov a pochádza z Bratislavy. Okrem áut ju tiež zaujíma kreslenie, šport, tanec a spev. Svoje prihlásenie do tejto súťaže okomentovala ako náhodu. Z celej časti Miss Tuning sa teší na finále – ako inak. Priznala sa, že jej partner síce nemusí mať auto, ale je to výhoda. Prečo by ste mali hlasovať za túto Miss? „Lebo som najmladšia“.


10. Anna Stieranková

Anna


Vek: 22
Výška: 165
Váha: 43
Miery: 85–56-85
Bydlisko: Halič
preview
preview
preview


POPIS: – 22 ročná študentka VŠ manažmentu z Halíča. Anna šplhá vysoko, Ferrari v červenej farbe je jej srdcu najbližšie. Z celej súťaže Miss Tuning 2006 sa teší na Motokáry. Auto by opravovať nechcela, veď má na to chlapa. Je cieľavedomá a najavo to dáva hlasným: „Chcem vyhrať“. Upútať hlasujúcich chce príťažlivými fotkami – veď stačí sa pozrieť.


Náhradníčka: Jana Višňovská

Jana


Vek: 21
Výška: 160
Váha: 47
Miery: 83–60-83
Bydlisko: Divina
preview
preview
preview
Ako prebiehal vlani prvý ročník? Čítajte tu:

Miss Tuning Slovensko 2005


Čo hovoríte na tieto finalistky? Myslíte si, že tohtoročná MISS TUNING 2006 bude úspešnejšia, ako vlani? Prosím, hlasujte:


Viac informácií k jednotlivým misskám ako aj bohatú fotogalériu a iné info nájdete na stránke nášho partnera:

Miss Tuning 2006


Viac informácií k akcii Miss Tuning Slovensko 2006 vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Jakub Drgoň
Foto: Catrin Agency
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 71680x    hodnotenie: 285/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt