support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Hlasuj za svoju Miss AUTOslide 2008

Hlasuj za svoju Miss AUTOslide 2008

28.Nov.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
Fantastický obrovský záujem o voľbu Miss AUTOslide 2008... Mirka (na obrázku v strede) dostala zatiaľ najviac hlasov spomedzi vyše 10 tisíc hlasovaní za prvé 2 týždne od vyhlásenia súťaže. Práve ty to môžeš zmeniť, aby si na AUTOslide uvidel práve „svoju“ miss.

Daj hlas napr. zástupkyni tvojho mesta odkiaľ pochádzaš a pri odovzdávaní šerpy od Miss tuning, ju môžeš z plného hrdla povzbudzovať a možno práve tebe Miss AUTOslide 2008 obdarí krásnym úsmevom, alebo aj niečím viac :-) Zvoľte si spomedzi ostatných sexi krások tú, ktorá je pre Vás tá najsympatickejšia, prípadne najvzrušujúcejšia pomocou priameho hlasovania na stránke www.autoslide.sk a zároveň si tak popaste očká krásou ženského tela...Hlasuj za svoju Miss AUTOslide 2008


Miss AUTOslide 2008 bude dekorovať Monika Petrovičová Miss Tuning 2007

Zaujímavou novinkou na poslednom ročníku AUTOslide a určite príjemným spestrením bola voľba Miss Autoslide 2007. Ktorou sa stala Katarína Lieskovská a dekorovala ju Miss Tuning 2006 Eva Cifrová, kvôli veľkému úspechu tohto hlasovania organizátori Autoslide aj tento rok pripravili voľbu Miss AUTOslide 2008, ktorú nájdete na stránkach www.autoslide.sk

Prečo vlastne táto miss-ka vznikla a prečo práve internetovým hlasovaním sa bude voliť? Pekné ženy a rýchle autá k sebe neoddeliteľne patria, navyše dievčatá, ktoré v miss figurujú uvidíte priamo na tomto podujatí. Nakoľko sa jedná o akciu zimnú, na ktorej ženské krivky v zimných bundách a čiapkach určite nevyniknú, sa rozhodli organizátori Autoslide ich verejnosti predstaviť už skôr - prostredníctvom internetu. Fotografie podstatne viac odhalia z ich ženskosti a tak umožnia objektívnejšie hlasovanie. Každý návštevník stránky AUTOslide.sk, má tak možnosť zvoliť si tú najsympatickejšiu missku, pomocou priameho hlasovania a tá bude dekorovaná za Miss AUTOslide 2008.

Šerpu miss jej bude odovzdávať víťazka súťaže Miss tuning 2007 Monika Petrovičová6. januára v Žarnovici, tak hlasuj, aby sa víťazkou stala tvoja favoritka!CHCEM HLASOVAŤ ZA MISS AUTOSLIDE 2008 !!!
Viac o tejto každoročnej akcii sa dozviete na stránkach organizátora, kde nájdete ďalšie informácie:

AUTOSLIDE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.autoslide.sk

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 16826x    hodnotenie: 1.8/5, 128 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt