support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo MHW MINI Cooper S logo

Mini žihadlo - MHW a jeho MINI Cooper S

18.Feb.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A máme pre Vás ďalšiu novinku, tentoraz opäť niečo od Nemcov. Stavba showcarov nie je výsadou iba vážnych úpravcov, z času na čas sa takto na seba snažia upozorniť i firmy, zaoberajúce sa skôr výrobou a predajom tuningovej „bižutérie“. V snahe prezentovať čo najviac svojich produktov naraz potom nalepia na auto všetko, čo majú v katalógu a výsledkom bohužiaľ býva väčšinou nechutný gýč. O tom, že i tu čiastočne existujú výnimky presviedča najnovšie firma MHW. Zobrali si do parády nový Mini Cooper S a to, čo na prvé počutie nemohlo dopadnúť inak, ako estetickým zločinom, je nakoniec celkom podarenou, trochu „inou“ interpretáciou akoby „techno“ štýlu s pár klasickými prvkami.

Na objednávku nechali urobiť posilňovaciu kúru a s pomocou čipu, výmeny výfukového zberného potrubia a katalyzátorov dosiahli zvýšenie výkonu zo 163 na skvelých 220 koní. Karosársky kit sa skladá z nových nárazníkov, trojdielneho strešného krídla a 10 dielnej sady na rozšírenie blatníkov. Nemôžu chýbať zadné svetlá v 3D dizajne – ako inak – MHW. No a keďže hitom sezóny sú nahor otvárané dvere v Lambo štýle, ani tu nemôže chýbať mechanizmus od LSD (viď aj: Cobratuning LSD News). O agilitu jazdných vlastností sa teraz stará kompletne nastaviteľný kit KW (viď aj: Cobratuning KW News, o primerané spomalenie zasa špičkové brzdy s dvojdielnymi prednými kotúčmi a 6 piestikovými strmeňmi. No a keďže výhľad vodiča dozadu značne obmedzujú „štýlové“ chromované oblúky za zadnými opierkami, takmer nutnosťou je cúvacia kamera prepojená s LCD monitorom na palubovke. V interiéri nechýba hromada striebornej kože a iné sci-fi prvky. Škoda, že firemné materiály sa nezmieňujú o použitých diskoch, tie sa nám pre zmenu veľmi veľmi páčia...

Tu Vám prikladáme zopár obrázkov tohto anglického „maxi“ krpca v nemeckej úprave:Aký je váš názor na túto úpravu od firmy MHW z Nemecka? Nech sa pači, hlasujte:Viac informácii k tejto novinke vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7067x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt