support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mini Mini Cooper Clubman S v úprave a lá ´StreetWorker´ od Schmidt Revolution logo mini

Mini Cooper Clubman S v úprave a lá ´StreetWorker´ od Schmidt Revolution

15.Mar.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Byť iný je cieľom drvivej väčšiny tunerov a vyznávačov stylingu. Výsledok individualizácie by mal byť jedinečný a nevídaný. Producent kvalitných diskov z Nemecka o tom vie svoje a svoju prácu a nadšenie pre úpravu vozidiel prezentuje veľmi špecifickým spôsobom – vytvoril jedinečné Mini, za ktorým sa otočí každý okoloidúci. Ono v globále, vlastniť Mini Cooper Clubman S je samo o sebe jedinečné a nechať si ho ešte upraviť špecializovanou firmou ako napríklad Schmidt Revolution je potlesku hodný čin. Predstavujeme vám Streetworker.

Mini Cooper Clubman S je nielen u nás veľmi málo vídané auto. Je to niečo medzi kombíkom a dlhším hatchbackom. Tak či onak, o atraktivite tohto modelu ako aj samotnej automobilky by sa dal napísať román. Uletenejšie a dizajnovo príťažlivejšie auto než je Mini by ste hľadali asi veľmi ťažko. Toto auto je vhodné pre každého človeka na tejto planéte – peknú mamičku, športového nadšenca, metrosexuála, ale aj hociktorého bežného užívateľa. No položme si otázku, kto by si kúpil Mini len tak? Kvôli svojej cene skoro nikto, a to je presne tá podstata. Mini je magické, Mini je očarujúce, Mini je úžasné, Mini je výnimočné už od základu.

Mini Cooper Clubman S John Works tuning Schmidt Revolution


Firma Schmidt Revolution si však pre svoj projekt nevybrala pôvodný Mini Cooper Clubman S, ktorý je sám o sebe nadopovaný slušnou porciou výkonu (175 koní; 240 Nm), ale obhliadla sa za niečím „väčším”, doslova najostrejším – Mini Cooper Clubman S John Works! Posúďte sami, približne 1300 kg živej váhy, kompresorom preplňovaná 1,6tka, 211 konských síl (155 kW), 260 Nm, športový podvozok, neodolateľný dizajn, priestrannosť, Mini. Treba dodávať niečo viac?

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

Firma Schmidt Revolution sa s týmto Mini poriadne vyhrala a vytvorila unikátny kúsok. Keďže auto prišlo pod ruky úpravcu už s optickým a performance paketom od John Works, práca na tomto aute bola o to krajšia. Čo sa týka dizajnovej stránky, auto dostalo naozaj nevšedný vzhľad. Bolo zabalené do matnej fólie krásneho odtieňu modrej farby, ktorá bola následne doplnená matnými čiernymi doplnkami, ako napríklad maska chladiča, predný spojler, lemy predným xenónových svetlometov s LED denným svietením, panely za prednými kolesami, strecha, lemy blatníkov atď. Unikátnosť bola ešte dotvorená prvkom, ktorému firma Schmidt Revolution rozumie najviac – disky. Zvolený bol model Cirrus vo veľkosti 18 palcov, lakovaný do matnej farby karosérie s 3D vzorom.

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

Disky sú obuté do kvalitných pneumatík Continental s rozmermi 215/35R18. Osadený bol ešte športový vzduchový podvozok, umožňujúci stlačením tlačidla v interiéru vozidla, meniť jeho svetlú výšku v rozmedzí od 40 do 60 mm. Výsledkom tejto kombinácie prvkov je športový a zároveň unikátny výraz tohto Mini.

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

mini cooper clubman s schmidt revolution streetworker

Mini Cooper Clubman S v úprave Schmidt Revolution:Wallpaper "Mini Cooper Clubman S ´STREETWORKER´ Schmidt Revolution"
(pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


schmidt logo

SCHMIDT REVOLUTION


Spoločnosť Schmidt Revolution pochádzajúca z nemeckého Bad Segebergu je lídrom v produkcii kvalitných odľahčených diskov.
Firma vznikla v roku 1985 a celý čas až dodnes sa venuje výrobe vysokokvalitných diskov. V portfóliu tejto prestížnej firmy nájdeme najrôznejšie dizajny jedno-, dvoj- a trojdielnych diskov – retro, street, show, a iných. Všetko od veľkostí 13" až po veľkosti rozmerov diskov 23 palcov.
Dôkazom o tom, že sa firma prispôsobuje požiadavkám trhu svedčia tiež aplikované najnovšie technológie vo výrobe ako technológia Radinox a DurChrome povrchová úprava.

Aký je váš názor na úpravu auta Mini Cooper Clubman S ´STREETWORKER´ od Schmidt Revolution ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Schmidt Revolution, tak navštívte našu podstránku:

SCHMIDT REVOLUTION tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mini vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MINI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12725x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt