support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo VW Bora Coupé logo

Metamorfóza - VW Bora ... Coupé ???

03.Mar.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A opäť sa nám podarilo v hlbinách nekonečného tunerského internetu nájsť takú malú klasickú a bežnú úpravu ako je „zaplátanie“ zadných bočných dverí a premena sedana na „kupéčko“. Očividne sú už „Amíci“ nasýtení klasickým tuningom sériových vozidiel, že robia takéto náročné prestavby. Takéto metamorfózy sa dajú ale aj celkom pochopiť, stačí sa iba lepšie pozrieť na celkovú ponuku autoparku značky VW, či už terajšiu alebo v blízkej minulosti. Kedy malo VW v ponuke sériové „kupátko“? Pamätáme asi tak akurát Corrado a jeho výroba definitívne skončila v deväťdesiatom piatom roku minulého storočia. Ale potom?

Aby tuneri z USA docielili dokonalý výsledok prestavby na Coupé verziu Bory (v Amerike známa ako Jetta), tak utrhli Bore a trojdverovému štvorkovému Golfu celý zadok. Vzhľadom k tomu že stredná časť Golfa a Bory, teda medzi á-čkovým a cé-čkovým stĺpikom, okrem strechy, je u oboch áut rovnaká, tak stačilo pre dokonalú prácu navariť na Golfa celý zadok pôvodnej Bory (to je inak pekný kúsok namáhavej práce, Oto superklampiar by sa tu tiež poriadne zapotil) a v prednej časti vymeniť čelo, kapotu, predný nárazník, blatníky a svetlá. Teraz už iba „gitovačka“, nejaké lakovačské práce a hľa: BORA Coupé je na svete !!!

A tí, ktorí už teraz nad tým začnú špekulovať, nezabudnite, že potrebujete DVE autá na túto prestavbu, Golfa a Boru. A v prípade problémov možno i viacej :-))))

Neveríte? Potrebujete obrázkový „input“ a dôkazy? Tak zostrite zrak, lebo tu sme pripravili celú fotodokumentáciu prestavby:Aký je váš názor na takýto nápad a jeho prevedenie? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácii k tejto extravagantnej prestavbe vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17628x    hodnotenie: 50/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt