support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Exkluzívny tuning pre mercedesy – Expression Motosport logo

Exkluzívny tuning pre mercedesy – Expression Motosport

31.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dnes sme na web pripravili niečo exkluzívnejšie z našej ponuky, bližšie z Belgicka. Jedná sa o luxusné aerodynamické doplnky pre takmer všetky modely áut značky Mercedes. Všetky spojlery sú vyrobené z veľmi kvalitného ABS plastu alebo PU RIM, ktoré sú vlastnosťami neporovnateľné s lacnými laminátovými spojlermi. Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom áut značky Mercedes ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Vzhľadom k tomu, že sa pri spojleroch Expression jedná o exkluzívnu malokusovú výrobu, tak sa dodacie lehoty pohybujú až okolo 30-tich dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Pri týchto výrobkoch sa jedná o náročnejšie montáže, preto vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých ale je na Slovensku zaiste dosť.

Pozrite si náš krátky stručný výber upravených Mercedesov od firmy Expression v našej galérii:Kompletný sortiment výrobkov od firmy Expression Motorsport si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Expression Motorsport sídli od počiatku svojho vzniku v Belgickom meste Werbomont, východne od hlavného mesta Brüssel, neďaleko nemeckých hraníc. Bola založená v roku 1989, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a doplnkov výhradne pre modely značky Mercedes. Dôležitým krédom firmy nebolo, nie je a nikdy nebude produkovať veľké masy spojlerov a doplnkov, ale sústrediť svoje schopnosti a možnosti na malosériovú a kusovú výrobu ale za to v najvyššej možnej kvalite.

preview
previewDoplnky od firmy Expression si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na tieto spojlery pre Mercedesy? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak chcete zápasiť z angličtinou tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

EXPRESSION


Viac informácii k tejto novinke vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9115x    hodnotenie: 34/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt