support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes cobra technology & lifestyle logo mercedes

Mercedes-Benz s ochrannými rámami pre Viano a Vito od Cobra Technology and Lifestyle

18.Aug.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalším prírastkom do portfólia firmy Cobra Technology & Lifestyle sú bezpečnostné Lifestyle prvky pre priestranné modely Vito a Viano od nemeckej automobilky Mercedes-Benz.

Hneď na úvod treba povedať, že modely Viano a Vito sú takmer totožné (až na pár drobných kozmetických zmien) s tým rozdielom, že Vito je úžitkové vozidlo a Viano je „rodinný“ model. Motorová ponuka je taktiež rovnaká s tým, že Vito má o jeden naftový motor v ponuke viac.
Tak či onak, obidva modely sa hodia na takmer každý druh zábavy, práce či len takého „nič nerobenia“. Je len na vás, či potrebujete o niekoľko okien a jedny dvere viac. Za agregáty sa tieto modely hanbiť nemusia, pretože najsilnejší ponúkaný motor má výkon, na dodávku úctyhodných 258 koníkov (190 kW) a 340 Nm. Za touto parádou sa skrýva benzínová V6-tka. Čo viac môže zákazník chcieť? Modely Vito a Viano mu ponúkajú silný motor, dostatok priestoru, v prípade Viano aj štipku luxusu a v neposlednom rade dobré meno automobilky.

MERCEDES-BENZ VITO/VIANO COBRA TECHNOLOGY AND LIFESTYLE


Firma Cobra Technology & Lifestyle rozšírila svoju ponuku bezpečnostných lifestyle prvkov, tentokrát pre modely Mercedes-Benz Vito a Viano. Tieto bezpečnostné prvky nielenže skvelo vyzerajú, ale uľahčujú taktiež život najmä pri parkovaní, obchádzaní nerovností a pri nastupovaní/vystupovaní, resp. nakladaní a vykladaní.

Balík bezpečnostných prvkov pozostáva z dvoch možností pre ochranu prednej časti vozidla – samostatná rúra z nerezovej ocele umiestnená pod predným nárazníkom ktorá ho chráni pred poškodením vplyvom kontaktu napríklad s vysokým obrubníkom alebo samostatný ochranný rám vyrobený zo 60 mm silnej nerezovej ocele s certifikovanou ochrannou chodcov a prídavným párom diaľkových svetiel.

V ponuke je taktiež set ochranných prvkov na bok auta, ktoré nielenže chránia okraj podvozku samotného auta, ale vo veľkom uľahčujú nastupovanie a vystupovanie pasažierov, resp. nakladanie a vykladanie tovaru a iných záležitostí.

Bočné ochranné rámy sú vyrobené taktiež zo 60 mm hrubej nerezovej ocele a navyše obsahujú plastové nášľapy. Ochrana v podobe nerezovej trubky sa nachádza aj v zadnej časti vozidla, pod zadným nárazníkom. Úpravca taktiež ponúka štýlové obutie v podobe diskov modelovej rady Cobra Grenada s rozmermi 8x18 palcov.

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

mercedes viano tuning ochranné rámy cobra technology & lifestyle

V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu Mercedes-Benz Viano od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9079x    hodnotenie: 19/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt