support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo porsche Bodykitové úpravy pre Porsche 997 Turbo a Mercedes-Benz SL od Misha Designs logo mercedes

Bodykitové úpravy pre Porsche 997 Turbo a Mercedes-Benz SL od Misha Designs

10.Oct.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

O firme Misha Designs ste možno tu v Európe ešte nepočuli. Jej tím pochádza z Los Angeles a už od roku 2004 pripravuje pre nemecké autá zaujímavé tuningové riešenia. Zaujímavosťou je tiež, že sa špecializujú prakticky len na modely značiek Mercedes-Benz, BMW a Porsche. Tentoraz vám od nich predstavíme dve horúce novinky v podobe vizuálneho vylepšenia pre Mercedes-Benz SL a Porsche 997 Turbo.

Zo strany tejto americkej tuningovej firmy sa exkluzívnym nemeckým autám dostáva až nevídanej pozornosti. Ako už z jej názvu vyplýva, spoločnosť Misha Designs sa zameriava predovšetkým na dizajnové návrhy a úpravy špeciálne vyberaných modelov. Ako sme už v úvode spomenuli v ich portfóliu nájdeme predovšetkým bodykity pre autá značky Mercedes-Benz, BMW a Porsche. Ich ponuka sa postupom času celkom slušne rozrastá a čo je obdivuhodné, firma si poctivo razí svoju cestu kvalitnou prácou a vkusne pôsobiacimi doplnkami. Teraz firma strhla plachtu zo svojich dvoch najnovších projektov. Sú nimi Mercedes-Benz SL a Porsche 997 Turbo.

Mercedes-Benz SL: kúpe po úpravách v Misha Designs výrazne pribralo do šírky


Mercedes-Benz SL sa môže pochváliť výrazným rozširujúcim bodykitom, ktorý síce tomuto sympatickému kupé pridáva na robustnosti, no zároveň pôsobí ľahko a aerodynamicky. Firma sa rozhodla toto auto prezentovať v štýlovom dvojfarebnom matnom prevedení, bodykit je vyrobený z ľahkých kompozitných materiálov, aby sa predišlo zbytočnému a nechcenému zvyšovaniu hmotnosti. Za pozornosť stojí zvlášť zadný difúzor, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani pretekársky špeciál. Celkový dojem dotvárajú čierne ultraľahké disky a opticky toto kupé predlžuje decentný zadný spojler. Aby úprav nebolo málo, tak sa v Misha Designs rozhodli pre zatmavenie zadných svetiel. A ako je na tom druhá novinka?

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

mercedes-benz sl coupe styling bodykit misha designs tuning

MISHA Designs Mercedes SL Widebody & CLS Body Kit:Ako sa vám pozdáva stylingová úprava pre Mercedes-Benz SL od Misha Designs ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Porsche 997 Turbo od Misha Designs ešte viac ukazuje svoje svaly


O krásach Porsche 997 Turbo nemôžeme za žiadnych okolností pochybovať a v tomto prípade nemyslíme len krásu vonkajšiu (o tú predsa väčšinou nejde ;-) ale aj krásu vnútornú. V Misha Designs sa venovali v tomto prípade len zovňajšku a aj tu stavili na čierno-biele farebné zladenie. Vpredu pribudol agresívnejší nárazník s ostrejšími tvarmi a integrovanými LED pásikmi pre denné svietenie, tvarovo zaujímavo sú vyriešené aj otvory v prednej kapote. Dvojfarebný je tiež bočný prah a nad pôvodný spojler pribudol ďalší. Zadnej časti tiež dominuje výrazný difúzor.

Rozhodne nemôžeme povedať, že počiny firmy Misha Designs sú nudné a fádne. Spoločnosť so svojim tímom prikladá veľký dôraz na kvalitu použitých kompozitných materiálov, aj keď so svojimi fantáziami sa držia relatívne blízko pri zemi. Ešte do konca tohto roku plánuje firma výrazné rozširovanie svojej ponuky. Tím úpravcov z Los Angeles hodlá už o niekoľko mesiacov predstaviť kompletný kit pre Mercedes-Benz triedy CL, E a vlajkovú loď značky triedu S. Chúťky si už tiež robia aj na Porsche Panamera.

porsche 997 turbo styling bodykit misha designs tuning

porsche 997 turbo styling bodykit misha designs tuning

porsche 997 turbo styling bodykit misha designs tuning

porsche 997 turbo styling bodykit misha designs tuning

logo misha designs

Misha Designs


Firma Misha Designs bola založená v roku 2004 a dodnes sídli v Los Angeles. Táto spoločnosť sa špecializuje na vizuálne úpravy prémiových nemeckých automobilov značiek Porsche, Mercedes-Benz a BMW. V rámci USA ich je možné pravidelne vidieť na väčších autosalónoch, či tuningových akciách. V Misha Designs pracujú s tými najkvalitnejšími kompozitnými materiálmi, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a nízkou hmotnosťou. Tím firmy Misha Designs plánuje ešte výraznejšie rozšírenie svojho portfólia.

A váš názor na styling novým bodykitom pre Porsche 997 Turbo taktiež od úpravcu Misha Designs ? Hlasujte tu:


Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy MISHA DESIGNS, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

MISHA DESIGNS tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky PORSCHE vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

PORSCHE tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7740x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt