support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Kicherer Impact: Mercedes-Benz ML - luxusno-športové SUV vo svojej najlepšej forme logo mercedes

Kicherer Impact: Mercedes-Benz ML - luxusno-športové SUV vo svojej najlepšej forme

09.Aug.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Čo by ste povedali na najnovší Mercedes ML? Ak vás nezaujala sériová podoba, tak dvorný úpravca Mercedesov má niečo, čo vás určite zdvihne zo stoličky. V nemeckej firme Kicherer pripravili pre tohto veľkého medveďa špičkový tuningový paket so všetkým čo k tomu patrí. Pod názvom Kicherer Impact sa ukrýva naozaj silné auto pripravené zaútočiť najmä na vaše emócie.

Mercedes ML Kicherer Impact - poteší aj náročnejších


Dizajnéri Mercedesu spravili, čo sa týka najnovšej generácie modelu ML, poriadny kus práce a niektoré vzhľadové prvky vyzerajú naozaj veľmi odvážne. To sa samozrejme celkom nepáčilo pravoverným fanúšikom značky, ktorým sa novátorské kreácie príliš nepozdávajú. Mercedes ML tak krátko po svojom uvedení vyvolal dosť rozporuplné reakcie, čo sa však za posledné roky stáva pri odhaľovaní nových modelov tejto stuttgartskej automobilky celkom často. I napriek tomu sa však tešia stále veľmi dobrým predajom a pri najnovšom modeli ML to určite nebude inak, predpokladáme, že dosiahne minimálne rovnaké predajné úspechy ako jeho predchodca. Ak sa vám však náhodou zdá, že tomuto novému „medveďovi“ chýba iskra, tak vedzte, že najnovší tuningový kit od nemeckej firmy Kicherer tento váš pocit veľmi rýchlo zmení.

Úpravy zovňajšku si určite všimnete hneď na prvý pohľad, model Mercedes ML sa vám môže po týchto zásahoch zdať dynamickejší, elegantnejší a aj majestátnejší. Toto všetko chceli docieliť majstri tuningu zo spoločnosti Kicherer a to sa im aj podarilo! Prednú časť zdobí nárazník s dynamicky pôsobiacimi otvormi a karbónovou stredovou časťou. Ďalším prvkom prednej časti sú elegantné diódové pásiky pre denné svietenie a pozornejšiemu oku neujde určite ani nová výplň pozadia masky a otvorov nárazníku. Ako sme spomenuli vyššie, tento medveď pribral aj pár mm do šírky vďaka upraveným blatníkom a bočnému prahu, jeho masívny vzhľad ešte dotvárajú poriadne 22-palcové disky RS2. Dojem robustnosti opticky umocňuje aj o 25 mm nižšia svetlá výška.

Kicherer Impact: elegancia a dravosť aj vo vnútri


Zadná časť taktiež nezostala bezo zmeny, v tomto prípade hovoríme o jemnom zadnom krídle a decentnom difúzore. Svojej povesti kvalitného úpravcu nezostali v Kicherer nič dlžný ani čo sa týka úprav interiéru, ktoré opäť polahodia aj oku náročného motoristu. Tu si môžete zvoliť rôzne kombinácie čalúnenia kvalitnou kožou Nappa, či alcantarou. Pripravené sú tiež karbónové doplnky. V súčasnosti firma Kicherer pre tento model ešte neponúka vylepšenie výkonu ale to je určite len otázkou krátkeho času.

Paket stylingového vylepšenia Kicherer Impact sa začne predávať už v priebehu leta a musíme uznať, že tomuto luxusnému SUV naozaj sekne. Ak sa vám náhodou AMG paket zdá byť príliš odvážny, tak toto bude skvelá voľba práve vďaka vyváženej športovej elegancii, ktorú v sebe sada Impact ukrýva.

mercedes benz ml impact kicherer

mercedes benz ml impact kicherer

mercedes benz ml impact kicherer

mercedes benz ml impact kicherer

kicherer logo

KICHERER Fahrzeugtechnik


História nemeckej tuningovej firmy Kicherer siaha až do roku 1976, kedy sa spoločnosť začala venovať individuálnym úpravám luxusných vozidiel a predaju vozidiel Alpina. V priebehu rokov získavala stále viac skúseností a nechávala za sebou množstvo dobre odvedenej práce. Rýchly rozvoj vyústil do úzkej spolupráce s automobilkou Mercedes-Benz a rozšíreniu pôsobnosti aj na americký kontinent. V roku 1999 sa firma premenovala na KICHERER Fahrzeugtechnik a začalo ďalšiu fázu výrazného rozširovania svojho biznisu. Vo firme Kicherer sa stále špecializujú najmä na modely Mercedes Benz a v súčasnosti sa ich produkty predávajú na piatich kontinentoch. Pre takmer všetky modely Mercedes Benz ponúka Kicherer množstvo doplnkov ako aj výkonnostné úpravy.

Váš názor na Mercedes-Benz ML v stylingovej verzii "IMPACT" od firmy KICHERER ?


Viac informácií k značke Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Kicherer, tak navštívte našu podstránku:

KICHERER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textu: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8555x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt