support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes cobra technology & lifestyle logo mercedes

Ochranné nerezové rámy od Cobra Technology & Lifestyle pre facelift Mercedes-Benz GLK

16.Feb.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mercedes-Benz GLK prešiel len nedávno omladzovacou kúrou, ktorá mu vyhladila vrásky a dodala viac zaoblených tvarov. Na túto skutočnosť zareagoval už aj výrobca chrómových doplnkov Cobra Technology & Lifestyle, kde uviedli kompletnú paletu vylepšenia. Novinky od Cobra Technology & Lifestyle mu dodávajú „look“ odolného off-roadu, ale sú aj istým výrazom elegancie.

Kompaktné SUV od Mercedes-Benz s pohonom všetkých štyroch kolies len nedávno prešlo faceliftom. Hranaté tvary nahradili zaoblené, mäkšie línie. Je jasné, že pre Mercedes-Benz GLK nebude problémom ľahší terén, no oveľa lepšie sa bude cítiť na spevnených cestách. Ak sa s týmto modelom rozhodnete z času na čas absolvovať jazdu po neupravených cestách, či v trochu náročnejšom teréne, určite pre vás budú zaujímavé najnovšie doplnky od nemeckej firmy Cobra Technology & Lifestyle. Tá stojí za širokou paletou ochranných rámov a iných doplnkov, ktoré prispejú nielen k lepšiemu vzhľadu, ale aj celkovej odolnosti vozidla. Podobné doplnky ponúka tento výrobca pre stovky rôznych modelov a modernizovaný Mercedes-Benz GLK nemôže v tomto prípade medzi nimi chýbať.

Ochranné nerezové rámy od Cobra Technology & Lifestyle aj pre Mercedes-Benz GLK


Všetky diely z ochrannej sady pre najnovší Mercedes-Benz GLK sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Firma Cobra Technology & Lifestyle sa na výrobu ochranných dielov špecializuje už dlhé roky a musíme uznať, že prevedenie ich produktov patrí skutočne ku špičke.

Najviditeľnejšou úpravou je predný nerezový rám s hrúbkou 60 mm, ktorý je schválený pre použitie na tomto vozidle aj napriek pomerne prísnej legislatíve EÚ. V teréne pomôžu bočné nerezové rúry s priemerom 80 mm a vytvarovanými miestami pre pohodlnejšie nastupovanie. Ďalším prvkom zo sady ochranných rámov Cobra Technology & Lifestyle je predný 48 mm hrubý rám umiestnený pod predným nárazníkom. Ten sa postará o dokonalú ochranu spodnej časti predného nárazníka najmä pri nájazde na prudké vyvýšeniny, alebo pri prudkom klesaní.

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyle

Cobra Technology & Lifestyle ponúka pre Mercedes GLK aj 20-palcové disky


Z produktového portfólia firmy Cobra Technology & Lifestyle si však nemusíte vybrať pre svoje auto len ochranné rámy. K Mercedesu-Benz GLK ponúka spoločnosť štýlové 20-palcové disky Sahara, ktoré sa vyznačujú vyššou odolnosťou. Nerezové prvky od Cobra Technology & Lifestyle plnia teda nielen estetickú funkciu, ale sú aj mimoriadne praktické. Najmä ak sa so svojim autom chystáte z času na čas zísť z upravených ciest a nemať pritom strach o preliačeniny, či škrabance.

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyle

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyle

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyle

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyle

mercedes benz glk nerezove chrom ochranne ramy doplnky cobra technology & lifestyleCOBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


V roku 1982 začala firma Cobra Technology & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technology & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technology & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na ochranné nerezové rámy a doplnky od Cobra Technology & Lifestyle pre Mercedes-Benz GLK ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8737x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt