support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Mercedes-Benz E C207 v úprave od Expression Motorsport logo mercedes

Mercedes-Benz E C207 v úprave od Expression Motorsport

17.Dec.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Belgický úpravca zameriavajúci sa výsostne na vozidlá s trojcípou hviezdou v znaku prednedávnom predstavil svoj najnovší projekt, ktorého „obeťou“ sa stal najnovší model, Mercedes-Benz triedy E. Kto má záujem o krvilačný look svojho E-čka, tak Expression Motorsport je tou správnou voľbou!

Mercedes-Benz triedy E predstavuje najnovší prírastok do rodiny tejto bavorskej automobilky. Verzia Coupé, resp. Cabrio v sebe ukrýva športové prvky kombinované s elegantným vystupovaním a práve to je to, čo robí tento Mercedes výnimočným. Nový Mercedes-Benz triedy E vie vystupovať ako elegán v slávnostnom smokingu, ale taktiež ako športovec v domácom oblečení. Kto sa chce voziť v športovo-elegantnom kupé, Mercedes-Benz triedy E je tá správna voľba!

E-ČKO S LEPŠÍM VÝKONOM, NOVÝM BODIKYTOM A DISKAMI OD ADV.1


Nový Mercedes-Benz triedy E je okrem verzie cabrio vyrábaný aj ako coupé, čo so sebou prináša isté výhody. Jednou z nich je nepochybne aj pohonná jednotka. Inžinieri automobilky s trojcípou hviezdou v znaku nelenili a nové É-čko vybavili veľmi atraktívnym agregátom. Nefalšovanú športovú jazdu si majiteľ užije s 5,5 litrovým motorom V8, ktorého výkonnostná produkcia predstavuje 388 konských síl (285 kW) a 530 Nm. Na stovku sa tento divoký elegán dokáže hravo dostať za necelých 5,4 sekundy, čo naozaj nie je zanedbateľná hodnota.

Revírom firmy Expression Motorsport pochádzajúcej z Belgicka sú výhradne vozidlá nemeckej značky Mercedes-Benz, pre ktoré firma vyrába luxusné bodykitové časti. Firma navyše úzko spolupracuje s profesionálnym výrobcom obutia firmou ADV.1, takže o kvalitné disky je postarané. Jej posledným prírastkom je model triedy E, ktorý sa po zásahu tohto belgického úpravcu tvári ozaj nemilosrdne.

E-čkový Mercedes dostal od úpravcu vcelku bohatú nádielku karosárskych dielov, ktoré sú na rozdiel od lacných laminátových vyrábané z ABS plastu alebo PU RIM materiálu, čo zaručí vysokú pevnosť, odolnosť a najmä príťažlivosť. Prvým prírastkom je agresívny predný nárazník s integrovaným denným svietením, ktorý je súvislo napojený na rozšírené predné blatníky so zvislými otvormi. Osadená bola aj nová predná kapota s výraznými líniami a dvojicou výduchov.

Nadväznosť rozšírených predných blatníkov pokračuje prahovými nástavcami, rozšírenými zadnými blatníkmi a končí upraveným zadným nárazníkom, ktorý obsahuje karbónový insert v podobe mohutného difúzora. Ten je hostiteľom dvoch párov oválnych koncoviek športového výfuku. Celú túto parádu zakončuje decentné športové krídlo na veku kufra taktiež s karbónovým insertom. Tento konkrétny bodykit výrazne dodal autu na exkluzivite a v kombinácií s diskami od ADV.1 je tento projekt trefou do čierneho!

mercedes benz class e c207 v8 expression motorsport disky adv1wheels

mercedes benz class e c207 v8 expression motorsport disky adv1wheels

mercedes benz class e c207 v8 expression motorsport disky adv1wheels

mercedes benz class e c207 v8 expression motorsport disky adv1wheels

Kompletný sortiment výrobkov od firmy Expression Motorsport si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)expression-motorsport logo

Firma Expression Motorsport sídli od počiatku svojho vzniku v Belgickom meste Werbomont, východne od hlavného mesta Brusel, neďaleko nemeckých hraníc. Bola založená v roku 1989, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a doplnkov výhradne pre modely značky Mercedes. Dôležitým krédom firmy nebolo, nie je a nikdy nebude produkovať veľké masy spojlerov a doplnkov, ale sústrediť svoje schopnosti a možnosti na malosériovú a kusovú výrobu, ale za to v najvyššej možnej kvalite.

Ako sa Vám páči upravený Mercedes-Benz triedy E c207 od Expression Motorsport? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Expression Motorsport, tak navštívte našu podstránku:

EXPRESSION MOTORSPORT


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ADV.1, tak navštívte našu podstránku:

ADV.1


Viac informácií k možným úpravám áut značky MERCEDES-BENZ vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Zdeno Hladký
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4626x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt