support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Mercedes-Benz Citan (W-415) od KTW Tuning: dodávka s francúzskymi koreňmi v štýlovej úprave logo mercedes

Mercedes-Benz Citan (W-415) od KTW Tuning: dodávka s francúzskymi koreňmi v štýlovej úprave

13.May.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mercedes-Benz Citan je novým prírastkom medzi úžitkovými vozidlami a v ponuke nahradil model Vaneo. Tento pracant má ale francúzske korene. Ide totiž o model, ktorý je výsledkom spolupráce Mercedesu a Renaultu. Technicky vychádza z modelu Kangoo, s ktorým zdieľa viacero spoločných znakov. Pri vozidlách tejto kategórie ide predovšetkým o praktickosť a úžitkovú hodnotu, to však neznamená, že sa nemôže ocitnúť v hľadáčiku tuningovej spoločnosti. Stalo sa tak aj v prípade spoločnosti KTW Tuning, ktorá tomuto pracantovi dopriala viacero štýlových doplnkov.

Úpravy pre Mercedes-Benz Citan od KTW Tuning sú menej nápadné


Autá ako Mercedes-Benz Citan obvykle slúžia svojim majiteľom ako pracovné nástroje. Na nejaké zvyšné emócie neostáva čas a pri jeho výbere sa hľadí najmä na ich úžitkovú hodnotu. Ani zďaleka to však neznamená, žeby sa vozidlám z tejto kategórie nehodili úpravy. Tuning dodávok a vanov má však svojské čaro. Spoločnosť KTW Autohaus je známa v Nemecku predajom úžitkových vozidiel značky Mercedes-Benz, v ktorej je Citan čerstvým prírastkom. Ukážeme vám ako sa odborníkom z divízie KTW Tuning podarilo z Citanu vykresať auto s nábojom dynamiky, ktoré reprezentuje firemnú filozofiu.

Tuning Mercedes-Benz Citan sa niesol v minimalistickom štýle. Van od svojich úpravcov dostal športové 18-palcové disky s päticou dvojitých lúčov, na ktoré sú obuté pneumatiky s rozmermi 225/40. Disky pôsobia o niečo výraznejšie aj vďaka podložkám, ktoré rozšírili rozchod kolies o 10 milimetrov na každej strane. S upraveným Citanom bude lepšia aj samotná jazda. Viac stability mu nedodávajú len spomínané podložky pod disky, ale aj športové tlmiče. Optickú stránku vylepšujú tiež brzdové strmene lakované výraznou červenou farbou.

Mercedes-Benz Citan sa od KTW Tuning nedočkal ani vyššieho výkonu, ani výrazných vzhľadových zmien. Ide však o cenovo pomerne dostupný tuning, ktorý má za cieľ predovšetkým vylepšiť jazdné vlastnosti. Športové ambície prezrádza Citan aspoň v náznakoch práve svojimi diskami. Jazdou vás zas presvedčí o tom, že nie je len obyčajný van.

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

mercedes benz citan w 415 ktw tuning

ktw tuning logo

KTW Tuning


Spoločnosť KTW patrí v Nemecku medzi popredných predajcov automobilov značky Mercedes-Benz so špecializáciou na nákladné a úžitkové vozidlá. Pod značkou KTW Tuning ponúka úpravy prakticky pre každý model značky Mercedes-Benz. Ich úpravy sú zamerané predovšetkým na podvozok a kolesá, cudzie im však nie sú ani výkonnostné úpravy. Firma ponúka aj široký výber rôzneho autopríslušenstva pre nákladné vozidlá a dodávky.

Váš názor na úpravu pre úžitkový van Mercedes-Benz Citan (W 415) od KTW Tuning ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak sa chcete dozvedieť viac o úpravách firmou KTW Tuning, tak navštívte našu podstránku:

KTW Tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4383x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt