support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo mercedes Mercedes-Benz triedy A (250) - malý revolucionár sa dočkal štýlových úprav od firmy Brabus logo mercedes

Mercedes-Benz triedy A (250) - malý revolucionár sa dočkal štýlových úprav od firmy Brabus

22.Mar.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nový Mercedes-Benz triedy A sa v rámci svojej generačnej obmeny dočkal takpovediac revolučných zmien. Automobilka sa rozhodla zmeniť svoju filozofiu v tomto segmente a nové „Áčko“ je toho priamym dôkazom. Už to teda nebude malé mestské „vajíčko“, ale vyspelejší hatchback so športovými génmi. Tie sa rozhodli zvýrazniť aj v dielni Brabus, kde si pre tento inovatívny model pripravili kompletný set vylepšení. Tento baby-Mercedes vás rozhodne nudiť nebude.

Mercedes-Benz triedy A vo svojej tretej generácii prichádza s úplne novým charakterom, ktorý má zvýrazniť jeho športový potenciál. Okrem toho má aj poriadne postrašiť konkurenčné BMW radu 1. Do akej miery sa mu to napokon podarí je zatiaľ otázne, no už teraz môžeme vidieť, že s tými športovými ambíciami to myslí úplne vážne. Inovatívny dizajn trojcípej hviezdy sa na tomto modeli prejavil skutočne naplno. Ak by vám to však nestačilo, siahnuť môžete po kompletnom sete vizuálneho vylepšenia od svetoznámej tuningovej dielne Brabus.

Brabus výkonnostné zmeny pre Mercedes-Benz triedy A ešte nepredstavil


Brabus v súčasnosti ponúka najrozsiahlejšiu ponuku výkonnostných úprav pre modely s trojcípou hviezdou na prednej maske. Chýbať samozrejme nebude ani toto „Áčko“, avšak na konkrétne výkonnostné úpravy vznetových a zážihových agregátov si ešte budeme musieť zopár týždňov počkať. Sme si istí, že v dielňach Brabusu chystajú niečo špeciálne a už čoskoro sa dočkáme odhalenia. Kým je zatiaľ priestor pod prednou kapotou „trinástou komnatou“, poďme sa pozrieť na vizuálne zmeny. A tie za pozornosť rozhodne stoja!

Mercedes-Benz triedy A dostal od firmy Brabus exkluzívny bodykit


Brabus uviedol pre model triedy A kompletný aerodynamický bodykit, ktorý bol testovaný vo veternom tuneli. Tento kompakt si tak oveľa lepšie poradí s odporom vzduchu, čo sa určite prejaví na jeho jazdných vlastnostiach. Okrem toho, že nový bodykit od firmy Brabus je účelný, nemožno mu uprieť punc exkluzivity a dynamiky. Nové vizuálne prvky boli navrhované naozaj s citom a vhodne zvýrazňujú športové ambície tohto modelu.

mercedes benz class A 250 brabus tuning

Predný nárazník je ozdobený kontrastujúcou karbónovou časťou, bočnú líniu dotvárajú športové prahy a vzadu nechýba výrazný karbónový difúzor. Tomu robia spoločnosť dve dvojice chrómových koncoviek upravenej výfukovej sústavy. Okrem kvalitne spracovaného bodykitu, ponúka dielňa Brabus k tomuto modelu aj ľahučké zliatinové disky s priemerom od 17 do 19 palcov. Úpravy sa nevyhli ani interiéru, firma Brabus ponúka slušnú paletu dekoratívnych doplnkov so športovým nádychom. Vybrať si môžete napríklad hliníkové pedále, či oceľové prahy s elegantným podsvietením. K dispozícii sú napríklad aj originálne koberčeky, či prvotriedne čalúnenie v kombinácii koža/alcantara. Teraz už zostáva naozaj iba počkať na výkonnostné špecifikácie, máme sa vraj na čo tešiť...

mercedes benz class A 250 brabus tuning

mercedes benz class A 250 brabus tuning

mercedes benz class A 250 brabus tuning

mercedes benz class A 250 brabus tuning

Brabus Mercedes-Benz A 250 v galérii:


Váš názor na Brabus Mercedes-Benz A 250 s upraveným bodykitom a luxusnejším interiérom ? Hlasujte tu:Ak sa chcete dozvedieť viac o úpravách firmou BRABUS, tak navštívte našu podstránku:

BRABUS tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Mercedes-Benz tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3344x    hodnotenie: 15/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt