support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Pakfeifer - tento krát japonec Mazda 323 FBG logo

Pakfeifer - tento krát japonec Mazda 323 FBG

08.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalšia z našich noviniek je z rakúskej produkcie. Na mesiac apríl pripravil známy výrobca Pakfeifer nový bodykit, teda sadu spojlerov pre všetky modely Mazda 323 FBG.

Mazda Motor Corporation patrí k technicky nejprogresívnejším výrobným programom. Ako jediná automobilka na svete vyrába sériové rotačné spaľovacie motory systému Wankel, k nim v 90. rokoch pridala modifikáciu klasického motoru s tzv. Millerovým cyklom. Od roku 1960 do dnešných dní vyrábala neskutočné množstvo modelov osobných a úžitkových automobilov, autobusov, športových a závodných aút. Skonštruovala veľa prototypových štúdií a v roku 1984 zmenila svoje meno z Toyo Kogyo Co.Ltd. na dnešnú Mazda Motor Corporation. Písal sa rok 1997 a došlo k poslednej úprave znaku automobilky, ktorú teraz reprezentujú roztiahnuté krídla.

Poďme sa však pozrieť k samotnému modelu 323 FBG 5-dverovému hatchbacku, ktorý bol vyrobený začiatkom 90. rokov.

Spoločnosť Pakfeifer stavila na model 323 FBG, a s viac než uspokojivým efektom a výsledkom tvorivej práce na „mazdičke“ za pomoci dielov vyrobených u nich v dielni, je naozaj prinajmenej slušivé. Šlo o zachovanie východného, japonského štýlu, a je to aj vidieť na prednej agresívnej časti auta. A nielen to! Čo tak zadné prítlačné krídlo? Je taktiež štýlové a hodiace sa k celkovému dizajnu. Došlo ešte k ďalším zmenám, ako napríklad úprava prednej kapoty, či nasadenie športových prahov. Ani zadný spojler sa nemá čím hanbiť a dotvára pocit a celkový vzhľad typického „japonca“. Dodacie lehoty na tieto výrobky sa pohybujú okolo 10-tich dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Pevne veríme, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Už zvedavý?

Prvé obrázky úpravy na Mazde 323 FBG nájdete v našej galérii:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Predný nárazník s mriežkami: 14.256,-Sk / ks
- Predný nárazník pre originálne smerovky a s mriežkami: 14.256,-Sk / ks
- Bočné prahové nadstavce: 10.368,-Sk / sada (2 ks)
- Zadný nárazník s mriežkami: 14.256,-Sk / ks
- Zadný krídlo „Xtreme“ s 3. brzdovým svetlom: 11.232,-Sk / ks
- Zadný krídlo „Xtreme“ bez 3. brzdového svetla: 10.368,-Sk / ks
- Nadstavce zadných dverí: 3.456,-Sk / sada (2 ks)
- Predné číre smerovky s parkovacím osvetlením: 1.440,-Sk / sada (2 ks)
- Prídavné svetlá do predného nárazníka, oválne: 2.520,-Sk / sada ( 2 ks)
- Predná kapota s nasávačom: 14.256,-Sk / ks


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Pakfeifer sa pohybujú okolo 10 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletný cenník výrobkov od firmy Pakfeifer si stiahnite tu

preview
download
[ 332 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

Všetky spojlery od firmy Pakfeifer si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Pakfeifer sa už vyše 30 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. Firma sídli vo Viedni, teda hlavnom meste Rakúska. Bola založená v roku 1972. V jej ponuke nájdete spojlery, ktoré máloktorý úpravca dodáva a to najmä pre japonské značky. Má v ponuke napríklad extrémne nárazníky na autá značiek HONDA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI a TOYOTA. Nezabúda však ani na väčšinu značiek európskej produkcie, okrem iných napríklad AUDI, CITROEN, OPEL, PEUGEOT a VW. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda bodykity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Firma Pakfeifer je zatiaľ špecialistom iba na zovňajšok auta. Ich úpravy sa teda týkajú najmä športových nárazníkov, spojlerov, masiek, prahov, krídiel, líšt, kapôt, nasávačov, výdychov a množstva iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: HONDA / Model: Civic Coupe / Typ: EJ1-2
Značka: HONDA / Model: CRX Targa / Typ: EG2-EH6


Značka: HONDA / Model: Prelude / Typ: BB1-2-3
Značka: MAZDA / Model: 323 / Typ: FBJ


Značka: MAZDA / Model: MX3
Značka: MISTUBISHI / Model: Eclipse


Značka: NISSAN / Model: 300 ZX
Značka: TOYOTA / Model: Celica / Typ: T20
Značka: VW / Model: Golf 4

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Výrobky od firmy Pakfeifer si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na prestavbu Mazda 32-trojky od Pakfeifera? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k výrobcovi a rozumiete nemčine alebo angličtine tak mrknite aj stránky nášho partnera:

PAKFEIFER


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Pakfeifer vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Slavomír Majerník
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12902x    hodnotenie: 22/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt