support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Mattig - luxusná úprava pre najnovšie trojkové BMW E90 logo

Mattig - luxusná úprava pre najnovšie trojkové BMW E90

27.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

BMW radu 3 (E90) 5.generácia:

Oproti poslednému modelu radu 3 najnovšia verzia trošku narástla na celkovú dĺžku 4520 mm, čím sa dosiahol aj väčší vnútorný priestor. Dizajn novej trojky sa približuje skôr väčším modelom BMW 5,6, alebo 7. Vo výbave BMW 3 (E90) pre rok 2005 by sa mal okrem iného objaviť aj kontroverzný iDrive systém. Podvozok má opäť špičkovú úroveň jednu z najsilnejších stránok BMW. Už aj tak výborný podvozok bol ešte vylepšený a medzi najdôležitejšie inovácie je ľahká konštrukcia prednej nápravy, a novo-koncipovaná 5-prvková zadná náprava, aktívne riadenie 2.generácie, DSC (systém dynamickej regulácie stability) s rozšírenou funkciou a inovačné riadenie rýchlosti. Ako špeciálne vybavenie je v ponuke športový podvozok. Pre začiatok automobilka pripravila tri benzínové motory – 320i (110 kW / 200 Nm), 325i a 330i (190 kW / 300 Nm) a diesel 320d (120 kW / 340 Nm). V roku 2006 by sa mala objaviť verzia 330d a možno aj 335d. Športová verzia M3 sa očakáva tiež až v roku 2006.

Prvé doplnky pre nové BMW radu 3:

Nový model trojkového radu BMW (E90) mal svoju svetovú premiéru iba nedávno na Ženevskom autosalóne, ale keďže žijeme v 21. storočí, na svete sú už aj prvé úpravy. V tomto prípade sa ako prvá realizovala firma Mattig a vypustila do sveta prvé doplnky pre najpredávanejší trojkový rad. Prvý z kitov obsahuje predný a zadný podnárazník, prahové nadstavce, zadný spojler na kufor a lištu na zadné okno pre optické predĺženie strechy. Štandardnou samozrejmosťou u Mattiga sú aj mračítka predných svetiel a kryty zadných svetiel. Celkový dojem z takejto úpravy je viac než agresívny. Aj v striebornej farbe a so športovou úpravou z tohto auta vyžaruje luxus, a zachováva prestíž značky i naďalej. V tme a v slabom osvetlení sa postarajú o výraz svetiel „parkovačky“ - Angel Eyes, ako v tejto triede už býva dobrým zvykom. Disky kolies značky OXIGIN tomuto elegánovi pristanú, a kvalitu celej úpravy len potvrdzujú. Celý výzor auta a samozrejme aj jeho jazdné vlastnosti sa dajú vylepšiť renomovanými športovo ladenými podvozkami od nemeckej firmy KW. Pred týždňom bola dokončená ešte výroba ďalších doplnkov, ako napríklad duplexový tlmič výfuku a kompletný nerezový systém.

Ste zvedaví ako nemecký úpravca Mattig upravil toto luxusné auto? Nech sa páči, do galérie sem:V ponuke máme nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný spojler pod nárazník z polyuretánu: 11.960,-Sk / ks
- mračítka na predné svetlá z ABS plastu: 1.590,-Sk / sada (2 ks)
- bočné prahové nadstavce z polyuretánu: 9.160,-Sk / sada (2 ks)
- predĺženie zadnej strechy auta z polyuretánu: 3.390,-Sk / ks
- prítlačný spojler na kufor z polyuretánu: 5.960,-Sk / ks
- kryty na zadné svetlá z ABS plastu: 3.590,-Sk / sada (2 ks)
- zadný spojler pod nárazník z polyuretánu: 11.960,-Sk / ks
- kompletná sada kolies Proline PJ s pneu Kumho 235/35R19: 67.960,-Sk / sada (4 ks)
- kompletná sada diskov Oxigin Lexor FC, 9,5x20“, 3-dielne: 127.840,-Sk / sada (4 ks)
- kompletná sada kolies Oxigin Eins, 8x19“: 71.960,-Sk / sada (4 ks)
- KW podvozok „Variante 1“: 38.760,-Sk / sada
- KW podvozok „Variante 2“: 47.960,-Sk / sada
- KW podvozok „Variante 3“: 55.960,-Sk / sada
- športové pružiny KW, zníženie 35mm: 6.990,-Sk / sada (4 ks)
- nerezový výfukový systém: 24.760,-Sk / sada
- nerezový koncový výfuk: 16.760,-Sk / ks


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Mattig sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Všetko od firmy Mattig si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny cenník výrokov od firmy MATTIG si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.preview
Firma MATTIG bola založená v roku 1949, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a plastov pre najmä nemecké značky ako AUDI, BMW, OPEL a VW. Svojou takmer 60 ročnou históriou patrí definitívne medzi prvých pionierov nemeckej, ba dokonca európskej tuningovej scény a tým aj svojím menom samozrejme ručí za kvalitu svojich výrobkov. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Dnes firma MATTIG vyrába spojlery pre takmer každé auto na európskom trhu.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy MATTIG:

preview
preview
preview


Firma sídli v mestečku Hauzenberg, východne od mesta Passau v nemeckom Bavorsku. Celkový počet zamestnancov činí 43 osôb, väčšina z nich sa venuje predaju, exportu a administratíve. MATTIG skladuje svoje výrobky všetky vo vlastných priestoroch, samotná výroba sa ale uskutočňuje v zahraničí. Preto sú všetky MATTIG výrobky cenovo dostupné aj pre širokú masu. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3
Značka: AUDI / Model: TT


Značka: VW / Model: Polo 9N
Značka: OPEL / Model: Vectra B


Značka: OPEL / Model: Astra H
Značka: RENAULT / Model: Megane II


Značka: SEAT / Model: Cordoba
Značka: VW / Model: Golf 5...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Čo ešte také firma Mattig svojimi produktami vytunila? Napr. toto:Kompletná ponuka firmy Mattig je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu MATTIG 2005. Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 400 stranách môže byť Vaša len za 260,- Sk. Objednajte si ju a radi vám ju poštou zašleme.

Objednať si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy Mattig si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na najnovšiu trojku od BMW v mattigáckom prevleku? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

MATTIG


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Mattig vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11247x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt