support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Audi TT a jeho tuning od nemckej firmy Mattig logo

Audi TT a jeho tuning od nemckej firmy Mattig

18.Sep.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Audi TT je bez sporov jedným z niekoľko málo športových áut, ktoré si drží športový švih a bez rozdielu sluší nielen chlapom, ale predovšetkým ženám. Dá sa do neho bez problémov vložiť detská sedačka, čo predviedol lámač babských sŕdc William v podaní Hugha Granta vo filme „About A Boy“. Tesne pred príchodom novej generácie Audi TT enormne rastie záujem o úpravy ešte stále aktuálnej generácie. Starajú sa o to prevažne tí majitelia, ktorí auto kúpili z druhej ruky a vyhli sa tým najväčšej strate hodnoty, ktorá tak degraduje nové autá. Zarobiť na tom sa snaží takmer každá nemecká stylingová spoločnosť, okrem iných aj Mattig. Mattig sa pustil do úprav Audi TT a nevadí im ani predstavenie vyššie spomenutej novej rady v roku 2006. Staré TT stále funguje a aktuálna verzia Coupé a Cabrio si podľa úpravcov zaslúži nový „look“ a nejaké to omladenie.

Galériu obrázkov upravenej AUDI TT od firmy Mattig sme vám pripravili sem:Pripravili novú sadu spojlerov, ktorá dostatočne skrášli a odlíši „ich“ tétéčko od tých ostatných. Pre reklamné účely ju s ohľadom na ročné obdobie namontovali na otvorenú verziu Roadster a treba uznať, že jej to skutočne pristane. Najokatejšou zmenou je nový predný nárazník s maskou dokonale kopírujúcou dizajn nových modelov Audi. Už klasickou súčasťou každého dobrého bodykitu bývajú prahové nadstavce, lemy blatníkov, zadný spojler pod nárazník. Preto nechýbajú ani v tomto prípade. Takmer neodmysliteľným detailom sú krídlové dvere od spoločnosti LSD (Lambo Style Doors), ktoré na otvorenej karosérii vyzerajú nadmieru efektne. Showcar Mattig stojí na diskoch Oxigin Eins vo verzii Fullchrome s rozmermi 8x19 a s plášťami 225/35 R19. O patričné zníženie (30mm) sa stará podvozok renomovanej značky KW Suspension . Športový šmrnc dodáva tiež nový výfukový systém s dvoma chrómovými koncovkami. Na zadočku guľatého kupéčka sa objavilo decentné krídlo. Nechýbajú ani mračítka predných svetlometov a kryty zadných svetiel.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s veľkým otvorom, materiál PU RIM: 19.960,-Sk / ks
- kryty predných svetiel, ABS: 1.149,-Sk / sada (2 ks)
- kryty predných svetiel, ABS: 1.149,-Sk / sada (2 ks)
- predný spojler, rôžky: 5.249,-Sk / ks
- sanie do predného nárazníku, stredné: 3.089,-Sk / ks
- sanie do predného nárazníku, bočné: 3.089,-Sk / sada (2 ks)
- zadný spojler (difúzor) pod nárazník (pre 1 alebo 2 výfuky): 6.859,-Sk / ks
- zadné prítlačné krídlo "Light": 6.529,-Sk / ks
- zadné prítlačné krídlo "Extreme": 9.809,-Sk / ks
- kompletný športový podvozok KW, zníženie: 30mm: 38.236,-Sk / sada (4 ks)
- hliníkový, chrómový disk Oxigin „Eins“ 8x19“: 17.990,-Sk / ks
- predĺženie zadnej časti strechy: 2.259,-Sk / ks
- krídlové otváranie dverí LSD Doors: 69.600,-Sk / sada (2 ks)

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Mattig sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Všetko od firmy Mattig si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny cenník výrokov od firmy MATTIG si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.preview
Firma MATTIG bola založená v roku 1949, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a plastov pre najmä nemecké značky ako AUDI, BMW, OPEL a VW. Svojou takmer 60 ročnou históriou patrí definitívne medzi prvých pionierov nemeckej, ba dokonca európskej tuningovej scény a tým aj svojím menom samozrejme ručí za kvalitu svojich výrobkov. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Dnes firma MATTIG vyrába spojlery pre takmer každé auto na európskom trhu.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy MATTIG:

preview
preview
preview


Firma sídli v mestečku Hauzenberg, východne od mesta Passau v nemeckom Bavorsku. Celkový počet zamestnancov činí 43 osôb, väčšina z nich sa venuje predaju, exportu a administratíve. MATTIG skladuje svoje výrobky všetky vo vlastných priestoroch, samotná výroba sa ale uskutočňuje v zahraničí. Preto sú všetky MATTIG výrobky cenovo dostupné aj pre širokú masu. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3
Značka: VW / Model: Polo 9N


Značka: BMW / Model: 3 E90
Značka: OPEL / Model: Vectra B


Značka: OPEL / Model: Astra H
Značka: RENAULT / Model: Megane II


Značka: SEAT / Model: Cordoba
Značka: VW / Model: Golf 5...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Čo ešte také firma Mattig svojimi produktami vytunila? Napr. toto:Kompletná ponuka firmy Mattig je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu MATTIG 2005. Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 400 stranách môže byť Vaša len za 260,- Sk. Objednajte si ju a radi vám ju poštou zašleme.

Objednať si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy Mattig si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa Vám páči okrídlené a ospojlerované TT-čko od firmy Mattig? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

MATTIG


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Mattig vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10231x    hodnotenie: 29/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt