support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo led PROFI LED výstražné majáky a predátory - ledkové svetlá oranžovej farby logo elektronika

PROFI LED výstražné majáky a predátory - ledkové svetlá oranžovej farby

18.Dec.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Práce na ceste, prípadne pri ceste, ktoré by mohli ohroziť alebo obmedziť premávku, by mali byť riadne označené. Prinášame vám viacero druhov oranžových LED výstražných svetiel, ktoré sú určené predovšetkým pre profesionálov. Vhodné sú na externú montáž pre nákladné vozidlá, osobné vozidlá, odťahovky, smetiarske autá a pracovné stroje.

Ak sa na ceste objaví výstražné oranžové osvetlenie, každý šofér by mal spozornieť, prípadne spomaliť. Základnou bezpečnostnou zásadou je označovať prekážky na cestách, a pri práci na cestách byť riadne viditeľný. To je povinnosť, na ktorú by mal pamätať každý, kto vykonáva činnosť súvisiacu s prácami na ceste, údržbou, odťahovaním, či inou manipuláciou. Do našej ponuky pribudlo nové výstražné LED osvetlenie, ktoré sa dá veľmi jednoducho použiť a zabezpečí, že na cestách vás bude vidno.

Výstražný oranžový LED maják


LED majáky sa vyznačujú vydávaním jasného a veľmi dobre viditeľného svetla. Zároveň medzi ich prednosti patrí energetická úspornosť a jednoduchosť používania. LED majáky sú vybavené magnetickou vrstvou a prísavkou pre spoľahlivé pripevnenie. Zároveň je možné maják pevne pripevniť o vozidlo. Pri výrobe týchto majákov sa využívajú kvalitné diódy s dlhou životnosťou, ktoré sú presne prispôsobené pre toto použitie. Maják umožňuje nastaviť otáčavé alebo zábleskové osvetľovanie.

Najnovšie LED majáky v našej ponuke sú vhodné aj pre prenosné použitie, napájajú sa zo zásuvky pre autozapaľovač.

Výstražné oranžové LED predátory


Predátory sú LED bloky pozostávajúce zo štvorice diód, ktoré sa inštalujú do prednej masky. Ide na jednej strane o veľmi účinný spôsob osvetlenia, na strane druhej, ak je toto osvetlenie vypnuté, výrazne nenarúša vzhľad vozidla. LED predátory sú určené pre vonkajšiu povrchovú montáž a osadené sú 4x 1W LED. Vyznačujú sa odolnosťou voči otrasom a vode, zároveň oceníte nízky odber prúdu iba 90 mA. Predátory ponúkajú tri rôzne režimy preblikávania, ktoré je možné prepínať pomocou ovládacích tlačidiel.

Samozrejmosťou je homologizácia ECE R10. Ide o vhodné výstražné osvetlenie pre osobné, ale aj nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, odťahovky či smetiarske autá. Výrobca uvádza životnosť až 100 tisíc hodín svietenia.

Hlavné výhody LED majákov a predátorov:
- Kvalitné spracovanie
- Jednoduchá montáž
- Dlhá životnosť
- Prispôsobené pre externú inštaláciu
- Kvalitné diódy
- Výborné svetelné vlastnosti
- Výstražné oranžové svetlo pre vyššiu bezpečnosť


Profesionálne LED výstražné majáky oranžové


oranzove vystrazne led majaky svetla servisne vozidla

Profesionálne LED výstražné predátory oranžové


oranzove vystrazne led predatory svetla servisne vozidla

Profesionálne oranžové výstražné LED majáky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Profesionálne oranžové výstražné LED predátory si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa vám pozdávajú tieto kvalitné profesionálne LED majáky a predátory ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Vodič vozidla vybaveného zvláštnym výstražným svetlom oranžovej farby je povinný toto svetlo používať, ak by mohol svojou jazdou alebo pracovnou činnosťou ohroziť bezpečnosť alebo plynulosť cestnej premávky alebo na označenie prekážky cestnej premávky. Zvláštne výstražné svietidlá modrej farby, červenej farby alebo v kombinácii červenej a modrej farby sú určené len pre osoby ktoré môžu tieto zariadenia podľa § 40 ods. 2 a 3 zákona č. 8/2009 Z.z používať. Predaj je podmienený zákonom č.725/2004 Z. z. §23b a to len osobám podľa osobitného predpisu 13ba). Rampy, majáky, stroboskopy červenej farby, modrej farby a ich kombinácie môžu používať na verejných komunikáciach len vozidlá s právom prednostnej jazdy, organizačné zložky, polícia, mestská polícia, hasičské zbory a vozidlá ktorým Ministerstvo vnútra schválilo žiadosť a vydalo povolenie. Pri porušení tohto zákona hrozí pokuta.

Viac informácií k LED svetlám vám radi poskytneme. Zoznam článkov o LED svetlách nájdete tu:

LED OSVETLENIE


V našej ponuke si môžete pozrieť aj ostatné majáky na našej podstránke tu:

MAJÁKY


V našej ponuke si môžete pozrieť aj všetky druhy svetiel na našej podstránke tu:

SVETLÁ


Viac informácií k autodoplnkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autodoplnkoch nájdete tu:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5524x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt