support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autokozmetika Autokozmetika MA-FRA: profesionálny spoločník pri starostlivosti o vaše auto logo autokozmetika

Autokozmetika MA-FRA: profesionálny spoločník pri starostlivosti o vaše auto

19.Oct.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kvalitná autokozmetika MA-FRA je na našom trhu novinkou. Vo svete však patrí medzi špičku v rámci svojho segmentu a jej história siaha až do roku 1965. Teraz môžete kvality tejto autokozmetiky vyskúšať aj vy! Predstavíme vám sortiment kvalitnej autokozmetiky MA-FRA, ktorý ocenia nielen jednotlivci ale aj profesionáli venujúci sa údržbe a čisteniu vozidiel.

Autokozmetika a chemické prípravky MA-FRA sú skvelým spôsobom ako udržať svoje auto v dobrom stave. Máme na mysli predovšetkým jeho zovňajšok, starostlivosť o čistotu auta by mala byť pre každého správneho motoristu prvoradá. Od výberu kvalitnej autokozmetiky záleží nielen efektivita práce, ale aj to, aký bude výsledok.

S vhodne zvolenou autokozmetikou bude starostlivosť o auto doslova hračkou a s výsledkom budete mimoriadne spokojný. Autokozmetiku MA-FRA na popredné priečky v obľúbenosti medzi motoristami vyniesli neustále inovácie a progres spoločnosti. Svoje prípravky neustále zdokonaľovali a firma dodnes prichádza s ďalšími inováciami. Okrem unikátneho zloženia produktov a ich vysokej kvality, môžete počítať aj s veľmi priaznivou cenou, čo je nepochybne jedným z dôležitých parametrov pri výbere autokozmetiky.

Značka MA-FRA sa pri vývoji svojich produktov zameriavala okrem ich efektivity aj na dosah šetrnosť k životnému prostrediu. Zároveň vývoj prebiehal popri konzultáciách s odborníkmi na údržbu vozidiel a s ohľadom na potreby bežného spotrebiteľa. Hlavným znakom tejto autokozmetiky teda nieje len vysoká účinnosť, ale vyzdvihnúť môžeme najmä jednoduchosť používania. O kvalite tejto autokozmetiky svedčia aj certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.

Prípravky značky MA-FRA pre starostlivosť o auto


Čo všetko môžete v ponuke autokozmetiky MA-FRA nájsť? Sortiment je skutočne široký, pri umývaní auta vám bude nápomocný univerzálny čistiaci prípravok SUPERMAFRASOL, alebo šampón z produktovej rady MA-FRA Flux. Pre dokonalé vyčistenie a vyleštenie okien je zas k dispozícii sprej MA-FRA Split. V ponuke nájdete zároveň rôzne čistiace pasty na plasty, vosk na karosériu, tekuté vosky v spreji a taktiež brúsnu pastu na opravy drobného poškodenia. Pozornosť treba venovať aj interiéru, preto ponúka spoločnosť MA-FRA radu produktov určených na použitie v kokpite. Hovoriť môžeme najmä o ošetrujúcich prípravkoch na kožené čalúnenie a čistiacich penách. K dispozícii sú aj univerzálne čistiace prípravky na palubnú dosku a plasty.

Zaujímavosťou z ponuky je tzv. aromaterapia pre auto. Ide o aromatický prípravok, ktorý sa do interiéru aplikuje rozprašovačom. Prípravok pohlcuje pachy a interiér zostane krásne vyvoňaný. Dostupné sú rôzne arómy ako napríklad vanilka, pomaranč, oceán, či broskyňa.

Prípravky MA-FRA vám pomôžu nielen pri čistení vozidla, ale aj pri starostlivosti o techniku. Siahnuť môžete napríklad po utesňujúcom prípravku, ktorý zamedzí úniku chladiacej kvapaliny. Najmä v zimnom období sa oplatí vybaviť svoje auto rozmrazovačom zámkov, alebo špeciálnym prípravkom Vetrolux na okná, ktorý zabráni ich zahmlievaniu.

Hlavné výhody kozmetiky MA-FRA:
- Mimoriadne kvalitná autokozmetika a chemické prípravky
- Dlhý vývoj jednotlivých produktov
- Prostriedky na čistenie interiéru aj exteriéru
- Cenovo dostupná autokozmetika
- Špička v rámci svojho segmentu
- Certifikáty ISO 9001 a ISO 14001


autokozmetika kozmetika cistiace prostriedky na auto mafra

Autokozmetiku MAFRA si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký máte názor na autokozmetiku (šampóny, vosky, čističe, pasty atď.) značky MA-FRA ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k výrobkom MAFRA Vám radi poskytneme. Informácie o produktoch tejto firmy nájdete aj na našej podstránke:

MAFRA


Viac informácií ku autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKAVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7020x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt