support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Španielska scéna - Madrid Tuning Show 2005

Španielska scéna - Madrid Tuning Show 2005

19.Mar.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dostali sa nám do rúk exkluzívne materiály z otvorenia tuning sezóny v španielskom Madride. Celá akcia sa konala predminulý víkend z 12. a 13. marca. Nebola nejaká extra veľká, jeden pavilón výstaviska + plocha vonku s hľadiskom. Na dvoch poschodiach bola klasická výstava, teda klasická až na ten hluk. Nevieme koľko DJ-ov sa snažilo navzájom prehlušiť, ale darilo sa im. Diskov a kompletných kolies tam bolo podľa očakávania viac než dosť. Autá, čo priviezli tuningové firmy ako „predvádzačky“, boli vospolok verne španielskemu štýlu výrazných farieb a chrómových kolies. Tie nádherné sľudové farby, ktorých efekt na fotkách nevidno, sa ľuďom páčil, len niekedy by asi stačil jeden odtieň na auto. Preto tam zaujal najmä jeden Golf a Saxo v úplne matnej farbe v kontraste s lesklými kolesami.

Na prízemí bolo miesto pre autá zrazu. Tam sa to podobalo viac na to, čo je možno stretnúť aj na španielskych cestách. Zopár kúskov bolo dokonca príjemne jednoducho a elegantne upravených. Veľký počet áut dorazil až poobede, keďže v Španielsku sa všetko deje neskôr, lepšie povedané neskoro. Klasika, „siesta“ musí byť, mohli by kľukne zaviesť aj v našich končinách. Vonku bol program „Bike Show“, „Pin up Girls Show“ (áno, erotika, striptíz, samé pekné kočky), pálenie gúm „By Classic Customs“ a samozrejme vyhodnotenie a odovzdávanie pohárov. Bola to pre všetkých zúčastnených taká príjemne strávená sobota.

Ale dosť bolo slov. Mrknite do našej galérie a presvedčte sa sami:Aký je váš názor na španielsky tuning? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Tentoraz vám viac informácii k tejto novinke neposkytneme. Bolo by potrebné to vidieť na vlastné oči :-)

Volať, písať alebo faxovať samozrejme môžete.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4243x    hodnotenie: 1.6/5, 9 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt