support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Luxusné „chrome tank“ nádržky

Luxusné „chrome tank“ nádržky

03.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Zaujímavá novinka v našej ponuke od značky Dynamik je určená pre motorový priestor Vášho auta. Ide o luxusné ALU (alluminium - hliníkové) leštené nádoby na prevádzkové kvapaliny. Sady sú plno-univerzálne a zabezpečujú exkluzívny vzhľad motorového priestoru a ďalšie prevádzkové činnosti.

Ponúkame vám tieto prevedenia:


“TANK SET“


Luxusná 3-dielná leštená sada nádob na prevádzkové kvapaliny. Neide iba o optické vylepšenia Vášho motorového priestoru, ale taktiež o plne funkčné vybavenie. Sada obsahuje nádobu na motorový olej, olej pre servo riadenie a nádobu na chladiacu kvapalinu. Pomocou odmerky na obale nádržky, môžete presne sledovať obsah všetkých kvapalín. Sada sa ponúka v dizajne hranatom, a oválnom, čo je celkom výhoda pre nové a staršie autá, aby dizajn vcelku ladil aj v motorovej časti auta, teda pod kapotou.

Pár obrázkov týchto nádržiek nájdete tu:
“OIL CATCH TANK“


Luxusná ALU leštená odsávacia nádoba na motorový olej. Tato nádržka dokáže zachytiť vlhkosť, prebytočný olej a olejové plyny v sacom systéme, ktorý zapríčiňuje karbonizáciu olejov a vstrekovacích dýz. Udržuje motor v čistom stave a to dokonca aj v extrémnych situáciách. Ďalšou nespornou výhodou je taktiež exkluzívny vzhľad, ktorý zaiste upúta. Pomocou mierky na obale nádržky môžete presne sledovať obsah zachyteného oleja.

Pár obrázkov tejto odsávacej nádrže máme tu:

Vďaka týmto skvelým hliníkovým nádržkám vyšperkujete motorovú časť pod kapotou, a určite aj to pridá na váhe, že s takýmito doplnkami, prilákate aj oči návštevníkov tuning-zrazu k vášmu vystavovanému autu. Ale ani vodiči, ktorí obľubujú luxus, im tento doplnok nič nepokazí. Skôr naopak. Týmito doplnkami prispejete aj k vizuálnemu pocitu luxusu pod kapotou !!!

V ponuke máme pre vás nasledovné:

Popis doplnkuMOC s DPH
- „TANK SET“ nádržky, oválne: 5.967,-Sk / sada
- „TANK SET“ nádržky, hranaté: 6.331,-Sk / ks
- „OIL CATCH TANK“ odsávacia nádržka: 2.262,-Sk / sada
- „TANK SET“ nádržky, hranaté: 6.331,-Sk / ks


Všetky výrobky máme na sklade k okamžitému odberu. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Tieto luxusné nádržky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Nádržky Dynamik si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte vy na tieto výrobky? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8650x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt