support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bugatti Luxusná WRAP lesklá autofólia pre Bugatti Veyron Sang Noir od Cam Shaft logo bugatti

Luxusná WRAP lesklá autofólia pre Bugatti Veyron Sang Noir od Cam Shaft

22.May.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Jedno z najvýkonnejších áut sveta vo svojej limitovanej edícii Sang Noir sa predstavilo vcelku netradičným spôsobom v podaní nemeckej firmy Cam Shaft špecializujúcej sa na výrobu fólii. Zvoliť si ten správny showcar pre prezentáciu svojej práce je mimoriadne kľúčové a predstavitelia svetoznámej firmy Gemballa to veľmi dobre vedia. Nielenže je to dôkaz, že upraviť sa dá prakticky čokoľvek ale takýto netradičný showcar zároveň pritiahne aj množstvo pozornosti. Inak to teda nie je ani v tomto prípade aj keď fólie v štýle Fast and Furious pôsobia na tomto elegantnom športiaku pomerne kontroverzne – tak si ale svoje predvádzacie vozidlo predstavuje Gemballa.

Bugatti Veyron Sang Noir je mimoriadne vzácny


Bugatti Veyron nemusíme určite nejako zvlášť predstavovať, pripomeňme si ale čo prináša edícia Sang Noir, z ktorej je vyrobených len 15 kusov. Obmedzená séria Sang Noir je zahalená do čierneho rúcha, ktoré je jedinečným spôsobom obohatené o karbónové a chrómové prvky. Ďalšou unikátnosťou tejto limitovanej edície sú hliníkové disky a špeciálne upravená predná maska. Bugatti Veyron Sang Noir sa okrem iného môže pochváliť aj zatmavenými prednými svetlometmi a úžasným oranžovým koženým interiérom, ktorý skvele kontrastuje s vonkajšou čiernou. Veyron vo verzii Sang Noir sme mali možnosť prvý krát vidieť ešte v roku 2008, teraz takmer po štyroch rokoch si jeden zadovážila známa tuningová firma Gemballa s celkom jasným úmyslom – nahradiť jeho elegantnú čiernou majstrovsky spracovanými fóliami od firmy Cam Shaft.

3D WRAP lesklá fólia od Cam Shaft pre Bugatti Veyron Sang Noir


Či sa vzhľad a lá Fast and Furious k elegantnému Veyronu hodí, necháme už na individuálne zhodnotenie každého z vás. Firma Cam Shaft sa rozhodla na prémiovú fóliu aplikovať sýtomodrú farbu s motívmi bleskov , ktoré majú zvýrazňovať úžasnú silu a výkon, ktorú v sebe Veyron Sang Noir ukrýva. Okrem fólie s chrómovým efektom môžeme vyzdvihnúť ešte svetlejšiu výplň otvorov v nárazníku, ktorá príjemne ladí so zvyškom auta. Za pozornosť stojí aj fakt, že v dielňach firmy Cam Shaft sa rozhodli aplikovať priehľadnú ochrannú fóliu aj na predné svetlomety, čím sa snažili vyzdvihnúť veľmi podstatnú, ochrannú, funkciu fólií používaných na autá. Fólie na karosériu si svoju obľubu získavajú už aj u nás, vďaka nim je možné upraviť prakticky akékoľvek auto a toto divoko vyzerajúce Bugatti je toho priamym dôkazom. Okrem toho, že zveľadíte zovňajšok svojho auta, laku ukrytému pod fóliou zároveň doprajete dokonalú ochranu pred poškodením a po strhnutí fólii bude auto vyzerať ako nové.

Nemecká firma Cam Shaft venujúca sa výrobe a aplikácii tých najkvalitnejších fólii presnú cenu za tento polep neprezradila, vieme len toľko, že táto fólia s chrómovým efektom a zvláštnou ochrannou vrstvou vychádza na viac než 10 000 eur. Dodajme, že najlacnejšie fólie Cam Shaft začínajú približne na úrovni 2 000 eur. Nemecké tuningové štúdio Gemballa sa teda môže pochváliť svetovým unikátom, ktorý je o to vzácnejší, že navždy mu zostane prívlastok Sang Noir, ktorým sa môže popýšiť len 15 exemplárov.

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

autofolia na aute bugatti veyron cam shaft premium wrapping

Fotogaléria Bugatti Veyron "Gemballa racing" s autofóliou od Cam Shaft:cam shaft logo

Váš názor na "wrapping" vozidla Bugatti Veyron Sang Noir od firmy Cam-Shaft?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám áut od firmy Cam Shaft, tak navštívte našu podstránku:

CAM SHAFT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Bugatti vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

BUGATTI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4578x    hodnotenie: 8/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt