support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Lumma Tuning BMW E63 CLR-S logo

Lumma Tuning BMW E63 CLR-S

19.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Niečo o sériovke:

BMW radu 6 Cabrio. Vhodný pre náročných vodičov či fajnšmekrov, ktorí vedia oceniť elegantný dizajn v kombinácii so špičkovou technológiou a vynikajúce vlastnosti tohto luxusného športového vozidla. Je vhodné pre vodičov, ktorí si vedia užiť rýchlu jazdu pri otvorenej streche. Toto vozidlo jednoducho vyrazí každému dych, dokonca poniektorí z vás sa budú na neho pozerať aj s otvorenými ústami. Na tomto aute je ťažko niečo kritizovať, pretože už samotné krivky karosérie dávajú najavo kvalitu a prestíž značky. Je určené nielen pre majetných, ale aj pre tých, ktorí chcú o sebe povedať niečo viac.

Lumma a jeho úprava šestky:

Nemecký úpravca LUMMA sa preto rozhodol pre tuning tohto automobilu. O elegancii, aerodynamike a celkovom vizuálnom efekte možno hovoriť len kladne. Mriežka v strede spodného spojlera a v nábehovej hrane spodného spojlera skutočne potvrdzuje, že Lumma opäť zabodoval a vytvára tak svojimi doplnkami tomuto BMW ešte športovejší charakter. Ďalším skvostom tohto modelu sú viaclúčové 9x20 a 9,5x20, resp. 10x20 a 10,5x20 palcové disky, na ktorých auto sedí a aj vyzerá takmer dokonale ;-). Produkty firmy Lumma Tuning sú skutočne výnimočné svojim ojedinelým dizajnom, ktorý sa v strednej Európe málokedy vidí. Pevne preto veríme, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tohto auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu.

Tu máme pre vás zopár prvých obrázkov upravenej šestky od Lummy:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný spojler pod nárazník: 20.190,-Sk / ks
- zliatinový disk Lumma Supersport „Racing“ 9,5x20“: 26.040,-Sk / ks
- kompletná sada kolies Lumma + pneu Kumho 255/35/20: 217.200,-Sk / (sada)

Dodacie lehoty na výrobky firmy Lumma Tuning sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bbola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou a dizajnom spojlerov už pred viac ako 17 rokmi a patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy Lumma Tuning:

preview
preview
previewV ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model auta: TT
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E36


Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E46
Značka: BMW / Model auta: 5 / Typ: E60


Značka: Mercedes / Model auta: Trieda C Combi


Kompletná ponuka od Lummy je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu LUMMA TUNING 2005. Tento katalóg na takmer 100 stranách môže byť váš len za 149,- Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy Lumma Tuning si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Máte aj vy nejakú úpravu od Lummy na aute? Aké je váš názor na ich doplnky? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

LUMMA TUNING


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Lumma Tuning vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7467x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt