support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Lexmaul 2005 – nemecký OPEL špecialista

Lexmaul 2005 – nemecký OPEL špecialista

01.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

A zase máme pre Vás ďalšiu novinku, tentoraz z nemeckej produkcie a to pre všetkých majiteľov áut značky Opel. Nemecká firma Lexmaul vydala pred pár týždňami svoj nový produktový katalóg 2005/2006. Aj v tomto najnovšom, už štvrtom vydaní nájdu tuneri, fanúšikovia a majitelia áut značky Opel takmer všetko, čo svetový, tuningový trh pre túto značku ponúka. Do aktuálneho vydania pribudli aj doplnky pre najnovšie modely zo stajne ako napr. pre Signum, Tigru Twin Top, Monterey, Movano, Astru H a Vivaro. V spektre produktoch pribudli najmä nové nerezové výfukové systémy, športové podvozkové systémy a rôzne nové interiérové doplnky pre dokonalý a individuálny „facelifting“ vášho tátoša. Dodacie lehoty na doplnky od firmy Lexmaul sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť..

Tu malý obsah ponúkaných doplnkov z katalógu LEXMAUL 2005/2006:

- Spojlery, „body kity“, masky, prahy, krídla, nárazníky a iné plasty
- Číre predné a zadné svetlá, smerovky …
- Podvozkové systémy (tlmiče, pružiny, podvozky, dorazy a komponenty)
- Hliníkové disky
- Rozpery, vzpery, stabilizátory a dómové ložiská
- Výfukové systémy a ich komponenty
- Interiérové doplnky (sedadlá, riadiace páky, pedále, volanty a iné)
- Exteriérové doplnky (brzdové kotúče a platničky, sacie „RAM“ sytémy a iné)
- Programy na úpravu riadiacich jednotiek ECU
- Iné


Stručný výber z programu Lexmaul si pozrite na nasledovných, ilustračných obrázkoch:


OPEL Astra GOPEL Corsa BOPEL Corsa COPEL SignumOPEL Vectra BOPEL Vectra C.... a množstvo modelov značky Opel


Hliníkové „motor“ komponenty:Vstrekovacie rampy, sacie systémy a kompresor-kity:Zvodné potrubia výfukových systémov:.... a množstvo modelov značky Opel


Aktuálny cenník výrobkov od firmy LEXMAUL si stiahnite tu :

preview
download
[ 378 KB ]


Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


preview
Firma Lexmaul Opel Tuning sa už takmer 35 rokov venuje výrobe a predaju veľmi kvalitných výrobkov pre automobily značky OPEL. Firma sa nachádza v meste Rödermark v západnej časti Nemecka. Je rozložená na celkovej ploche 8.000 metrov štvorcových, pričom je vyše polovica z toho zastavaná. Celkový počet zamestnancov dnes činí 17 osôb, väčšina z nich sa venuje výrobe a predaju. Firma je známa svojou veľmi vysokou kvalitou výrobkov. Neustále vyvíja nové produkty, či už plasty a spojlery pre najnovšie modely alebo motorové, podvozkové a iné komponenty pre zvýšenie výkonu a zlepšenie jazdných vlastností auta. Lexmaul je špecialistom IBA pre autá značky OPEL, zato ale ponúkajú pre túto značku úplný, kompletný program. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Pár obrázkov jedného „Show Car“, teda prezentačného firemného auta. Jedná sa o auto OPEL Monza v miernej úprave:Krátke video Opel Monzi si stiahnite tu (WMV formát):

preview
download
[ 827 KB ]


Kompletná ponuka firmy Lexmaul je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový, takmer 100 stranový katalóg LEXMAUL 2005/2006, si môžete kúpiť u nás za 150,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguLexmaulové výrobky si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska, ktorých zoznam nájdete

partners


Poznáte firmu Lexmaul? Aký máte názor na ich výrobky? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

LEXMAUL


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Lexmaul vám radi poskytneme. Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 17422x    hodnotenie: 35/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt