support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo alfa Lester Alfa Romeo MiTo v štýle GTA logo alfa

Lester Alfa Romeo MiTo v štýle GTA

08.Oct.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Odvtedy ako Alfa Romeo predstavila svoj koncept MiTo GTA, má pár talianskych maniakov naprieč celou Európou nepokojné spanie. Niežeby sa v noci pocikávali ...

Ako každá správna Alfa mal aj tento koncept GTA je riadny náboj Cuore Sportivo, ktorý všetkým priaznivcom riadne učaroval a oni po ňom teraz bažia. No a presne v tom ucítila tuningová firma Lester svoju príležitosť.

Lester Alfa Romeo Mito GTA


Ak niekto nemá na pravú GTA, nemusí to nevyhnutne znamenať, že si ju nemôže doma postaviť. A tak sa Lester dal do diela, aby vyrobil kompletný kit, ktorý vychádza zo vzhľadu GTA a prihadzuje ešte niečo navrch.

Lester sa špecializuje hlavne na úpravu vonkajšieho vzhľadu, ale aby malo jeho MiTo správne grády, zameral sa aj na také veci ako je inštalácia výfuku Inoxcar, nastaviteľné tlmiče H & R, viaclúčové 18“ disky kolies z ľahkej liatiny, a obutie Yokohama 215/40 R18.

Najdôležitejším prvkom ale zostal stále vzhľad exteriéru, takže sa zákazníci môžu tešiť na nový predný spojler pod predný nárazník, strešný spojler (predĺženie strechy) vo dvoch rôznych veľkostiach, nástavec zadného nárazníka, nástavce prahov, pre Lester typicky rozmerné výdychy predných blatníkov, sanie na kapote a niečo ako zadný difúzor s poriadnymi rúrami výfuku a pre milovníkov muziky aj zástavbu do kufra.

alfa romeo mito gta lester tuning

alfa romeo mito gta lester tuning

alfa romeo mito gta lester tuning

alfa romeo mito gta lester tuning

Aktuálny cenník výrobkov od firmy LESTER si stiahnite tu:

preview
download
[ 396 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy LESTER si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma LESTER bola založená v roku 1973 a dnes sídli v mestecku Trecate, západne od Milana v severnom Taliansku. Všetko to zacalo v malom laboratóriu na zaciatku 70-tych rokov. Bola to viac vášen, ako len práca. Robili náhradné casti pre závodné automobily ako Porsche, Stratos a Abarth 131. To bola doba, ked zacali skúmat prvé spojlery na bežných sériových autách, tak aby mohli byt viac konkurencieschopné a originálnejšie. Odvtedy však tento obchod u Lestra nabral stúpajúci trend z malého výrobného podniku na spolocnost, ktorá predáva svoje výrobky na celom svete. Odo dna, ked oslávili u Lestera 13-te narodeniny sa rozsah druhov produktov enormne rozšíril.

preview
V súčasnosti ich ponuka zahŕňa cca. 4.000 typov spojlerov, čím takmer úplne pokrývajú európsky automobilový trh. Všetky ich produkty spĺňajú aerodynamické a dizajnérske funkcie a nemenia akýmkoľvek spôsobom štruktúru daného vozidla. Spojlery Lester sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a splňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Ü berwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kra ftfahrzeug-Überwachungsverein). Taktiež je Lester schopný navrhnúť a vyrobiť špeciálne diely na základe požiadaviek klienta.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: ALFA ROMEO / Model: GTV Spider
Značka: CITROEN / Model: Saxo
Značka: FIAT / Model: Coupe
Značka: FORD / Model: Fiesta VI
Značka: MERCEDES / Model: Vito
Značka: NISSAN / Model: 350 Z

Značka: OPEL / Model: Meriva
Značka: SMART + SMART Roadster
Značka: OPEL / Model: Tigra TwinTop
Značka: SUBARU / Model: Impreza 2003

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely a značky áut.


Aký je váš dojem z úpravy od Lester pre auto Alfa Romeo Mito GTA?


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lester, tak navštívte našu podstránku:

LESTER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Alfa Romeo vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

ALFA ROMEO tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Martina Englerová
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8140x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt